Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 058
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 186
Добро утро момичета и хубав ден ! Hug
Още мъничко остана ..... Flutter


# 646
  • Мнения: 18 537



Алиска  Hug
Скрит текст:
Като и видя деколтето на Ойкю и все ме напушва смях ... спомням си онази завистлива гадинка как каза, че и без това нямало какво да покаже  Joy Joy Joy Joy Joy

# 647
  • Мнения: 11 983
Здравейте!

Бааде се връща към актьорската професия, не мисли скоро за деца...




http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/25524315.asp

# 648
  • Мнения: 5 267
Не остана.....още 4 дни.... PeaceМоите колежки вече се опитват да ме разпитват.... PeaceАма аз йок... Naughtyнищо не казвам... Joy Joy Joy

# 649
  • Мнения: 18 537

една от свежите сцени в сериала ... така съм се смяла  hahaha

една от най-стисващите за гърлото ...

от любимата ми 5 серия ...


от най-любимите ...
 най-тъжните ...

















лелееее, тези са най-много ...
хайде сега и малко секси снимки



и накрая една смешна
вещицата Зейнеп  Joy Joy Joy Joy
И най-накрая за лека нощ ...

# 650
  • Мнения: 18 537
Добро утро, дружки! Hug
Скрит текст:
още 3 дни ... няма време  hahaha

много ми е смешен Гюней ... как се перчи като петел пред Кузей ... този късия ме дразнеше неистово почти през целия филм ...ама то, щото мама му беше внушила, че е голямата работа, пък той си знаеше дълбоко в себе си, че е един нещастник ... именно това провокираше злобата и завистта му към брат му.

















# 651
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета и хубав ден !  Hug


http://cadde.milliyet.com.tr/2014/01/01/HaberDetay/1815745/SOHRE … ERKEKLERI_BOZUYOR


Слава портит мужчин!

Ойкю Караель, которая начала свою карьеру с сериала "Кузей Гюней", в этом месяце предстанет перед нами в новом образе в театральной постановке "Убийца Джо". Караель не интересуется славой. "Я не вижу себя блистательной. Мужчины стараются больше для того чтобы оставить славу при себе", говорит она.
Журналист - В детстве вы тоже интересовались актерским мастерством?
Ойкю- Когда я была ребенком, иногда ходила в театр. Но когда повзрослела, то даже и не думала, что буду там играть и стану лицом театра. Честно говоря, я даже думала о другом. Только сейчас, смотря в прошлое, я понимаю и вижу что у меня были способности /задатки. Когда я училась в лицее, в последнем классе академии, стала получать театральное образование (скорее всего имеет ввиду что посещала театральные кружки / курсы при лицее). Закончив учебу, я поступила в консерваторию.
Журналист - И вот тогда, началась ваша история в "Кузей Гюней"...
Ойкю - Да. В театре КРЕКТ я играла в постановке " Все прекрасное на нашей стороне". Эдже Йоренч (сценарист) и Керем Чатай (продюсер) увидели меня в ней и заинтересовались мной. Потом они пригласили меня сняться и принять участие в этом сериале.
Журналист - Ваш первый проект был с Кыванчем Татлытугом. Что это заставило вас чувствовать?
Ойкю - От счастья я была в восторге. Мне было очень интересно смогу ли я сыграть или нет. Ведь телевидение очень сильно отличается от театра. Я даже сама не знала как я сыграю свою роль.
Журналист - Хорошо, а что вы думаете сейчас о своем возвращении?
Ойкю - В начале, конечно же, было трудно, но бывали моменты когда съемочная группа была мной довольна. В итоге я хочу сказать, что в условиях Турции не так уж и легко сниматься в сериале. Конечно же, я наслаждаюсь, играя свои роли. Если бы я ими не наслаждалась, то и сыграть бы не смогла. Мои понятия складываются благодаря тому, как много часов я провожу на работе.

Журналист - Ваша новая работа будет представлена в Новом Году, в январе.
Ойкю - Мы представим постановку "Убийца Джо" 15 января в Moda Sahnesi. Это комедийная игра, о семье американцев и об их проблемах.




Я ЕЩЕ В НАЧАЛЕ ПУТИ!

