До къде може да стигне човешката глупост

  • 5 769
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 865
Прииска ми се да споделя един коментар по следната история:

http://lichno.ezine.bg/s-7827

"Говори с нея! Постарай се да и обясниш,щом толкова много я обичаш. Не я оставяй да си отиде.Ще страдаш цял живот. Винаги ще виждаш във всички жени само нея.И двамата ще бъдете нещастни.Изпитал съм го. За 45 години не можах да забравя ,момичето,което не ми позволи да бъда с него и аз от яд го зарязах. Сега я намерих , отново,но изгубих един цял живот.Нараних и себе си , и нея."

Не мога да коментирам, защото съм в пълен потрес от глупостта на някои индивиди (дядо и баба).

# 1
  • Мнения: 6 214
Къде са тия баба и дядо?  newsm78

# 2
  • Мнения: 6 365
Бабата и дядото са много мили:) за един отказ- цял живот емоции и страдание.

Тоз тийн под колко още поли има да бърка...

Много сладка история. Донякъде ще е хубаво да мисли като старото
поколение, а не цинично- че хората са заменими.

# 3
  • Мнения: 4 841
Нещо не разбирам темата  newsm78 Кое точно е глупостта, потресла авторката?

Регулярно във форума се появяват теми в посока"Коя е голямата любов на живота ви?", някои от тях - с анкети. Навъртат десетки страници за нула време. И като се изпадне в откровения, в 90% от отговорите се вижда ясно, че това не е съпругът, а някой от далечното минало, с когото по някаква причина нещата не са се получили и не са били изживяни на 100%... С мъжете е същото.

Имам живи примери пред себе си - на хора, които се срещат след много години, искрата приламва отново, и ... довършват започнатото. При повечето беше само секс, но една от двойките е заедно и в момента. Той - женен с едно дете, тя - омъжена с две деца; среща на юбилей от гимназията, искра, разводи... В момента тя е по майчинство за общото им дете. Животът е шарен. МНОГО шарен.

# 4
  • Мнения: 187
За кои баба и дядо става въпрос? И къде е човешката глупост - в историята, коментарите, бабата и дядото...?

# 5
  • София
  • Мнения: 38 476
И тука ли дойдохте! Заклевам се, ще докладвам тоя сайт някъде!
Силно подозирам, че тези истории са писани от платени писачи за събиране на посещения.
Във ФБ изскачат непрекъснато!
Не си правете посещенията на гърба на БГ Мама поне!

# 6
  • Мнения: 871
L'Agent, във въпросния сайт са се появявали потребителки с истории, споделени именно в БГмама.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 476
L'Agent, във въпросния сайт са се появявали потребителки с истории, споделени именно в БГмама.

Аха, ето откъде преписват.
Пак ви казвам - сигурна съм че това не са истински потребители.
Чак пък и снимки намират за всеки пост!

# 8
  • Мнения: 3 865
Кое не е ясно. Коментирайте коментара, който съм цитирала, а не историята, която е коментирал. Историята няма значение дали е истинска. Но коментарът е на юзер, който е истински.
А в него има много странни неща.
1. Да обича жена много ама да я зареже само защото му отказала секс.
2. Хем я е зарязал, хем я е чакал 45 години. Тоя ненормален ли е. А тя? Не е ли бабка след 45 години най-после да се прежали и да му се пусне.
3. Любов ли е това неговото или гордост и упоритост дори след 45 години да не забрави тази дето му отказала и да легне с нея на преклонна вече възраст. Осен ако под тия 45 години не е имал предвид че сега е на 45, но просто не умее да се изрази разбрано.

Абе целият коментар - опитвам се да намеря логиката в него, но не виждам свързани факти, които водят до едно заключение. На мен лично тоя ми изглежда като недиагностициран психо. От друга страна имам смътното усещане, че в БГ е пълно с такива като него, които се приемат за съвсем нормални. Самият факт, че дори вие не забелязахте нищо обезпокоително потвърждава подозренията ми.

# 9
  • Мнения: 4 569
45 години не може да забрави жената, която не му е пуснала?  Shocked Тоя куку ли е?

# 10
  • Мнения: 15 619
  Докъде може да стигне глупостта? В безкрая. Без да се припознае.

# 11
  • Мнения: 2 755
Аз пък не разбрах нещо, посегнал на долу и после какво станало? Изнасилил ли я, спрял ли се е, момичето за какво се разсърдило.

# 12
  • Мнения: 11 337
"Бяхме на банкет на вилата! хихихихи  Crazy Тя само като и посегнат ревва .... но авторката на темата не иска да коментираме това, а някакъв коментар.

Няма как на хората днес дето си лягат на първа среща и за които секса е вид комуникация с непознати да се обясни защо един човек може да пази чувства в сърцето си 45 години. Айде не се засягайте сега, че вие скачате в леглата на непознати  мъже.  ooooh! Има хора, които не изживяват по една или друга причина тръпката си и цял живот си мислят за нея и се навиват колко много са сгрешили и как това е било истинската, голяма любов на живота им. Може и да са прави!

# 13
  • Мнения: 187
45 години не може да забрави жената, която не му е пуснала?  Shocked Тоя куку ли е?

Не е куку, а по-скоро нищо по-хубаво от тази жена не му се е случило в живота. Не я забравя, защото той си я е доизмислил и създал както на него му харесва. Когато реалността е гадна може да си създадем и друга реалност.

# 14
  • Мнения: 6 214
Аз още се чудя къде е глупостта на баба и дядо.  Joy Joy Къде е връзката въобще и на какво толкова се трогнахме.

Общи условия

Активация на акаунт