Концерти 2015!!!

  • 117 375
  • 639
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 666
Върховни... въпреки огромното закъснение, почнаха в 22,30, въпреки по-слабото шоу откъм ефекти и въпреки, че някои се оплакват от лош звук... При нас в А сектор всичко си беше ок и действително ни сбъднаха мечтата  Sunglasses  Има подробна статия за концерта

# 631
  • Мнения: 532
Превхрълям си мнението от другата тема (има тема за концерите през 2016-та  Mr. Green)

Цитат
Nightwish Айде по нашенски да започна с оплакванията. Първо пътят ми е дълъг до София, но това си е мой проблем. Голямата драма настъпи, след като Найтуиш обявиха, че ще се забави концертът. Аз Фейсбук нямам, следвам ги само в туитър и инфото към кроманьонци като мен беше доста оскъдно. По-късно разбрах, че самата банда е казала да не идваме преди 21ч. Все тая, вратите на залата трябваше да са отворени в седем, те някъде след 8 почнаха да ни пускат. Опашките вече станаха пословични. Много хора се и оплакаха от качеството на бирата. Аз се оплаквам, че в залата се пушеше и произволни хорица си бяха внесли домашен алкохол.

Аз гледах да вляза по-рано, за да съм по-напред. Което се оказа добро решение от една страна, тъй като сцената беше по-ниска, отколкото очаквах. Аз съм прилично висока жена, и където и да бях застанала щях да виждам ок, но край мен имаше много сладки дребни девойчета, които освен ръце, половината от мултимедията и главата на Флоор едва ли виждаха кой знае какво. Лошо се оказа, защото Nightwish излязоха може би към десет и половина. С други думи вече ми се бяха насъбрали над 4 часа на крака. Аз и бургаският фест прекарах целия права, но там имаше нон-стоп музика, която харесвам и бях щастлива от болката. Тук обезсърчена и уморена.

Хубавото обаче е, че най-после видях една от най-любимите си банди. Може и да залитам доста сериозно в екстремния метъл, но мелодичността, ударните китари, мощните оркестрации и безупречни музикантски умения на тази група винаги са ме поставяли на колене. Отделно че съм влюбена във Флоор Янсен. Тази жена е абсолютно великолепие, нищо че се облича по-зле и от мен. Пее прекрасно на живо. Гледала съм я и с Афтър Форевър на Вакен, сега я видях и с Nightwish. Толкова е мощна и прекрасна просто.

Останалите от бандата са също доказани музиканти. И най-якото е, че не пяха изтърканите си песни. Няма wishmaster, няма амарант или както и ще да се викаше. Вместо това имаше Stargazers да му се не види. Цели три епични песни. Не очаквах да изсвирят The Poet and The Pendulum и си се разплаках като стой та гледай. Никога не съм ревала на концерт, но тази песен е толкова епична и надъхваща, че не успях да се сдържа. А накрая удариха с The Greatest Show on Earth. После гледам има недоволни, че липсвал бисът. За сведение последната им песен е към 30 минути някъде.

Концертът почна късно, факт. Ние бяхме уморени и изнервени, Nightwish искаха да си вървят по-бързо. Но показаха защо са огромна група. Перфектно изсвирен концерт. Така не съм скачала от тийнейджърските си години. Още по средата на сетлиста им напълно се сбогувах с краката си и не обръщах внимание, че са се превърнали в кокили. Пях до прегракване. Видях Флоор от толкова близо. Новият им барабанист е неземен, млатеше тия барабани като Тор.

# 632
  • Мнения: 505

Найтуиш, според мен бяха феноменални. Жалко само, че се забавиха толкова много и публиката се поизмори преди да започне всичко, но.. случва се, няма как.

Сега аз чакам с трепет идването на Съли Ерна на 20.10 в зала едно на НДК, за който концерт аз вече имам билет!! Laughing Laughing Laughing

# 633
  • София
  • Мнения: 12 374
И аз чакам Съли Ерна, нямам търпение вече  Heart Eyes

# 634
  • Мнения: 1
Здравейте, ако някой има свободни билети за Съли Ерна, моля да ми пише. Благодаря предварително!

# 635
  • addicted
  • Мнения: 1 080
Ще си копирам поста от другата тема, на 27-ми ще са в продажба новите билети.

# 636
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 765
Знаете ли защо за концерта на Михаил Белчев в НДК са пуснати билети само за половината зала буквално. Пак ли някакви трикове въртят?! И после да пуснат останалите билети?! Разбира се най-евтините са изчерпани Crossing Arms

# 637
  • Мнения: 1 771
Iron Maiden continue The Book Of Souls World Tour into 2017 with a 16 date European Tour and the first UK Tour since 2011.

# 638
  • Мнения: 532
Никой не му пука за тази тема Концерти 2016  Mr. Green

Та тука - Katatonia. Изсвириха целия си албум The Great Cold Distance със симфоничен оркестър. И след това свириха още един час. Студени, но професионални, в същото време дрънчат с много хъс. Музиката им пасна много на античния театър, пък и едно есенно беше - перфектно за дуум банда. Между другото една от най, ама най-любимите ми групи са в това направление, заедно с My Dying Bride. За съжаление великолепният им вокалист преди години си прецака гласа и вече няма дет метъл вокали. Албумът им от тази година е страхотен, пяха и от него, включително и любимата му тяхна нова песен.

Абсолютно перфектен концерт. Точно навреме почна, всичко беше изпипано и кадърно. Групата е мрачна и се гледа на тъмно. Звучи тежко и скъпо. Феноменално музиканти, една нота не бутнаха грешно. Изключително доволна останах.

# 639
  • София
  • Мнения: 39 674
Никой не му пука за тази тема Концерти 2016

Общи условия

Активация на акаунт