"Hell" MALL

  • 4 421
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
За Pardise-а  ми е приказката. Днес се излъгахме да отидем до там и на тръгване.. блокада на изхода, 55 минути ни струваше излизането от -3 до -2 .  По едно време казах на децата "не говорете, защото кислорода ни е малко", по друго време мислех да звъня на 112.  Стигайки -2 звъннах на познати с бебе да ги питам дали са се измъкнали. "Зад вас сме"-казаха, не са чакали, паркирали са на -2.
Малоумниците от управата на тоя мол, не смятат ли, че трябва да осигурят по-сериозно и мислещо служителско  присъствие по паркингите на магазина си?   

# 1
  • Мнения: 7 837
Ами, това са донякъде рисковете, да се докопаш до поредното огромно намаление.

# 2
  • Мнения: 2 401
Намаления ли да е имало? Не забелязах. Нямаше и повече хора от предния път когато бях там, преди месец и нещо .  Проблема беше, че стояхме и не помръдвахме, просто си стояхме и не знаехме какво става.

# 3
  • Мнения: 121
Това е единствения МОЛ в България, който има най-добра организация на паркинга.
Влизаш и виждаш над кое парко място свети зелено и караш натам.
Във всички останали паркирането наистина отнема толкова време, особено около празниците.

А се излиза бавно, защото знаете колко са широки "Черни връх" и "Сребърна".

Последна редакция: сб, 30 ное 2013, 21:38 от Чудо на чудесата

# 4
  • Мнения: 2 401
Пак казвам, на-3 нямаше движение, просто стояхме и си мислехме какво ли не.

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Миналата събота попаднах в този капан за мой ужас - в 16ч, недоумявам каква е тази лудница, исках да мина само през Сефора за 2 минути  ooooh! .... няма такъв див ужас, а щом не е било инцидентно ... не знам как я мислят така за в бъдеще  ooooh! ooooh! ooooh!

Влизане и излизане около 2 часа - без шопинг .... ooooh! Обмислях дори да оставя колата и да си тръгна, но наоколо беше такава гмеж от коли и нерви, че нямаше как и такси да хвана  Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 4 022
Toва се случва основно , заради това, че излизащите на Черни връх тръгват да правят обратен завой към центъра, при все че има табела за направо, заобикаля се мола и на кръстовището всеки си тръгва на където му е целта. Но нали всички 'спазват' правилата и ние веднъж така висяхме там.

# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Същото правят и от изхода на Сребърна  преди светофара  ooooh! ooooh! ooooh! но не е това причината  Peace

Аз например - минавах от там и ако знаех каква е ситуацията - изобщо нямаше да вляза. Идвах по Ч.връх от центъра и движението към мола беше едва-едва - на зелен светофар минаваха едва по 2-3 коли и засядаха в кръстовището, с което пречеха на движението по Сребърна. Отделно напливът от Сребърна беше огромен и те едва пробиваха ... към мола. След това - нагоре пои Ч.връх към Околовръстното - беше напълно запушено с коли и аз реших да заобиколя мола и да изляза на Сребърна - в тази обиколка движението беше - няколко метра в минута, влизането в мола също - а вътре - нито има къде да паркираш, нито има движение ....

Казаха ми, че по етажите е лудница, аз не се качих изобщо, ползвах WC-то и обратно   Crazy Няма да стъпя в този мол, не и уикенда ....

# 8
  • София
  • Мнения: 15 999
А се излиза бавно, защото знаете колко са широки "Черни връх" и "Сребърна".
Това е причината. Догодина ще правят ремонт на кръстовището, дано го отпушат.
Иначе може да не висите в задръстване на -3 ако не ползвате кола.

# 9
  • Мнения: 46 484
Ами, това са донякъде рисковете, да се докопаш до поредното огромно намаление.


В България няма намаления, по-скоро цените скачат около празниците  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 992
Тя има предвид Блак Фрайдей, предполагам.
Този мол така и още не съм го видяла. Има ли нещо интересно всъщност?
Или мол като мол, ама по-голям?

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Предната събота беше същото - не е от черния петък  Peace

# 12
  • Мнения: 13 230
Откъм организация на пракнига този мол е най-зле.
А излизането няма или аз поне  не съм видяла табелка кой изход къде те изкарва на Сребърна или на Черни връх, но дали правиш или не обратен завой,което сигурно най -големите нахалници правят на тия места, за да излезеш трябва да чакаш сфетофара да спре колите и в часовете с натоварено движение, я могат да се включат една две коли, я не.
Мол като мол.
Последно ходих преди месец-два някъде и се отказах заради паркинга и излизането повече да стъпвам там.

# 13
  • Мнения: 9 660
Не, НАЙ-зле е България Мол. Паркингът е просто потресаващ. Ако се загледате на всеки завой по бетона има следи от автомобилна боя.Направили места, разчертали ги и сложили такива железни колчета, че преди да се усетим едното стигна до средата на колата. От Столична община трябва да сложат такива около спирките на градски транспорт.

На мен този Парадайз Мол ми е един от най-безсмислените. Единствено ми е интересно след няколко години в какво състояние ще е водопада. Детският им клуб също ми хареса, на един рожден ден го посетихме. Приеха за мой ужас и малкото дете, през цялото време нарочен човек се грижеше за него и всичко мина благополучно.
Ние като ходим в това чудо на архитектурата си оставяме колата извън паркинга и ходим до мол-а пеша. Опасността е, че като нищо могат да те сгазят останалите посетители, които са решили да влязат в паркинга.

# 14
  • Мнения: 14 654
Ужас, добре че предупреждавате, защото в този мол не съм ходила, но бих влязала от любопитство, ама сега няма - не съм чак толкова любопитна.

Общи условия

Активация на акаунт