Журналист - Какая роль придает вам усталость?
Ойкю - Так как я в самом начале своего пути, то не могу сказать что какая-то из моих ролей далась мне легко. Это показывает на мои недостатки в актерском мастерстве. Впереди у меня много чего, что поможет мне достичь высшего уровня в актерстве.
Журналист - Дэвид Бекхэм пришел на праздник без костюма, но мы можем сказать что на самом деле он был в костюме. Что вы подразумеваете под словом слава?
Ойкю - То что он сделал показалось для всех необычайно интересным. Вообще-то, я не очень много думаю о славе. Например, я не очень то и вижу себя на высшем уровне. Мужчины намного больше усердствуют чтобы удержать славу при себе. Слава портит их еще больше. (смеется)
Журналист - Что вы делаете для того, чтобы не окунуться в мир славы и защитить себя от всего этого?
Ойкю - На самом деле, у меня нет такого чтобы я забылась или испортилась. Я такая какая есть. Единственное что изменилось, это то, что я переехала в отдельный дом. Живу с сестрой близняшкой.
Журналист - Есть те кто путают вас и просят автографы не только у вас, но и у нее?
Ойкю - Конечно, много таких. Еще больше случаев когда к ней подходят и просят сфотографироваться у всех на виду.
Журналист - Кем бы вы стали если бы не стали актрисой?
Ойкю - Сейчас говоря "Если бы я не стала актрисой, то была бы...", то это и происходит. Естественно я бы не стала заниматься тем, что не умею. Если бы умела, то стала бы. Например, я очень хотела заниматься музыкой, увлекалась этим, но ничего не получилось. Я ничего не понимала и не смогла чему-то научиться.
Журналист - По-вашему мнению, каковы самые хорошие и самые плохие качества в актере?
Ойкю - По-моему в этом деле ни хорошего, ни плохого. Я принимаю все это таким, какое оно есть на самом деле.
Журналист - Что может заставить вас плакать?
Ойкю - Вообще-то, я не чувствительная /сентиментальная.
Но в последнее время когда смотрю фильмы - на бессмысленных эпизодах у меня глаза постоянно наполняются слезами.
Журналист - О чем вы мечтаете?
Ойкю - Я хочу стать актрисой лучше чем сейчас, и также стать более откровенной. Я до сих пор стесняюсь когда играю и этого не должно быть ни в одном актере /актрисе. Я до сих пор не смогла через это перешагнуть. Я хочу стать той женщиной, от которой постепенно уходят все эти недуги..

Перевод сделанный по нашей просьбе Елвином Аскеровым и отредактированный Anastassiya Gorbanyova. Спасибо!!!


Момичета , преводът на статията е оттук , http://vk.com/topic-54392143_29509610


Не само красиво, не само талантливо, но и умно е момичето ни !  Hug

# 652
  • Мнения: 186
Славенка   bouquet, благодаря ти за информацията за Бааде, много е сладка.
Дано я гледаме скоро отново.


Фенче   bouquet, Бойче   bouquet , Дидка   bouquet, благодаря ви за стра хотните снимки и клипчета.
Колко много хора е вълнувал филмът ни  Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 18 537
Хай, дружки! Hug
Славенка, Алиска  Hug благодаря ви, момичета! беше ми интересно да прочета интервюто на Ойкю, оказа се точно такава, за каквато я мислех - много скромно, много откровено момиче, което само си дава сметка колко и е било трудно в началото и колко още трябва да работи, за да се усъвършенства. Много реално гледа на себе си, а това ми харесва. Именно поради нейната плашливост, хората я мислят за грубиянка, която не дава интервюта, а тя просто се притеснява. Аз поне така го разбрах, славата не я блазни. Научихме, че когато е разбрала, че ще играе с Киво, от щастие е изпаднала във възторг, яд ме е, че не са я попитали как всъщност са работили заедно, какви са впечатленията и за него, помагал ли и е , както много негови партньорки казват ... Както и да е. Не зная, откога е това интервю Алиска? Защото дочух, че я спрягали в сериал с ЕА, което никак не ми се хареса ... Искам да я гледам, ама не и с този артист, имам си своите причини. Не е виновен актьора, друго ме отблъсква от тази новина. Не искам да чета после колко е бездарна, с целулит и др. подобни гадости ... А съм убедена, че това ще стане, ако играе с "божествения" и единствен талантлив актьор не само на Турция , ами и  на света  Joy Joy Joy
Алиска, права си - не знам за другите форуми, но рускините са изписали стотици страници обсъждане на нашия филм. И с малки изключения, както беше и тук, всички са влюбени в Ойкю, дори тези, които не я харесваха в самото начало. На много от тях този сериал им е скъп така, както и на нас! Peace







 ето в тази серия харесах Джемре ...

 дали не може Ойкю да предава емоции ?







за мен може и още как ... знаех си, че не е никаква връзкарка, а че просто са я забелязали и поканили за участие. И тя не ги подведе, поне така смятам. След като обърна мнението на толкова хора с течение на времето ... някои дори са споделили, че са гледали 2 сезон главно заради нея ...

http://www.ratingkurdu.com/sahnesi-olay-dizisi-olay-iste-unutulm … y/image/image-25/

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 23:08 от queen_fenka

# 654
  • Мнения: 186
Фенче, интервюто е съвсем ново.
Не знам за филм с ЕА,но и аз не искам с него да играе.
Не догледах онзи сериал, заради него.
Задушавам се като го гледам.


