Да предупредя за каша "Слънчо" ...

  • 1 396
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 577
Мили мами,

вече за сетен път намирам будили вътре.  Tired

Не са големи, не са опасни ... но все пак да ви кажа. Оглеждайте хубаво.

Благодаря за вниманието.   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 685
Благодаря за предупреждението!
И значи, не само да внимаваме, ами направо да не купуваме!

# 2
  • Мнения: 5 577
Ами, аз купувам от тях, временно спрях, но детето много ги обича, и пак ще почна. Преди заспиване пие зеленчукова.

Но ще гледам старателно.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 581
И аз благодаря за предупреждението!
Ще си отварям добре очите  Shocked Wink

# 4
  • Мнения: 1 464
Благодаря за предупреждението,нищо до сега не съм намирала но ще внимавам.Аз пък използвам зеленчуковата за сгъстяване на супата /вместо хляб/.
Вергилия ,в колко часа пиете кашата и в колко закусвате сутрин.Питам щото Вероника още пие мляко вечер към 21-22 но дори и с бисквити не я засища  а друго не ще да яде ooooh!за вечеря
Сори за оффа

# 5
  • Мнения: 7 640
каква е тази зеленчукова каша, не съм я виждала?

# 6
  • Мнения: 1 427
каква е тази зеленчукова каша, не съм я виждала?
На "Слънчо" е.Млечна, има с картофи и домати и моркови и домати.Хубави са.аз също основно за сгъстяване я ползвам.

# 7
  • Мнения: 666
 Благодаря за предупреждението, не че купувам от тях, никога не съм давала на малкия , но сега като ми каза няма и да купя, просто се убеждавам , че производителите на детски храни в България , не подлежат май на никакъв контрол

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Благодаря за предупреждението  bouquet
Аз така или иначе от тези каши не купувам, защото моят сладур тях не ги яде Naughty

# 9
  • Мнения: 3 042
  bouquetБлагодаря за предупреждението! До сега не съм намирала нищо в кашата, но вече ще се оглеждам внимателно.
Ние вече сме големички, но още на закуска си хапваме каши "Слънчо", а ги редуваме и с други марки.
[/size][/color]

# 10
  • Мнения: 516
Влагодаря! Добре че я смених с друга та скоро не съм купувала Слънчо, сега взимам на Фруктолино и е страхотна.

# 11
  • Мнения: 1 006
Благодаря , ще се оглеждам вимателно вече!

Калина много ги обича тези каши Sick

Вергилия, как точно я даваш тази каша вечер - Преди заспиване пие зеленчукова?

 PraynigНадявам се да споделиш, защото Калина вече въобще отказва мляко под каквато и да е форма и нещо не мога да организирам менюто й!

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Какво е това БУДИЛИ ?!  newsm78

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ех, тези български производители  Confused
Вергилия, защо не сигнализираш някоя медия или ХЕИ, просто ако си мълчим, винаги ще им се разминава на гадовете мръсни  Close

# 14
  • Мнения: 7 640
Какво е това БУДИЛИ ?!  newsm78
има предвид бодили.
А как се казва точно кашата, з-то и в сайта не я намирам

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Какво е това БУДИЛИ ?!  newsm78
има предвид бодили.
А как се казва точно кашата, з-то и в сайта не я намирам

Мерси.
Аз давам само такава каша, но на нищо не съм попадала, слава Богу!

# 16
  • Мнения: 5 299
ЗА 1 път чувам каша преди лягане newsm78 Защо точно каша, мляко не пие ли?

# 17
  • Мнения: 1 181
мерси за инфото! Аз по принцип рядко купувам каша и то предимно за десерт (щото не го засища гладника) но ще го имам в предвид това.

# 18
  • Мнения: 5 577
Какво е това БУДИЛИ ?!  newsm78
има предвид бодили.

 Blush Blush Blush

Язък ми за езиковата гимназия, дето я завърших с отличие.

Аз отговорих на мама петушка на ЛС, но като гледам има и други проявяващи интерес. Ще кажа и тук.

Вечер към 21:30-22:00 когато заспива му давам 210-240 мл. вода с 5 лъжичи каша + 4 лъжичи мляко.  Peace
Засища го повече, отколкото бисквити с мляко, или само мляко.

Дано помогнах на някои.
Кашата е заленчукова, зелена кутия, с моркови и домати.

# 19
  • Мнения: 247
УЖАС Shocked Май ще се сменят кашите, но пък каква е гаранцията, че новите ще са наред Thinking Аз лично на нищо не съм попадала (бодили или каквото и да е друго). Боян яде всеки ден каша за храненето в 17ч.

# 20
  • Мнения: 252
Благодаря за предупреждението ште си отварям комбалите досега несам срештала в кашата бодили ние ядем Слън4о  newsm78 Thinking

# 21
  • Мнения: 983
Благодаря за предупреждението  bouquet
Днес за втори път купувам каша, първата беше на Фризокрем, днес взех на Слънчо с 4 плода, но като я отвора, ще я проверя добре. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт