Бурята~~La Tempestad

  • 74 638
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 474
привет  Hug

Хриси, мерси за анкетата, аз гласувах за 2  Wink
да си кажа ли за кой или да мъл4а  Joy Joy Joy Joy
корасон,целите сме в слух hahaha
ох аз първо гласувах, пък после ви из4етох и видях 4е сте споделили

ами за кой....естественно за Дамян, май няма нужда да споменавам , а другия ми е Хосе, ако ЗДамян ме ядоше ще се прехвърля към Хосе, му4о ми е сладък и тоя има много секси поглед и също толова секси тяло, забелязах го още в 1ва серия  Joy Joy Joy

Ее,Меги,ти най-големите омбрета(мъже) си избрала hahaha

# 511
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Хриси, мерси за анкетата, аз гласувах за 2  Wink
да си кажа ли за кой или да мъл4а  Joy Joy Joy Joy
корасон,целите сме в слух hahaha
ох аз първо гласувах, пък после ви из4етох и видях 4е сте споделили

ами за кой....естественно за Дамян, май няма нужда да споменавам , а другия ми е Хосе, ако ЗДамян ме ядоше ще се прехвърля към Хосе, му4о ми е сладък и тоя има много секси поглед и също толова секси тяло, забелязах го още в 1ва серия  Joy Joy Joy

Ее,Меги,ти най-големите омбрета(мъже) си избрала hahaha

ооо аз в плиткото не ска4ам, ако ще се хвърлям, поне да е в дълбокото при акулите  Joy Joy Joy Joy

# 512
  • Мнения: 2 474
Меги,и аз така споко hahaha hahaha Winkама не мога пък и да не уважа душичките в сериала,като лоло,олинто ,багре

# 513
  • Мнения: 2 474
Момичета,заповядайте,щом се харесва Joy


Не си спомням във филма дали дотук бе уточнено какъв е точно Хосе,той е адвокат на Мерседес,не охрана както май някои предположиха

# 514
  • Мнения: 2 474
За феновете на ето тази екранна двойка Wink

# 515
  • Мнения: 315
Момичета,заповядайте,щом се харесва Joy


Не си спомням във филма дали дотук бе уточнено какъв е точно Хосе,той е адвокат на Мерседес,не охрана както май някои предположиха
Peace Peace Peace
Аз бях останала с убеждение ,че е т.н."момче за всичко" Hug Hug Hug Hug Hug

# 516
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Момичета,заповядайте,щом се харесва Joy
Скрит текст:

Не си спомням във филма дали дотук бе уточнено какъв е точно Хосе,той е адвокат на Мерседес,не охрана както май някои предположиха
Peace Peace Peace
Аз бях останала с убеждение ,че е т.н."момче за всичко" Hug Hug Hug Hug Hug

и аз така  Peace но имаше момент дето даваше адвокатски съвети на някой и се за4удих, тоя па откъде ги разбира тия работи  Joy Joy Joy а той си бил пар4е адвокат  ooooh!

# 517
  • Мнения: 7 538
Боже...този Уилям не се спира...

William Levy @willylevy29 NUEVA FOTO 06 ayer en la noche, grx priscilareinoso via Instagram

# 518
  • Мнения: 2 474
Усетих се,че така го разбрахте и реших да го уточня,все пак колко време се е бъхтил човека с това право,трябва да му се отдаде заслуженото hahaha

# 519
  • Мнения: 2 474
Уилям по нощите самичък,много го е развързала жена му hahahaсинджира трябва да се стяга

# 520
# 521
  • Мнения: 7 538
 За Лека нощ да сложа една от любимите ми снимки:  smile3503  love001

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 00:26 от iss0o

# 522
  • Мнения: 2 474
Госпожица Наварете съответно на 4 и 15 години Peace

Малко излишна информация за губене на време

Скрит текст:
Момичета,преди 3 години,когато Химена спечели Мис Вселена,докато навсякъде по света бяха впачатлени от красотата на новата Мис,тук типично по български беше оплюта и то не малко.
Всичко се въртеше около самото и име,какво се получавало като махнеш последната буква,че тя не трябвало да носи името на нещо, което била загубила на 10 годишна възраст,че латиноамериканците трябвало първо да прочетат малко медицинска литература и тогава да си кръщават децата и въобще всякви такива коментари от някакви незадоволени комплексари( хей има рима hahaha) определено на никого не правят чест тези коментари. и тук се радвам много,че нямаше такива коментари,щото майтапа си е майтап,но и невъзпитанието си е невъзпитание Laughing също така липсата на подобни приказки идва и от факта,че тук сме само жени и по добре май.Относно самото име Химена исках да кажа негов побългарен вариант е името Симона и няма нищо общо с каквито и да било анатомични части от женското тяло
В заключение,чудя се ние ли сме толкова завистлин народ,че постоянно хвърляме толкова кал дори по съвършенното ще ми се да не е така
,сега се сетих имаше някакъв коментар,че такива като Химена на мегдана на някое село 5 ще се намерят hahaha ами айде намерете ги hahaha
В общи линии исках да ви споделя за българския вариант на името,но нахлуха тези "черни мисли"







Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 01:07 от La_TempestadFAN

# 523
  • Мнения: 2 474


Айде пак малко спам
Скрит текст:
Момичета пускам малко снимки на Хайме Майол-бившият на Химена,и което е още по интересно бившият и нас Мис Вселена 2006 Сулейка Ривера,Химена си е била като обновена версия за хайме  hahaha,това много се коментира в пространството hahaha hahaha hahaha hahahaмай,ще да е еднствения пич,който може да се похвали с 2 гаджета Вселенки,ама и те не са виновни,Хайме е очарователен,аз го следях също толкова редовно колкото и Химена,той е един от най сексапилните мъже в Латинска Америка от 5 години презентадор или както е тук водещ на известни мероприятия и предавания,модно лице на Хайникен,на марка мотори,на Мюзик Айдъл в Пуерто Рико и други тв формати непознати в България
и нали представете си голяма радост беше като се събраха началото на 2011 и също толкова тъпо стана като се разделиха април,причините те си знаят,но специално на мен Хайме ми е маалко по нагоре във "хранителната пирамида" Joyспрямо уилям,може би защото него го зная от поотдавна и веднага доказвам защо все пак го харесвам минатюрно повече
Надявам се че нямате нищо против става за плакнене на окото(имам чувството че от толкова плакнене в тая тема, направо ще ни се замъгли погледа ама то пък хубавото не се крие)










ЕХ тая Химена как безцеремонно ми заряза момчето #2gunfire #2gunfire #2gunfireтова не съм го простила още hahahaмежду другото хайме и уилям са набори 33 Peace и междудругото носи се така в пространството за хайме специално,че бил доста така надарен от Господ,докато Уилям пък в интервюта са го питали дали жени са го изоставяли заради не големите възможности,хората си правят изводи от еротичните му снимки макар че според мен не е зле,та уилям с чувство за хумор се измъкваше,че била важна техниката. Joy

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 03:09 от La_TempestadFAN

# 524
  • Мнения: 2 474
За любителите на делфини и още нещо Joy


И любимите 18+
Скрит текст:




явно тоя тип бельо е модерен hahaha

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 04:19 от La_TempestadFAN

Общи условия

Активация на акаунт