С какво се пазихте след раждането?

  • 4 159
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Какви контрацептиви ползвахте след раждането? Спирала, хапчета, презервативи и т.н.

# 1
  • Мнения: 3 360
Първо презервативи,после-спирала!

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Презервативи, май няма и да ги сменяме с друга контрацепция, защото свикнахме.

# 3
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Нещо ни куца секса , но когато имаме ден използваме презервативи ха ха ха newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 4
  • Мнения: 666
 Спермициди

# 5
  • Мнения: 2 978
Хапчета

# 6
  • Мнения: 5 577
С нищо  Blush

# 7
  • Мнения: 1 107
С презервативи.

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 916
ТЪРСАЧКА.....

# 9
  • Мнения: 2 309
Аз не съм от "лепливите"така че с нищо и дори не сме се пазили...

# 10
  • Мнения: 2 910
Не използваме и не пия нищо, мъжа ми ме пази и да стане грешка, тя ще е хубава.

# 11
  • Мнения: 27
спирала

# 12
  • Мнения: 7 474
Пази сеееееееееее! newsm48
Изпитан метод в нашето семейство, стига да не повтаряш-тогава стават въпросните грешки!

# 13
  • Мнения: 404
С презервтиви.

# 14
  • Мнения: 445
С презерватив.

# 15
  • Мнения: 1 427
Презервативи  newsm10

# 16
  • Мнения: 5 370
Аре и аз към отбора на презервативите.
откакто сме заедно-се пазим с тях, противници сме на спирала или противозачатки, аз особено на второто съм враг поради вече натрупани отпреди килца.
За статистиката си имаме само един желан Станислав.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 498
нищо Sick
дано не се изложим Blush

# 18
  • Мнения: 1 410
Все още сме на презервативи, защото до преди месец кърмех, а от тогава ме е домързяло да отида на доктор да ми изпише противозачатъчни. Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 299
нищо Sick
дано не се изложим Blush
И ние така Blush

# 20
  • Мнения: 3 698
хапчета  Peace

# 21
  • Мнения: 2 237

 Ние се пазим с презервативи.Аз с тая двурога матка не съм за спирала,а на противозачатъчните не съм привърженик.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Все още се пазим с презервативи. Преди да забременея, гълтах хапчета, но сега нещо не ми се иска...

# 23
  • Мнения: 1 416
Не, не се пазим специално - никога не сме го правили... Караме си го по природному...   Wink

# 24
  • Мнения: 43
Хапчета - Регулон

# 25
  • Мнения: 6 323
Първо презервативи, после хапчета и след 9 м. - хормонална спирала Мирена  Peace

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
засега с нищо, май и занапред така ще си я караме Rolling Eyes Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 000
Презервативи.

# 28
  • Мнения: 3 537
С нищо не сме се пазили и не се пазим.Мъжа ми ме пази WinkПрезервативи много рядко ползваме.

# 29
  • Мнения: 1 393
с нищо  Grinning

# 30
  • Мнения: 4 358
Презервативи  Peace

# 31
  • Мнения: 1 022
Първо презервативи,после-спирала!
какви са цените на спиралите и поставянето, има ли пречки да се постави спирала, примерно здравословни, и достатъчно сигурен метод ли са, че и мен ме тревожи този проблем с пазенето.

# 32
Абсолютно с нищо - и ей го на резултата е налице и вече е почти на 9 месеца newsm62
Сега мисля да си сложа спирала (тъй като съм се отчела към роднини и държава).
Чувам, че има някакви много добри, които влияят и на хормоните, обаче информация за тях - ниенте newsm12

# 33
  • София
  • Мнения: 2 164
С нищо не сме се пазили и не се пазим.Мъжа ми ме пази Wink
И ние така  Grinning Презервативите не са на почит в нашето семейство. На хапчетата съм противник, а от поставянето на спиралата ме е страх  Mr. Green

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
презервативи Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 271
С нищо не сме се пазили и не се пазим.Мъжа ми ме пази Wink
Както преди бременността,която да отбележа беше планова,така и сега !

# 36
Чувам, че има някакви много добри, които влияят и на хормоните, обаче информация за тях - ниенте newsm12
Напиши Мирена в някоя търсачка и ще излезе доста информация.
Ето ви още нещо за пазенето след раждане, но е на руски:
http://www.passion.ru/s.php/1919.htm

# 37
  • Мнения: X
Хапчета. Само не разбрах Мамма, какво искаше да каже с това :" първо презервативи, после хапчета и след 9 месеца - спирала"
???????

