Тренировки в домашни условия: Тема 40

  • 41 023
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 561
Аз днес вече не издържах и затренирах. Реших, че явно с това рамо няма да мога да си изкарам Гамата с тежести и започнах Инсенити. Отчитам фит тест. Резултатите ми са много близки до началните на мацката, така че да видим ще я догоня ли Simple Smile Много добре ми дойде днес, доволна съм и рамото почти не се обади, гледах да го пазя.

# 61
  • Мнения: 1 346
Здравейте трениращи момичета,
Лелее стрийтфитнеса в Русия направо "кърти плочки"  Grinning много, много ми хареса.Красота! Преди години тези успоредки бяха задължителни в родната казарма, а като съм гледала стари снимки и в часовете по физическо на нашите родители.
Момичета аз съм с грип от няколко дни, който тотално ме е повалил, не ми се яде, не ми се пие дори вода, и да хапна нещо след това горко съжелявам, оф  ooooh! по цял ден съм така  Sick
Хубавото е, че не изпитвам желание за кафе и съм решила да го спра това питие, към което така съм се пристрастила, че нямаше отказване.

# 62
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Здравейте.Наканих се и аз за малко тренировки в домашни условия.Какво ще ми препоръчате за начинаещи,защото съм пълен лаик  в областта.Благодаря предварително  bouquet

# 63
  • Мнения: 741
Здравейте.Наканих се и аз за малко тренировки в домашни условия.Какво ще ми препоръчате за начинаещи,защото съм пълен лаик  в областта.Благодаря предварително  bouquet

На първо време аз лично препоръчвам да разгледаш доста внимателно първата страница - да прочетеш малко информация и вече след това сама мисля, че ще се насочиш към определени тренировки Simple Smile

# 64
  • в рока
  • Мнения: 1 119
От 1,2 дни чета и мисля да се насоча към програмата за начинаещи на Румяна Илиева

# 65
  • Мнения: 741
Аз мисля, че правилно си се носичила - Руми обяснява много и можеш да научиш всички  важни неща Simple Smile

# 66
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Благодаря ти Flutter

# 67
  • Мнения: 8 855
Бързам да се запиша  Peace и благодаря за новата тема   bouquet

Не съм спирала с тренировките, чета ви, но нямам много новини за споделяне и не пиша. Все още не съм свалила килограми, но май ги отсвирих - обиколките ми намаляват, не правя гафове в храненето и се чувствам супер. Успех на всички  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 426
Отчитам Cardio от Т25  Peace Днес видях малко зор да си призная. Уж 4-та седмица започнах  Rolling Eyes  Може и да е заради това, че много ми се спеше (правя тренировките сутрин) или защото съм в цикъл  Crazy

Искам да се похваля, макар че не е по темата, днес най-накрая ми пристигна четката за тяло. Та от утре добавям към грижите за себе си и сухото четкане  newsm35

Хубава вечер на всички   bouquet

# 69
  • Мнения: 817
Днес само кардио. Някой да е пробвал упражненията на Ляйсан Утяшева?

# 70
  • Мнения: 1 802
Мери, мерси за темата!

Ей, напълни ми душата стрийт фитнесът /така ли беше Embarassed/ в Украйна.
Колкото до колената- какво ще препоръчате не като щадене на колената, а като средство,което облекчава болките в колената.Имам една приятелка, която има болки в колената и не знае вече какво да прави. Sad Не се занимава, иначе,  със спорт естествено- нали  ми е приятелка Laughing

# 71
  • Мнения: 6 604
Извинявм се за оф-топика,но може ли малко подкрепа за мен тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748160.msg26640676;topicseen#new  Blush

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 57
Само записче, да не ви изпусна. Зумба 2 пъти седмично, бягане край морето с малкия син.
Благодаря на Мери за чудесното оформление на темичката и изчерпателната информация на 1 страничка.

# 73
  • Мнения: 32
Привет, правя си упражненията и съм добре  Hug Много съм се запалила искам да чета да гледам да се образовам за храненето.Гледах - Глад за промяна, но много искам да ми кажете няколко книги от наистина признати хора които разбират от храненето и като прочета ще разбера много важни неща.Или поне ми кажете такива хора за които да търся инфо в нета  Stop

# 74
  • Мнения: 5 405
Nil, кажи на твойта приятелка да започне да тренира. Аз не вярвах, че мога да запаля майка ми да тренира. Да, вярно е, че прави само по 1 кръг за начинаещи от тренировките на Румяна, но още след загрявката казва, че се чувства по-леко и не усеща толкова болки (има проблеми със ставите като цяло, износени стави й казаха, коленете я болят, около таза също, ябълки ли се казваха там? Както и кръста от време на време...). Сигурна съм, че ще се чувства по-добре. Задължително да започне с по 1 кръг първата седмица, ако втората седмица се чувства готова и по-силна - по 2 кръга. Бавно и постепенно.  Peace

Поля, на първа страница след филма има и един скрит текст - прочети и него, ако не си. Статии да искаш на първа страница. Да четеш, да четеш... няма точна и конкретна информация, да не говорим за правилна. Всичко го преоткриваш сама за себе си - дали е правилно или не решаваш сама за себе си и според това кое как действа върху теб, а не върху другите. Около храненето и тренировките всичко е на база проба-грешка единствено за теб. При мен може да действат силовите тренировки, но при друг да е точно обратното. Няма точен отговор. Пробваш и виждаш. Затова и четеш, интересуваш се, съмняваш се, проверяваш и вървиш само напред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт