Chamomila за зъбките?

  • 3 850
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Taneto
не се наемам да обяснявам  Simple Smile - за това си има доктори-хомеопати, а и на книжния пазар има няколко достъпно написани книжки за хомеопатията

 
Е дано някой се наеме да ми обясни простичко по конкретния въпрос Wink . Иначе си направих труда да прочета доста - не ми е присъщо да експериментирам с неща, за които не съм информирана - и принципите са ми ясни. И достъпните ми on-line източници прерових, та по всички симтоми + бърза консултация с хомеопат най-подходящо за нашия случай беше това.

Освен това едно бързо рзяснение ще бъде от полза на повече момичета, защото не съм убедена, че всички знаят кое и ка да давата, а са чули, че Камомилата помага.

# 16
  • Мнения: 5 500
Цитат на: MardiGras


Ами на 5 месеца ще стане след 5 дни. Малко ме е шубе - да не вземе да се задави маймуната... Ама това за биберона не го разбрах... в кой биберон???  Embarassed  Embarassed  Embarassed


Страх ме беше първия път, пробвай.
В биберона, който се завинтва в/у шишето, само силиконовата част.

# 17
  • Мнения: 5 500
Хамомилата няма да помогне на всяко дете с разтящи зъби, разберете го Sign Exclamation И си намерете класически хомеопат, щото боаронците го изписват безразборно Sign Exclamation На моето му помага, защото е дете-тип Хамомила, нервно, буйно, бие шамари Confused една играчка го занимава точно 5 сек., не всички деца са такива. На по-спокойните ще помогне друго хомеопатично, на обичащите топло - трето, на мудните - четвърто. Хомеопатията не можеш да си я предписваш сам, тя не е като трад. мед. за главоболие - аналгин и точка.

# 18
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Благодаря на всички за отговорите!!!  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: AFRODDITA
Хамомилата няма да помогне на всяко дете с разтящи зъби, разберете го Sign Exclamation И си намерете класически хомеопат, щото боаронците го изписват безразборно Sign Exclamation На моето му помага, защото е дете-тип Хамомила, нервно, буйно, бие шамари Confused една играчка го занимава точно 5 сек., не всички деца са такива. На по-спокойните ще помогне друго хомеопатично, на обичащите топло - трето, на мудните - четвърто. Хомеопатията не можеш да си я предписваш сам, тя не е като трад. мед. за главоболие - аналгин и точка.



 Съгласна съм. Казах - чела съм, питала съм - такъв тип ми е детето, че това е подходящото за него, което да давам веднъж дневно - и информативно питам при другите потенции как е и има ли разлика между капките и гранулките - струват ми се елементарни въпроси, за които не е нужен трактат по хомеопатия.

# 20
  • Мнения: 3 251
На малкия ми син го изписа лекар-хомеопат/Боаронски/ по 5 гранулки дневно ,без значение от коя потенция приема.А големият ми е тип"Пулсатила" и на  му изписаха"Пулсатила",но мога да му давам и "Хамомила"-9СН.
А Мамче,не мога да ти отговоря на въпроса,защото на "Боарон"продуктите са предимно гранули или дражета/поне тези които са ни изписвани,де/.Не са ни изписвали капки или течен препарат,затова не знам.А от колко време търся класически хомеопат в Бургас-няма .Ще взема накрая аз да отида да уча Grinning Една позната наскоро се е хванала на курсовете-питах я ,пак "Боарон"... Neutral Face

# 21
  • Мнения: 455
Zdraveite, mami. Molia Afroddita, pishi mi kak se opredelia tipa na deteto? Vav Varna koi lekar moje da ia svarshi taia rabota?

Общи условия

Активация на акаунт