Бурята~~La Tempestad

  • 74 611
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 538


Лека нощ!

# 556
  • Мнения: 2 474
Корасонки, имам предложение към вас за утре,какво ще кажете да споделим,коя ни е любимата целувка до тук?
В случай,че сте ги забравили hahaha правя следното hahaha
primera-първа

segunda- втора

tercera - трета

cuatro - четвърта

quinta - пета

seis - шеста


Аз започвам и се колебая между 1,3 и 5 ама ще кажа 5 то не бяха езици,не бяха погледи Heart Eyes

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 02:31 от La_TempestadFAN

# 557
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
моми4ета  Hug Hug Hug

да си кажа по еп който сте гледали...аааа и да не забравя, щото ве4е на няколко пъти забравям,,,,, в диема фамили 4етох, 4е в новия фил Леви играе вампир и играе заедно със син4ето....
знаех за новия филм, но не знаех, 4е Леви ще вампирясва  Crossing Arms

Хосе - много интересна ли4ност.....според мен. много тих, уравновесен, но , когато стане на въпрос за любов, той е готов да разкрие сърцето си на момента. Стана ми жал как Беки го отряза , но това бих искала да го коментирам по-задълбо4ено, когато го видите по ДФ.
на мен ли4но Хосе ми е много интересен и много убедителен, дори на моменти по-убедителен от Дамян/ Леви!!!!

от4ето е голям сладур, тоз на младини е бил му4о сексапилен  Peace

Лава, Естерситка не е 4ак толкова лигава, колкото ни го представя дублажа. аз не мога да разбера тия хора, не им ли е по-лесно да си редят субтитри и да не се занимават да търсят дублаж, да гледат сериите, да вникват в настроението на героя  Crossing Arms

и тук да спомена, аз съм съгласна с Исо , 4е Есра 4ак сега разбра истинноста на думите на Дамян...според мен тя до мемента залагаше на добра карта, на благоразположението на Дамян, на мъжкото настроение, залагаше на тезата "разголиш ли се няма да ти устои" но сега наистина разбра, 4е Дамян не я оби4а, 4е не е жената в неговото съзнание, 4е той не би бил с нея, за нещо пове4е от секс.... отхвърлянето на такава провокация от нейна страна й даде да разбере, 4е Дамян не би легнал с нея само заради едното удоволствие..не и този път!!!!

Кате, много интересни неща за 4етене слагаш...продължавай, на мен не ми омръзва и ми е приятно, из4итам си вси4ко  Sunglasses

до колкото до целувката - любимата!!!  на мен ми е любима първата, защото е първа!!! засега е само тази  Peace
 

# 558
  • Мнения: 2 474
Меги Hug Hugаз каквото се сетя и намеря си разказвам,стига да има материал  ще си продължавам,аз не съм от най-паметливите,но нещо като ми изкочи в съзнанието споделям Peace
За Хосе,само да добавя,не напразно се казва,че тихите води са най-дълбоки Joyпък и щом се е захванал с фатална мадама като Беки,няма страх,няма двоумние,няма 6,5 hahaha

Що се отнася до Естер,с тия приказки,Дамян бая си я унижи,според мен,можеше просто да и повиши тон,бързо точно и ясно,не че тя не си заслужава унижението,ама това негово ако..ако ме подразни

# 559
  • Мнения: 2 474
Момичета,тъй като вече придадохме на темата  лек еротичен привкус със съответните сцени от филма ,а и със събличането на Леви нека сложим и една съвсем леко еротична фотосесия на Химена за списание GO в Мексико,където я избраха за жена на годината  mujer del ano
ще я скрия, макар че не е нищо особено
Скрит текст:





# 560
  • Мнения: 849
Добро утро миаморки, миалмачки и корасонки! wavey wavey wavey

Кой пита за мен къде съм? Меги , тук съм, чета ви, но не можех да пиша, просто много тръстика и това е! Сега предновогодишно се натрупват задачи за довършване и не мога да се включвам често, но ви следя  Peace и то изкъсо Joy Joy Joy Може ли да не ви следя?Толкова хубави информации поствате и хубава раздумка си правите, а да не говорим за снимките на двамата сладури колко са хубави.
Обаче ще кажа, че и таткото на Химена не е за изхвърляне. Хубав мъж! Joy JoyА, бе, мексиканец, засмян, чаровен и горещо обичащ дъщеря си. Майка й също  е красива жена.

Ето и майката на Уили, между него и брат му, другата е Майте Перони, която не харесвам.
Имаше учудване на моето предишно определение, че Уили прилича на майка си. Сами вижте дали не е така. Вижте устата и  носът са почти единтични. За веждите не коментирам, защото при жените те се коригират с пинсета. Grinning




# 561
  • Мнения: 2 474
Здравейте,корасонки
ето ги и най спряганите актриси за главна роля в Бурята

 
Може би първата и втората не са ви познати съответно Доминика Палета и Силвия Наваро

Дими, Hugеми така е с тръстиката,няма кой друг да ти я обработи hahaha,щом има и някой да ни следи изкъсо,това е добре Peace

Наистина ли това е тази Майте,че тя без грим друг човек,брей какво прави гримът

За майката аз си казах,че не ми приличат много,ама ако трябва да бъда честна аз не съм физиономист и не ми се отдава много да разпознамам черти,аз съм повече човек на фактите Joyсега като казваш носът и се вглеждам има някаква прилика,но ако не започне някой да ми казва виж това и това...си ми  е черно петно hahahaзатова нека и другите да си кажат

# 562
  • Мнения: 2 474
Малко снимки от Helloween 2010 Ню Йорк- Химена

Скрит текст:
Тук с Мис USA Рима Факих


и костюма на мис Юнивърс

пак с Рима



http://img178.imageshack.us/img178/6361/galleryphoto1288644627n.jpg

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 16:55 от La_TempestadFAN

# 563
  • Мнения: 3 957
Aqui completos @willylevy29 su mami y sus hermanos...



Тук Исето е написала, че е с брат си и сестра си и майка им  Peace Като гледах 26-та серия преди малко Беатрис ми се стори много фалшива, или пък си внушавам, защото ме дразни. Кате, Доминика и Силвия ги знаем, ама добре че са избрали Химена. За целувки питаш, ама как да изберем само една. Но най-хубави са откранатите целувки  Kissing Heart

# 564
  • Мнения: 7 538
Привет дами!

Кате,изправяш ни пред труден избор newsm78
За целувките се двуумя между първата и четвъртата.
Първата винаги е най-запомняща се,но харесвам и самия момент на четвъртата целувка...-Марина призна на Дамян че го обича,той каза ,че ще се разведе и помоли за време....за мен беше целувка-обещание...

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 15:52 от iss0o

# 565
  • Мнения: 2 474
Привет дами!

Кате,изправяш ни пред труден избор newsm78



Аз ви казвам,че съм си гадно човече Joy

За целувки питаш, ама как да изберем само една. Но най-хубави са откранатите целувки  Kissing Heart


Аз точно за това избрах номер 5 по откраднато от това няма накъде hahaha , но пък и първата си е първа,на кораба където я нагъна бяха един път,пияната целувка в 16 епизод както си я кръстих не беше също за изхвърляне,последната пък си беше вече осъзната и открито желана и от двамата,абе верно съм гадничка hahaha

# 566
  • Мнения: 2 474
Момичета ,за въпросната снимка се разрових сега,Исо е права,аз не бях обърнала внимание,събирал се е със семейството си за деня на Благодарността Peace

# 567
  • Мнения: 2 474
Дами,затягайте коланите за Китай hahaha тук не съм много осведомена,но пък има хубави снимки Peace
Скрит текст:
Малко нощен изглед - Шанхай





Отново в Шанхай

Посрещната в свои води с Мариачи



Химена отново на подиума в Шанхай


Мис Юнивърс интервю Шанхай


Това така междудругото hahaha


 hahaha


 и до тук с Китай Wink
и вижте как се отразява смяната на полети на Химена,горката май си пада поспаланка hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=pIfcHiuPms8&list=PLDA077DC6363F56C2

# 568
  • Мнения: 7 538
Активност на Уилям в Туитър...Явно препоръчва закуска... Wink

Скрит текст:
    william levy ‏@willylevy29 1h
Buen día mi gente. No olviden mantenerse siempre positivos. Los quiero


    william levy ‏@willylevy29 15m
Les recomiendo este desayuno a todos.



    william levy ‏@willylevy29 13m
Ahora si ... Now we're talking




    william levy ‏@willylevy29 12m
Ahora se ve mejor Wink

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 17:31 от iss0o

# 569
  • Мнения: 7 538
Автограф на Уилям:

Общи условия

Активация на акаунт