Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 374 328
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 9 683
+ Математика за таланти 2-3 клас.

Кога може да се плати за втори модул? В събота дали ще работи касата?

# 2 146
  • София
  • Мнения: 1 892
Не е ли малко рано за плащане?
Миналата година, нашата преподавателка събираше парите, та висенето пред 1 ва стая ни беше спестено. За тази- не знам

# 2 147
  • София
  • Мнения: 6 140
Вече има ли яснота кой, къде и как ще провежда следващите модули, че питате за плащане? На нас още нищо не са ни казали.

# 2 148
  • София
  • Мнения: 12 228
Тази година според мен е изключено преподавател да събира пари, така че най-вероятно ще трябва или на каса или по банков път да платите.

# 2 149
  • Мнения: 2 687
Със сигурност е рано за плащане, доеи стая 1 не работи вече. Скоро ще трябва да изнесат инфо за орг на втори модул.

# 2 150
  • Мнения: 1 479
Другата събота на РС ще кажат актуална информация. Някой има ли жокери?

# 2 151
  • Мнения: 75
Здравейте!След всеки модул ли се провежда пробен изпит или само след последния?Както и това решение на преподавателя ли е или е практика за всички?Става въпрос за 2-ри клас.

# 2 152
  • Мнения: 47 981
Ми преди си беше след всеки модул, ама сега...кой знае. И аз се чудя ще има ли курс, няма ли да има...

# 2 153
  • Мнения: 75
Благодаря за инфото!

# 2 154
  • София
  • Мнения: 3 484
За втори клас миналата година имаше два пробни изпита в края на трети модул. Пробните изпити са за всички деца, независимо при кой преподавател са. Родителят решава дали детето ще ходи. Преподавателите не се месят.
Но това беше миналата година. Тази всичко е възможно.

# 2 155
  • София
  • Мнения: 3 679
Не знам какво става тази година, до последно нищо не се казва, дори не знаем дали ще има 2-ри модул. Моят син е 4 клас и му е изключително важна година. Малко ме е яд, че не го записах в частна школа с преподавател от СМГ.

Иначе учебниците аз купих от нета, поръчах ги от ozone.bg и доставката беше безплатна.

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 16:57 от Jutoo

# 2 156
  • Мнения: 80
Ние ще освободим едно място в школа "Работилница за знание" - 4 клас - Математика (събота от 10.15-12.15) при Златилов. 1-ви модул свършва на 02.12. Някой , ако иска да заеме мястото ни да ми пише на лични.

# 2 157
  • Мнения: 106
Dorisdm, а защо се отказвате? Ние сме в същия курс и ми интересно решението Ви
Аз самата съм в чуденка, дали не съм сгрешила с избора си да го преместя от СМГ курсовете към тази школа и сега също трябва да реша.
...

# 2 158
  • Мнения: 4 204
Lasinka, а Вие защо сте в чуденка? Каква мислите, че е разликата в курсовете?

# 2 159
  • Мнения: 106
Чуденката ми идва от факта, че все още не виждам напредък или ако има е доста минимален, а вече мина първия модул. Дават им по-малко домашни в работилницата, но за сметка на това са по-малко деца в курса в сравнение със СМГ курсовете.СМГ курсовете от друга страна се водят са преподавателите, които ще дават задачите на самия изпит и все пак могат да натиснат там където е нужно......Просто не знам....а време няма......

Почвам да си мисля, дали да не търся учител от СМГ за индивидуална подготовка....

Общи условия

Активация на акаунт