# 38
  • Мнения: 2 723
Ох, и ние с нищо, ама миналич месец само при мисълта, че може да съм забременяла, направо изтръпнах, та ще питам гинеколожката за някакви противозачатъчни. КОлкото и да искам втото бебе, мисля, че още не сме готови Blush

# 39
  • Мнения: 1 613
Докато кърмех се пазихме с противозачатъчни за кърмачки. После с нормалните хапчета.

# 40
  • На небето
  • Мнения: 5 530
 С нито едно от изброените, мъжа ми ме пази. Той както и аз сме против хапчета и спирали, не знам колко са надеждни, майка ми с хапчета има 4 аборта?  Shocked Не само това, но и не са особено полезни, бъркат се в хормоналния баланс. Колкото и да твърдят, че няма нищо вредно в тях. А спиралите могат да се отхвърлят от организма и ме плаши само мисълта да ми сложат нещо подобно е мен. Освен това има майки които се оплакват, че по време на полов акт изпитват болка от както са сложили спирала, или мъжете им се оплакват от бодене. Това са ми мотивите. Мъжа ми няма нищо против да ме пази, за него в въпрос на достойнство дори. Не критикувам тези които се предпазват по този начин, само изразявам своите мотиви да не го правя.

# 41
  • Мнения: 377
Абе и ние не се пазихме т.к. и аз не съм от лепливите ама се случи белята и за огромно съжаление трябваше да го махна т.к. си гледаме децата сами и просто нямаше да успея с 2 бебета. :

# 42
  • Мнения: 3 042
PeaceС презервативи!

# 43
  • Мнения: 218
Пази сеееееееееее! newsm48

 newsm62 newsm62 newsm62

И ние така! Пък и не ни се случва често, а аз не съм от "лепливите". Досега проблем не е имало.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 901
 newsm78 какво е това "презерватив"?

Никога не сме ползвали. Никакви други методи, освен "внимаването в картинката".

# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Пази сеееееееееее! newsm48

 newsm62 newsm62 newsm62

И ние така! Пък и не ни се случва често, а аз не съм от "лепливите". Досега проблем не е имало.
newsm53 И аз май не съм от тези дето хващат от въздуха, пазихме се 4 години половина и грешка не стана... А майка ми с хапчета е цял живот и има 4 аборта?  newsm78

# 46
  • Мнения: 2 609
С презерватитви  condomuu, друго не сме ползвали

# 47
  • Мнения: 90
с инжекции докато кьрмих, а след това с хап4ета

# 48
  • Мнения: 107
От два месеца с хапчета - Диане! Иначе преди това - той ме пазеше!

# 49
  • Мнения: 6 323
Само не разбрах Мамма, какво искаше да каже с това :" първо презервативи, после хапчета и след 9 месеца - спирала"
???????

Ами точно това:
- най-напред след раждането използвахме презервативи
- после пих хапчета
- като минаха 9 месеца от раждането си сложих спирала

Кое не е ясно?

# 50
  • Мнения: 5 140
С нищо не сме се пазили и не се пазим.Мъжа ми ме пази Wink

И ние сме така.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 828
До 6 месеца - пазене, после спирала.

# 52
  • Мнения: 2 498
Ами с нищо-пазят ме...

# 53
  • Мнения: 1 403
Мъж ми ме пазеше  newsm10

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хапчета.

# 55
  • Мнения: 2 220
С презервативи или го правим така, че да няма опасност от забременяване  Mr. Green Embarassed

# 56
  • Мнения: 154
С презерватив Peace

# 57
  • Мнения: 983
презервативи

# 58
  • Мнения: 1 934
По принцип с нищо само с мъжко пазене но мисля да си сложа спирала, за всеки случай.

# 59
# 60
  • Мнения: 2 672
кондоми Mr. Green

# 61
  • Мнения: 35 962
както обикновено - с отречения прекъснат акт, от който нямаме издънки, за разлика от хапчетата например /виж долната лентичка/

# 62
  • София
  • Мнения: 2 967
презеравативи, но доктра ме съветва за спирала.

# 63
  • На небето
  • Мнения: 5 530
както обикновено - с отречения прекъснат акт, от който нямаме издънки, за разлика от хапчетата например /виж долната лентичка/
smile3532 newsm10
Ние се пазихме така, 4 години и половина, без грешка е! Семето вън...  smile3513

# 64
  • Мнения: 218
Пази сеееееееееее! newsm48

 newsm62 newsm62 newsm62

И ние така! Пък и не ни се случва често, а аз не съм от "лепливите". Досега проблем не е имало.
Пък и да стане белята нека да е с панделки. smile3522 newsm10

# 65
  • Мнения: 396
Първо презервативи, после хапчета и след 9 м. - хормонална спирала Мирена  Peace
Аз ще си слагам спирала след около месец и събирам отзиви за спирали. Преди второто ни детенце бях с Копер-Т, но сега ме наплашиха, че имало случаи на срастване с тази спирала. Би ли ми казала какво ще рече "хормонална спирала" и за колко си си купила твоята, ако помниш?
Мерси!  bouquet

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
С нищо не сме се пазили... Нито преди, нито сега... Нито с метода "Пази сееееееее", нитo с коитус интераптус... Нищо...

# 67
  • Мнения: 3 760
С пазене Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт