Отговори
# 255
  • Мнения: 35
ОББ ВАРНА ИМА!

# 256
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Пощенска банка-Дружба, има детски.

# 257
  • Мнения: 56
Момичета, някакво инфо за Бургас има ли? Аз съм с интернет банкиране и все още нямам превод, а в друг форум пишат, че има в Б-с. Започнах да се притеснявам да не би да ме пропуснат този месец, защото спрях каката от градина по празниците, а тя е предучилищна. Може ли това да има някакво отражение според вас?

# 258
  • Мнения: 8 934
Няма да пропуснат този месец.
Някой банки превеждат парите по-късно. Аз също нямам, но ще видиш, че утре ще ги получим.
Ако си носила бележка в градината, то тогава няма какво да се притесняваш.

# 259
  • Мнения: 56
Няма да пропуснат този месец.
Някой банки превеждат парите по-късно. Аз също нямам, но ще видиш, че утре ще ги получим.
Ако си носила бележка в градината, то тогава няма какво да се притесняваш.
мерси за бързия отговор  Hug

# 260
  • Мнения: 863
Момичета, някакво инфо за Бургас има ли? Аз съм с интернет банкиране и все още нямам превод, а в друг форум пишат, че има в Б-с. Започнах да се притеснявам да не би да ме пропуснат този месец, защото спрях каката от градина по празниците, а тя е предучилищна. Може ли това да има някакво отражение според вас?
Аз проверих към 15,30 и нямаше.

# 261
  • Мнения: 593
Момичета, някакво инфо за Бургас има ли? Аз съм с интернет банкиране и все още нямам превод, а в друг форум пишат, че има в Б-с. Започнах да се притеснявам да не би да ме пропуснат този месец, защото спрях каката от градина по празниците, а тя е предучилищна. Може ли това да има някакво отражение според вас?
Аз останах с впечатление, че регламентираните от Министерството ваканции важат и за предучилищните групи и тогава децата могат да отсъстват с молба по семейни причини. За миналия месец имам 3 такива дни описани в квитанцията за детска градина (вероятно точно дните между 24/12-31/12. Някой може ли наистина да разясни този въпрос и тези отсъствени дни по време на ученическа ваканция включват ли се към онези, за които пускаме молба?

# 262
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Лиляно, Лиляно пак почна.Няма спирачки за теб.
....
И ти ли имаш нещо да кажеш?

# 263
  • Мнения: 534
....
Лиляно, Лиляно пак почна.Няма спирачки за теб.
....
И ти ли имаш нещо да кажеш?
Аз мисля ,че тази дама е от тези  платени хора дето се вихрят из форумите защитавайки нечий интереси !От тук на татака ще игнорирам постовете й ,все едно я няма  Simple Smile !

# 264
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Преди да започнеш игнорирането, пиши само от кого да си потърся хонорара.
Че с тия детски не става работа....

П.П. нечии интереси, нечии се синхронизира с множественото число на интереси.

# 265
  • София
  • Мнения: 227
Аз останах с впечатление, че регламентираните от Министерството ваканции важат и за предучилищните групи и тогава децата могат да отсъстват с молба по семейни причини. За миналия месец имам 3 такива дни описани в квитанцията за детска градина (вероятно точно дните между 24/12-31/12. Някой може ли наистина да разясни този въпрос и тези отсъствени дни по време на ученическа ваканция включват ли се към онези, за които пускаме молба?
На мен от детската градина ми обясниха,че тези дни се признават служебно,следователно не се включват към тези,които ползваме по семейни причини  Peace
За декември са 19 работни дни-ние имаме 16 дни присъствие-1 ден по семейни причини и 2 дни служебно извинени

# 266
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
....
Лиляно, Лиляно пак почна.Няма спирачки за теб.
....
И ти ли имаш нещо да кажеш?
Персонално към теб нямам.Ти знаеш колко те ''харесвам''. Mr. Green
Сф, Изгрев няма пари.

# 267
  • Мнения: 11
И аз още нямам. Надявам се утре да има.  Praynig

Преди да започнеш игнорирането, пиши само от кого да си потърся хонорара.
Че с тия детски не става работа....

П.П. нечии интереси, нечии се синхронизира с множественото число на интереси.
Абе жена знам, че само ме чакаш да се появя, за да ме захапиш - e ok bite me както се казва! Какъв хонорар, какви пет лева искаш за това, че си хейтър и се заяждаш с майчетата, на които тези пари са важни?! Моля, не ми отговаряй nono имам си друга работа, считам, че нямаш какво да кажеш, пък и се старая да изтрия токсичните хора от живота си!  Wink

# 268
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук май някой има повече акаунти или Палмичка си въобразява, че съм я "захапала".

Никого не хапя, но е разбираемо, че някои така си разнообразяват ежедневието.
Уж игнор, това онова, а се изпотрепаха редовните онеправдани да си говорят с мен.
Що така нито веднъж не ви видях да се включите с някаква помощ в тая тема, освен със съскане по мен и с гадателски способности - има ли, няма ли, кога има, кога няма.

Съжалявам за отклоняването от темата, но ме цитират с не ласкави изказвания и бих искала да кажа позицията си.
И тя е, че никого не обиждам, на никого нищо лошо не съм казала, за разлика от някои други тук. Напротив, отговарям на въпроси най-добронамерено, отново за разлика от редовните жалващи се от мен.

Благодаря. Разбрах, че повече няма да ми отговаряте, може да продължите монотонността на темата - има или няма.

# 269
  • Мнения: 10 547
 wavey Привееет! Само да ни кажа, че в пощите, касае се за столицата, детски и интеграционни още няма. Вероятно в понеделник щели да бъдат пуснати.
Това по повод информацията, която ми дадохте вчера тук.

Общи условия

Активация на акаунт