София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 582
  • 304
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Айде сега да видим има ли тук мами от моя квартал. Ще ми бъде приятно да се запознаем Grinning Grinning.
Малко офф - Искам да ви питам - къде разхождате бебоците? Днес минавайки по една улица/силно казано/, едно МПС така ме оля - мен, количката и бебока вътре, че безмалко да извадя Калашника и.. #Sniper, ама се удържах.

# 1
  • Мнения: 934
Аз не съм от Хаджи Димитър, а от Металург или Левски-Г, най близкия квартал който намерих до моя. Все още не се разхождаме по улиците, но и това ще стане. А като знам, че съм на края на света явно ме очаква една скучна пролет и още по скучно лято, търкаляйки количката сама.

# 2
  • Мнения: 173
Аз съм в Сухата река....пак близичко. И ние още не се разхождаме -на 10 дена сме, но като се постопли малко  1stroller

# 3
  • Мнения: 1 403
И ние сме от "Сухата река"  Peace

# 4
  • Мнения: 2 255
Ние сме на Ботевградско шосе - разхождаме се в парка, когота времето позволява  hahaha

# 5
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен.Аз живея в Хаджи Димитър,и чакам първото си бебче.Надявам се живот и здраве аз и моето бебче да се присъединим към вас с разходките.  Peace

# 6
  • Мнения: 867
Хей Попова, къде в Хаджи Димитър бе миличка? И аз съм тук. Преместихме се август точно преди сватбата.
Живея в БЛ. 102, това е до 42-ро училище горе долу. Как не стамнйа въпрос на срещата Wink

# 7
  • Мнения: 1 341
Аз съм в БЛ.133,това е точно зад Фантастико.Ако си свободна утре може да пием по кафе?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 254
Ей мами! Аз живея в Надежда в момента, но пък 20 години съм живяла в ХД и майка ми и баща ми са там. Ходя при тях от време на време и мисля да се възползвам и да се срещна с вас. За съжаление не се очертава скоро ходене, но скоро бях за една седмица малко почивка там и разхождах бебока в градинката пред бившия РУМ или сегашната Европа. Даже на Хигия бях седнала на кафенце отвън.
Там блока ми е 140 - между 24то и 95то училище и доста близо до Фантастико!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 242
Привет и от мен! Hug И ние сме в Хаджи Димитър - по-скоро бившия квартал Стефан Караджа, точно до стадиона сме, разхождаме се май главно в Сухата река - парка на стадиона, Билла, но сме и честичко до Фантастико, пощата, магазин Европа.... Ще се радваме да се запознаем. Peace

# 10
  • Мнения: 3 447
Здравейте Hug Ние сме срещу Сузуки и Била, но в момента се разхождаме на ръце пред блока поради липса на адекватно средство за бебешки транспорт Sad

# 11
  • Мнения: 972
Ние сме в Редута близо до гара Подуяне, но се разхождаме в събота инеделя. Сега като стане по-дълъг деня и се затопли и вечер.

# 12
  • София
  • Мнения: 676
       Здравейте и от нас!  smile3525
 
  Ние живеем в "Суха река", към пожарната. Разхождаме се в парка на "Герена". Отскачаме и в "Х.Димитър", когато ходим до "Европа" или при свекърите. Ще се радвам да се запознаем  newsm10. С някой може да сме се виждали.
 smile3521

# 13
  • Мнения: 636
Ехаа, доста сме значи, супер Grinning! Какво ще кажете да се видим някой слънчев ден и да срещнем бебоците-родени и все още неродени Grinning Grinning! Аз отскоро ходя в парка до стадиона Герена, защото открих пряк път.

Viara st, парка Герена ли имаш предвид?
Ваня, и ние сме в Ст. Караджа, близо до обръщалото на автобус 85.Ти къде си?
Дона, що така на ръце? Да не счупихте количката?

# 14
  • Мнения: 2 255
Viara st, парка Герена ли имаш предвид?

Да - до стадиона  Wink то друг наоколо за съжаление няма  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт