Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 028
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 012
То малко детинска история, мойта кукла красива, пък твоята е грозна  hahaha

# 661
  • Мнения: 186
Светалчо, ето го

И играе страхотно. Много обичам младежки сериали, ако знаеш с какво желание загледах Мечтатели, никога не предполагах, че накрая ще го превърнат в такава боза, но го гледах почти целия.
В очакване на слънцето, ако не знаеш какъв е сериала, трудно ще допуснеш, че е турски.
Много съвременно поведение героите..... навсякъде може да се случи това.
Виждам, че имат много висок рейтинг, ами не се изненадвам, за младите хора е голяма емоция, то за мен е емоция, какво остава за тях.
Но много приятен филм, наистина наслада от това, което изгледах и чудесна игра на Керем Бюрсин, така е името му. Разбрах, че е живял в щатите

# 662
  • Мнения: 10 729
хубаво е, че отново Виктор Танев озвучава Къванч, както си беше и в предишните негови сериали по БТВ. Поне това са го съобразили. Защото в други сериали при повтарящи се актьори избират различни дубльори, които озвучават ролите им и не е приятно за зрителите. Особено с Нургюл когато даваха 3 нейни сериала едновременно по Нова-Диема Ф. и трите с различен глас...

# 663
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Алидса, благодаря. А превеждат ли го?

# 664
# 665
  • Плевен
  • Мнения: 351
И с български субтитри има до 16 серия в as-bg. Сега се работи по следващите. А иначе сериите до момента са 27 и ги има на руски всичките Simple Smile
И аз го следя, чак съм и зарибена

# 666
  • Мнения: 18 489
Здравейте diziler , Pepitto  Hug  bouquet
Aбе , то хубаво до сега го озвучаваше Виктор, ама ще трябва много да се постарае с Кузей  hahaha не знам как ще предаде колоритния речник на Кузей, някак не мога да си го представя. Много ме разочарова в последния епизод на Забранения плод - изобщо не успя да ме накара Виктор да повярвам в страданието на Бехлюл на гроба на Бихтер ... Дано не ме разочарова отново... то , че ще се дразним в началото от дубльорите е ясно, ама ще свикнем Peace
Светле
Скрит текст:
И аз това се питам, душко ... хем не го харесват и уж не го гледали наш момък, пък знаят всичко за него - филми, реклами, роли  Joy Joy Joy писания по вестниците ... Аз що не знам нищо за ЕА ? Щото не го харесвам и не ме интересува, затова! И си мислят, че като плюят по нашия, техния ще стане по-добър ... нека! Чете ли с каква злоба и ирония писаха за "напъните" на Киво за Холивуд  ooooh! ами защо не избраха някой филм с Енгин да предложат за номинация за Оскар newsm78 Ама въобще не знам има ли игрален филм с него  newsm78 Че и кой ли там е чувал нещо за него? Виж, арабките го знаят, това се доказа с прословутите им анкети Laughing Нашето момче може да го мислят за набеден актьор  ooooh! ама него го знаят вече в Холивуд, че и точно който трябва го знае ... Ей, човешката злоба и завист нямат почивен ден ...

">#t=78[/video]

# 667
  • Мнения: 186
Пепито  Hug, надявам се и нашият сериал да те зариби, много ,много си струва !


Фенче, аз не се вживях така в ЗП, затова ми хареса дублажа на Виктор Танев, дано не накъсат лошо сериите, да не орежат нещо, такива притеснения имам .
Загледах и Имението Даунтън по Нова и дружките ми го гледат, как ще ги откъсна за моя филм, не знам.
Две серии , но не се зарибих, явно отпада, но как ли ще се пребори за рейтинга нашета филмче ?
Знам, че ще е повисок нашия рейтинг, но конкуренция вече имаме.

# 668
  • Плевен
  • Мнения: 351
Пепито  Hug, надявам се и нашият сериал да те зариби, много ,много си струва !


Фенче, аз не се вживях така в ЗП, затова ми хареса дублажа на Виктор Танев, дано не накъсат лошо сериите, да не орежат нещо, такива притеснения имам .
Загледах и Имението Даунтън по Нова и дружките ми го гледат, как ще ги откъсна за моя филм, не знам.
Две серии , но не се зарибих, явно отпада, но как ли ще се пребори за рейтинга нашета филмче ?
Знам, че ще е повисок нашия рейтинг, но конкуренция вече имаме.



