Свищов

  • 10 585
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 55
Добро утро!Честита първа пролет!
Айде черпя с по един шейк за "Добро утро"

# 226
Нека всички МАМИ да бъдем,като пролетта-очаквана и красива! newsm51
slave, благодаря за почерпката.Сега му ударих едно kaffeetrmker_2на спокйствие и започвам да чистя newsm79,че после ще ходя да взема яденето.Ако някой е решил да се разхожда днес да свирка силнооооооо

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 18:42 от didish

# 227
  • Мнения: 55
Е ко ние дето си се виждаме всеки ден и чуваме пишем само ние тука.Айде бе мами стига се спотайвахте ай разпишете се и вие тука. atwork

# 228
  • Мнения: 55
КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ И НИЕ ДА СИ НАПРАВИМ ЕДНА НАЧАЛНА СТРАНИЦА А?

# 229
slave бих казала "щастливи",нали сме града на Щастливеца!Или Свищовските мами големи сладурани

# 230
  • Мнения: 55


Кажете ми какво мислите за това?Предлагам да ни е нещо такова от тук нататък началната страничка как мислете?
Дажайте идеи.

# 231
# 232
  • Мнения: 2 015
Славче, добро е Peace!Можеш да добавиш линк към старите ни теми и да направиш албум в който да слагаме наши снимки.Обаче си мисля, че няма да събереш нужната информация, защото освен нас, никой не пише тук.

# 233
  • Мнения: 55
И аз така си мислех,но хубаво би било и ние да си имаме такава начална страница и да имаме по сериозни мами,които да се включват по често!Мислех да го направя ама наистина май няма смисъл ако евентуално започне да е по активна тази тема може да се заема сериозно да го направа,но за сега няма да си играя защото е голяма играчка. Peace

# 234
  • Мнения: 49
Добро утро и от нас!!!
Как сте на това гадно време?На мен ми се спи постоянно Laughing.
Мамите с по големи деца да кажат от кога се записаха на детска кухня,ащото аз мисля да се пишем.
Славе страхотно си го измислила,ама наистина си е голяма играчка.
Айде лек ден от нас!

# 235
  • Мнения: 55
Аз лично Ивка я записах на кухня като беше на три месеца и половина!
Ти вече можеш спокойно да я пишеш Peace!

# 236
  • Мнения: 49
10x Славе!

# 237
И аз така си мислех,но хубаво би било и ние да си имаме такава начална страница и да имаме по сериозни мами,които да се включват по често!Мислех да го направя ама наистина май няма смисъл ако евентуално започне да е по активна тази тема може да се заема сериозно да го направа,но за сега няма да си играя защото е голяма играчка. Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт