Спечелете играчка Thinkle Stars™

  • 21 471
  • 257
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Здравейте, приятели на Thinkle Stars™!
Повечето от вас знаят, че
Thinkle Stars са интерактивни, образователни, българоговорящи играчки за дечица от 1 до 9 години.

Тази Коледа има изненада за най-големите приятели на
Thinkle Stars - децата между 5 и 9 години.

С новите играчки iPEN Разказвач на Приказки, iPEN Забавна Математика и IQ Игра с Въпроси
Thinkle Stars предизвиква децата да покажат своите знания по математика и четене. Но това не е всичко, част от въпросите ще затруднят и вас – проверете своите знания и тези на детето по теми за космоса, застрашените животни, птици, морски обитатели, правопис, математика, логически игри, национални забележителности, флагове, географски карти, световни костюми, пътни знаци и още много.

Thinkle Starsобявява нова Коледна игра!

Гласувайте за играчката, която искате да подарите за Коледа на вашето дете. Предложенията са 5:

1.   IPEN Разказвач на приказки
2.   IPEN Забавна математика
3.   IQ Игра с въпроси
4.   Таблет с азбука
5.   Интерактивен буквар


Посочете играчката, която искате за Коледа за вашето дете, както и защо я избрахте.
На 2-ри Декември 5 участника в играта ще получат избраните играчки!



Предложение 1:  IPEN Разказвач на Приказки

Иновация в образователните игри - образователна игрова система iPEN. Подходяща за деца от 3 до 8 години. Всички деца обичат приказките. Но какво мислите за играчка, която чете на детето 12 от любимите класически детски приказки. Хензел и Гретел, Малката Русалка, Грозното Патенце и Принцесата и граховото зърно са само част от изненадите в книжката на iPEN Разказвач на приказки. Писалката започва да чете приказката, щом детето сканира кода от страничката на книжката с върха на писалката.





Предложение 2: IPEN Забавна Математика

Играчката е подходяща за деца от 3 до 8 години.  Thinkle Stars предизвиква малките математици да надградят познанията си в събирането, броенето, сравняването на числата и решаването на разнообразни математически задачи. Ако детето Ви обича математиката и числата, iPEN Забавна Математика е най-подходящият подарък.





Предложение 3: IQ Игра с Въпроси

IQ Игра с Въпроси ще провери знанията на малките любознайковци за космоса, застрашените животни, птици, морски обитатели, правопис, математика, логически игри, национални забележителности, флагове, географски карти, световни костюми, пътни знаци и още много.





Предложение 4: Таблет с Азбука


Ако вашето дете обича таблетите и е на възраст от 3 до 6 години, тази играчка е точно за него.
С четирите игри детето с лекота ще научи буквите от азбуката, писането на думички, но всичко това в акомпанимент от забавни мелодии.




Предложение 5:  Интерактивен Буквар


Интерактивното букварче предоставя много нови знания за азбуката и буквите, писането на думички чрез 8 разнообразни игри. Подходящо е за деца от 3 до 7 години.



Успех и радостни и образователни игри с Thinkle Stars!

www.thinklestars.com

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 14:01 от Реклама

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Здравейте,

моето дете вече е голямо за подобен тип играчки /10 год./, но и по-големите деца от време на време обичат да се "вдетиняват"  Laughing

От 5-те предложения, може би най-подходяща играчка би била играчката под № 3: IQ Игра с въпроси

Успех на всички и Весела Коледа на нашите деца!  Hug

# 2
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Бих зарадвала моето 7-годишно слънце с тази интересна играчка:
3: IQ Игра с Въпроси ,
защото много обича логически игри.

Поздрави!   bouquet

# 3
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Бих била много щастлива да зарадвам моето 4 годишно момиченце с тази забавна играчка
3.   IQ Игра с въпросиHug

С пожелание за много здраве и успехи!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 050
За по-голямото ми дете, което е на 5г. мисля, че най-подходящо е Предложение 3: IQ Игра с Въпроси. Така, че гласувам за него.
За малчо ще е подходящо Предложение 1:  IPEN Разказвач на Приказки. Гласувам и за него.
  bouquet

# 5
  • Мнения: 327
Играчката, която би била подходяща за моето дете е  4: Таблет с Азбука . Oще сме малки, но ще пораснем.  Crazy

# 6
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Игра с Въпроси и от мен. Синът ми е на 4 и е един голям любопитко.
  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 961
За Коледа малкото ми детенце много ще се зарадва на предложение номер 4 - Таблет с азбука. Защото обожава интерактивни играчки, а и вниманието му привлича всякаква техника. За баткото най-подходяща ще е IQ Игра с въпроси - предложение номер 3, защото е любознателен. Но съм сигурна, че ще има въпроси, на които не знае отговора.  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 018
За сина ми, на 5 години, бих избрала Предложение 2: IPEN Забавна Математика - в момента попива като гъба всичко ново, учи се да брои и смята и мисля, че ще е много подходяща за него.

За дъщеря ми, на 4 годинки, е по-подходящо Предложение 1:  IPEN Разказвач на Приказки, тъй като вечер не заспиваме преди да прочетем поне 2-3 приказки, а така ще има кой да ме отменя и да и доставя радост.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 8
Моето 5 годишно момченце мисля че би се зарадвало на Предложение 2: IPEN Забавна Математика

# 10
  • Мнения: 1 103
Здравейте и от нас   bouquet !Моята дъщеря би се зарадвала на Предложение 4: Таблет с Азбука-в момента много я влекат всякакви подобни играчки и смятам,че много би се зарадвала точно на таблета!В момента се учим на буквите и цифрите,понеже сме от доста боледуващите и вкъщи се разнообразяваме на макс!

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 11:43 от Liliq_Zlatna

# 11
  • Мнения: 3 774
За моят син на 4 г бих избрала-Предложение 3: IQ Игра с Въпроси.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 243
Моят син няма 1г. и 6м. още, но обожава да повтаря думите, няма търпение да опознае как се назовават нещата и повтаря всичко, което му покажа. Голям бърборко е още от сега  Simple Smile
Мисля, че Предложение 5:  Интерактивен Буквар
ще бъде най-любимата му игра, изключително богата като възможности за игри и забавления и неизчерпаемо забавление за широка възрастова група, по всяко време от своето израстване би намирал нещо ново и интересно за научаване и игра. Прекрасни играчки, вече имаме 2 от тях, Моят първи лаптоп и Бръмърът кубче.   bouquet

# 13
  • велико търново
  • Мнения: 585
За моя та 5 год. Теди бих избрала;1. Разказвач на приказки  2.забавна математика .Защото много обича да преразказва приказки ,но има нужда от упражнения с цифрите .  bouquet
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 070
Бих избрала за моят син Предложение 4: Таблет с Азбука, защото има нужда да напредва в развитието си и може да му е стимул за първата думичка.

Общи условия

Активация на акаунт