Ооооо изгледала съм го аз. Даже сега в момента го повтарям.
Не знам обаче дали ще го гледам по БТВ. Не знам дали ще имам нерви да го цъкат по 40 мин.
 Hug

# 669
  • Мнения: 186
Пепито  Hug, надявам се и нашият сериал да те зариби, много ,много си струва !


Фенче, аз не се вживях така в ЗП, затова ми хареса дублажа на Виктор Танев, дано не накъсат лошо сериите, да не орежат нещо, такива притеснения имам .
Загледах и Имението Даунтън по Нова и дружките ми го гледат, как ще ги откъсна за моя филм, не знам.
Две серии , но не се зарибих, явно отпада, но как ли ще се пребори за рейтинга нашета филмче ?
Знам, че ще е повисок нашия рейтинг, но конкуренция вече имаме.



Ооооо изгледала съм го аз. Даже сега в момента го повтарям.
Не знам обаче дали ще го гледам по БТВ. Не знам дали ще имам нерви да го цъкат по 40 мин.
 Hug

О, много се радвам тогава , че си от нашия отбор. Hug
Надявам се да си при нас за коментари.

Пък аз съм от вашия отбор за слънцето.
Като попаднах на него , направо се чудех, как така съм го пропуснала... Rolling Eyes


# 670
  • Мнения: 18 489
Алиска, аз пък въобще не се притеснявам за рейтинга на нашия сериал. Толкова много хора го обичат Киво ... и ще гледат, а гледат ли една серия, ще поискат и още  hahaha Те от БТВ си знаят работата ... знаят, че щом филма е с Къванч в главната роля, рейтингът им е сигурен! Пък и нашия филм , за мен поне, е шедьовър в бранша ... какво има да се притеснявам. Че на някои не им хареса 2 сезон ... жалко, на мен ми хареса. Peace Ако знаеш колко много хора се интересуваха кога ще го пуснат ... чували са за него. Не случайно онзи ден ви поместих мненията на хората за филмите - 2,3 посочиха друг филм, всички бяха за Кузей Гюней. Сещаш ли се за какво ти говоря?

# 671
# 672
  • Мнения: 18 489
Терзи  Heart Eyes  bouquet
Алиска
Скрит текст:
Загледах го този филм ... интересен изглежда, но колкото до актьора ... изобщо не ми харесва, нито пък момичето, което играе Зейнеп- бррр... това име ми е ужасно неприятно  hahaha За играта на актьорите ... също не съм особено впечатлена. Ще погледам още малко, ама едва ли ще ме заинтригува ... ще видя. Не ме ли грабнат още в самото начало ... хич не си правя и труда. Така зарязах и онзи, дето го хвалеше Светлето мисля - с онзи артист, дето играеше Лео във ВВ, не му запомних името ... и сериала го забравих как се казваше. Някой го сравняваше с нашия, ама да има да взема - няма друг като нашия  Joy Joy Joy

# 673
  • Мнения: 186
Добро утро и хубав ден !  Hug

Фенче,
Скрит текст:
и на мен Зейнеп не ми харесва, найвече като игра, и останалите са слабички, но момчето много ми хареса и като външност и като игра. Филмът е просто приятен за гледане, само две серии съм гледала и то заради него, като имам време, ще го погледна пак.

За рейтинга, много вярвам да е наистина висок.
На линия сме фамилията  Simple Smile, приятелките , с този английския сериал, ме ядосват.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 685
Добро утро!    Nature Sun With Face Хубав ден! newsm76
Много емоции на тези, които ще гледат любимият ни филм Heart Eyes, , о4аквам да има отбори,  за да се разгорещят страстите Grinning Аз както казах и преди, няма да гледам по ТВ , но ще у4аствам с коментари и както винаги със снимки и клипове Two Hearts



http://www.ensonhaber.com/kivanc-tatlitug-ve-basak-dizer-yakalan … i-2014-01-12.html

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 09:39 от didi_spain

Общи условия

Активация на акаунт