Спешно ми трябва машина за домашна паста

  • 1 001
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте
Спешно ми трябва машина за домашна паста, ако някой продава изгодно или знае къде в София мога да закупя на прилична цена, моля пишете ми  bouquet
Не е проблем втора употреба, просто искам да е в добро (отлично състояние)
Благодаря предварително

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 17:07 от Venito0204

# 1
  • Мнения: 593
В Продавалника може да провериш. А също и тук http://www.technobg.com/Mashina-za-Pasta
Нямам и никога не съм ползвала такова приспособление и не мога да кажа дали стават, обаче.

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря, проверявам и там. Просто реших да попитам и тук   bouquet

# 3
  • Мнения: 668
Преди 1-2 години купувах от Илиенци
Влизаш през най-старият вход, тръггваш все направо, като гледаш магазините в лявата редица - точно преди първия изход за левия паркинг се намира. Продават много домакински прибори, сервизи, дребна битова техника и т.н.

Също съм вицдала в ТСМ-ите и по-конкретно на оряхово - там освен за кори, машината имаше отвори и за спагети с кръгла форма.

Успех.

# 4
  • Мнения: 0
Преди 1-2 години купувах от Илиенци
Влизаш през най-старият вход, тръггваш все направо, като гледаш магазините в лявата редица - точно преди първия изход за левия паркинг се намира. Продават много домакински прибори, сервизи, дребна битова техника и т.н.

Също съм вицдала в ТСМ-ите и по-конкретно на оряхово - там освен за кори, машината имаше отвори и за спагети с кръгла форма.

Успех.


ооо много ти благодаря, РониБонбони, задължително ще проверя   bouquet

# 5
  • Мнения: 12 662
Немски магазини , май Меркари се казваше, на Стамболийски в началото близо до Хепи.

# 6
  • Мнения: 0
Немски магазини , май Меркари се казваше, на Стамболийски в началото близо до Хепи.

Благодаря, ще проверя и там. Ще ми свърши работа и втора употреба, така че ако някой продава Wink

Общи условия

Активация на акаунт