Добро утро и хубав ден, момичета  Hug

# 655
  • Мнения: 18 537
Хай, дружки! Hug
Алиска, благодаря ти! И аз се надявам да са само слухове ...









момичета ... остават само 2 дни ! newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68

# 656
  • Мнения: 186
Фенче, видя ли ?
Първият ден ще ни зарадват с  два серии  Simple Smile


За нашето момиче , их искала да я гледам заедно с актьора от сериала В очакване на слънцето.

Готин е, а как играе само !!!

Две серии изгледах, наслада за окото и душата. Много ми хареса сериала, но просто нямам време, да го почна и изгледам целия до момента.

Ще си остана вярна на нашия филм, може пък да закупят и другия ,да гледам и него.

# 657
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, и аз се вълнувам. Интересно ми е дали ще ми хареса пак, нали съм ви казвала, че не обичам да повтарям сериал. Книга може, филм също, ако е любим, но сериал - това ще ми е за пръв път. Джемре и аз я залюбих по-късно. Но изглежда, че нарочно в първите серии са я направили по-обикновеничка и после се разхубавява, защото всичките ми приятелки, които харесват "русия"много преди мен и гледаха турските сериали още когато аз не исках и да чуя за тях и нямаха търпение да гледат този сериал, сега не харесват Джемре на рекламите. О, тази ли са му избрали за партньорка, казват. Не я намират достойна за любимеца си. И аз им казвам как после ще я заобичат, пък да видим.
Между другото, мога да разбира някой да не харесва Джемре, мога. Всички искат да видят извънземна красавица до синеокия. Но не мога да разбера някой да не харесва Джемре, а да харесва Зейнеп. Ей това ми е много чудно. Толкоз не виждам нищо хубаво в нея.
Интересно сега, като почне сериалът и се включат и нови момичета, дали пак ще има разделение на лагери..

Алиска, кой е този актьор, дето играе в В очакване на слънцето, че ми стана любопитно, както казват в нашите сериали.

# 658
  • Мнения: 18 537
Светле, е аз пък не се чудя изобщо ... хората са различни. За някои Мерве е първа убавица, а на мен ми е ужасно противна. И аз нямам обяснение защо, хубава е, не мога да кажа, че не е, но има нещо в нея, което ужасно ме дразни. Дотолкова, че престанах да гледам ВВ заради нея. Пък и за мен, тя е слаба актриса, не умее да играе нищо друго, освен гадни роли. Това си е мое мнение, разбира се. Загледах я малко във ВВ ... ами нищо ново не ми показа и там ... все същите мимики, муцуни и гримаси - много ми е скучна. Никога не бих я гледала в друг филм, честно. Същите неща пък някои ги мислят за Ойкю ... говорила съм с такива хора, не я понасят , грозна им е и смятат , че е много еднаква при предаването на емоции - не съм съгласна с което, но ... шарен свят, не можем всички да харесваме едно и също. Важното е, че поне за извънземното ни всички тук сме на едно мнение, че има и такива, дето го смятат за набеден актьор - можеш ли да си представиш ? Аз не мога, ама ... има и такива. Дори някои намират чертите на лицето му за непропорционални, очите му малки и всякакви други щуротии, ама това е положението - хора всякакви.
А сериала сега ще го гледам точно за 4 път  hahaha и никак не ми омръзва, не зная на какво се дължи, но е така. Преди него съм гледала само Перла няколко пъти, но тя е красива приказка, а този сериал е доста тежък, но това не ми пречи. Обичам го ... много! Затова и не се отказвам да пиша тук. Peace













толкова ми беше фалшива с тези нейни широки усмивки ...


и аз се чудя как на някой може да не му харесва това сладко личице, но ... може!



# 659
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ааа, Фенче, знам ги аз тези, дето му мерят разстоянието между очите, хахаха!
Аз тази тема я следя от време навреме, защото наистина харесвам техния любимец как игра в Облака и ми е интересно какви роли още ще направи. И много ми е чудно защо се занимават с нашия. Ми кат не им харесва, да не го гледат, кой ги кара. Аз като не харесвам някого, не обяснявам на тези, които го харесват колко е грозен. Както казваш, хората са различни и имат различна представа за красота. За едни си красив, за други не си. Толкоз е просто, ама те да си се дърлят, кво да ги прайш.

Общи условия

Активация на акаунт