Пак за подаръците..

  • 11 764
  • 197
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 473
Ми да си питам и аз..
Драмата ми е следната:
мъж, на 56, високо в йерархията и "обществото"..т.е - всичко вече си има и може да си позволи..((
Мъкааа..
Как да подаря нещо, което хем да не е ултра скъпо, хем да е личен жест и внимание..а не протолколно.
За имен ден и Коледа.

# 1
  • Мнения: 121
Какви са ви взаимоотношенията?

# 2
  • Мнения: 8 868
Нещо свързано с хобито му, ако го познаваш добре и има такова  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 817
Зависи и какъв ти е бюджетът точно. На първо четене се сещам за бутилка хубаво вино, поднесено в стойка и в комбинация с комплект със запушалка, примерно нещо от този род:


П.П. Или пък такова нещо:
http://www.sky-r.com/1797/description/LUKSOZNA-DYRVENA-KUTIYa-ZA … O-S-AKSESOARI.htm

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е, примерно книга. Швейцарско ножче.

Аз пък съм в издирване на кристално кълбо на прилична цена и вид както и  сиамско коте  Simple Smile

# 5
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
примерно някоя красива табакера комбинирана с красива запалка... (ако пуши.. ) ако носи костюми може да му купиш стилен комплект ръкавели , хубав гравиран химикал примерно с името му за спомен от теб.. за такива неща се сетих  Grinning или някоя вратовръзка ...

# 6
  • Мнения: 121
Ако ти е гадже можеш да му подариш едно, ако ти е познат, колега, бизнес партньор или приятел - друго.

# 7
  • Мнения: 12 473
Моля ви - бутилки вино, аксесоари, ножчета, ръкавели, картини и тн.. - нали се сещате колко тривиално и изтъркано е това.
Пуши пурети, пие водка, не спортува, само ловува. Определено е гастром и чревоугодник..

Близки са ни отношенията, и най-вероятно ще се загаджим..

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тенджера със сарми

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

поднесени му по секси бельо Simple Smile

Щом ще се сближавате, нещо по-интимно и лично. Пък той ако има също мераци за сближаване, ще усети подаръка ти...
Късмет и се пази Simple Smile

# 10
  • Мнения: 12 473
Ох..какво значи "лично"?

Без да е "интимно"

Намеците за по бельо ще ги пропусна.

# 11
  • Мнения: 778
Кръсти звезда на негово име - със сигурност не е получавал това Simple Smile

Друго .....  подариха ми скок с парашут - много е яко, но само ако е авантюрист.

# 12
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
По банките има монети с нумизматична стойност ,мисля ,че имаше и на богинята Дияна , има и много други разбира се,само не знам до колко е подходящо за отношенията Ви , ти си прецени ...
Щом е чревоугодник , примерно ММ има любима марка шоколад и миналата година му поръчах от един чужд сайт ,бонбони ,които тук няма ,заедно с  едно Кардю любимо негово,беше много изненадан ,определено положително ,просто не очакваше ...

# 13
  • Мнения: 5 892
1 метър шоколад  Laughing

# 14
  • Мнения: 305
Можеш да му подариш звезда (да кръстиш една на него)  или да го направиш кръстник на циклон или антициклон (доста по-скъпо от звездата и зависи от първата буква на името , ама ще го споменават по немската телевизия) Simple Smile

http://www.offer-a-star.com/gifts
http://www.met.fu-berlin.de/adopt-a-vortex/preise/

Общи условия

Активация на акаунт