Бурята~~La Tempestad

  • 74 629
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 474
И докато съм на тема танци малко снимки от Денсинг старс






# 496
  • Мнения: 2 474
Вижте,кой трепери,представям си ако живяха  в Европа,щяха да са изпукали от студ hahaha


# 497
  • Мнения: 7 538
Подведох ви-срещите на Уилям  от 6.12/с  възрастните хора/ са били в Double Nine Seniors Club-Маями.

# 498
  • Мнения: 2 474
Подведох ви-срещите на Уилям  от 6.12/с  възрастните хора/ са били в Double Nine Seniors Club-Маями.

Тей ли,аз пък разбрах,че си е бил в куба,пък той отдавна не си ходи и беше чудно но и аз така бях разбрала,споко,няма да умираме hahaha

# 499
  • Мнения: 3 960
Ако искате да споделим кой за кого гласувал? Моите трима фаворити са Дамян(естествено), Хосе(много ми е симпатичен и е добряк) и Лоло  Wink

# 500
  • Мнения: 2 474
Ако искате да споделим кой за кого гласувал? Моите трима фаворити са Дамян(естествено), Хосе(много ми е симпатичен и е добряк) и Лоло  Wink

Хриси,четеш ми мислите hahahaама какво сега големи са симпатяги аз за лоло си казах,дамян го дъвках и него,само за хосе симпатяга е,явява се като защитник на семейството на Марина,а и е много смешен като започне да се чуди на въпросите на Беки Joy

Корасонки,някоя от вас да пусне някой глас за Ернан,за бог да прости,че да има поне едно гласче,аз късно се усетих hahaha

# 501
  • Мнения: 7 538
Аз си избрах  Дамян,"съветника" му Багре и естествено...човекът -фабрика , Олинто   newsm10 smile3503

Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 22:01 от iss0o

# 502
  • Мнения: 2 474

човекът -фабрика ,Олинто   newsm10 smile3503


Това е вярно междудругото през целия филм имах чувството,че ако не е тоя човек,фабриката не ще просъществува дълго време,Марина вятър я вее на бял кон,понататък съвсем hahahaтака че си заслужава гласчета човека

Забравих за Лоло да кажа станах му заклета почитателка след като видях как танцува в 16 епизод,изключително пластичен и ритмичен hahaha

# 503
  • Мнения: 2 474
Момичета,пак ви поздравявам с песничката на ернан и марина(не убивайте вестоносеца hahaha) и аз не съм им фенка ама е много хубава
http://www.youtube.com/watch?v=IqsadBRJhus

В тази връзка на вас харесва ли ви песента на Дамян и Марина,на мен ми идва лееко кръчмарска,знам ли-което е странно прилагателно за песен в която участва Кристина Агилера hahaha,ама този Алехандро Фернандез си е наложил стила

Ето го и въпросния изпълнител Алехандро Фернандез(и тей като и там всичко е шуробаджинащина hahaha)той е от родния град на Химена,Гуадалахара,и близък приятел на семейството и

Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 22:54 от La_TempestadFAN

# 504
  • Мнения: 315
Аз гласувах естествено първо за Дамян , после Хосе и после Багре , но се чудех доста  м/у Багре и Лоло.като гледам повечето сте се спряли на Лоло!
Но за първите двама ,нямаме разногласия!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 505
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Хриси, мерси за анкетата, аз гласувах за 2  Wink
да си кажа ли за кой или да мъл4а  Joy Joy Joy Joy

# 506
  • Мнения: 2 474
Корасонки,ако си търсите телефон(пък и да не търсите)погледнете hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=ZaUh5FcgP9I

# 507
  • Мнения: 2 474
привет  Hug

Хриси, мерси за анкетата, аз гласувах за 2  Wink
да си кажа ли за кой или да мъл4а  Joy Joy Joy Joy
корасон,целите сме в слух hahaha

# 508
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Хриси, мерси за анкетата, аз гласувах за 2  Wink
да си кажа ли за кой или да мъл4а  Joy Joy Joy Joy
корасон,целите сме в слух hahaha
ох аз първо гласувах, пък после ви из4етох и видях 4е сте споделили

ами за кой....естественно за Дамян, май няма нужда да споменавам , а другия ми е Хосе, ако ЗДамян ме ядоше ще се прехвърля към Хосе, му4о ми е сладък и тоя има много секси поглед и също толова секси тяло, забелязах го още в 1ва серия  Joy Joy Joy

# 509

Общи условия

Активация на акаунт