Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 083
  • 1 161
  •   1
Отговори
  • Някъде там
  • Мнения: 886
д-р Станислав Христов Славчев



Роден на 11 септември 1972г. в Търговище. През 1990г. завършва гимназия ''Св. Седмочисленици'' в Търговище. Същата година кандидатствам в Медицински Университет Варна и съм приет в специалност Медицина . Завършвам университета през  1996г.  От 1997г. до 2008г. работя в Спешна Медицинска Помощ Варна и Шокова зала на МБАЛ ''Св. Анна'' гр. Варна .  От 2005г. до 2009г. година специализира АГ  и взема специалност през 2009г.  През 2009г. - изкаран курс ''Ехография и доплер '' в "Майчин дом"- София. През 2010г. - Курс ''Колпоскопия и деструктивно лечение на преканцерозите на маточната шийка'' в "Майчин дом"- София. 2010г.- Лапароскопия - взема Първо ниво в Плевен при Професор Горчев . През 2011г. - Лапароскопия -взема второ ниво в Плевен при Професор Горчев. От 2009 година до момента работи към Клиника по Гинекология на МБАЛ ''Св. Анна'' гр. Варна. През септември месец 2011г. е асистент към Катедрата по АГ -Варна .


тел. за връзка: 0878 98 77 25 Соня

Прегледите се извършват в МЦ"Света Анна", ет.2, каб. 205 със записан час

# 1
  • Мнения: 7 118
Благодаря за новата тема!   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 358
Честита ни нова тема! Simple Smile Нека тя да е пълна с все така добри отзиви за Д-р Славчев! bouquet

# 3
# 4
# 5
# 6
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
За да не е просто гол запис, все пак да попитам ще излиза докторът в отпуска или не?

# 7
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Записвам се да ви следя

# 8
  • Мнения: 72
на мен ми дадоха час за 28ми декември, така, че и да излиза до тогава трябва да се върне. Защо не се обадите и не попитате  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 7 118
ще излиза в отпуска със сигурност, ще се върне на 1-ви януари. Вероятно ще си води консултациите, просто в гинекологията няма да е на работа.

# 10
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Сега се обадих да попитам за час и на мен ми дадоха за 28.12

# 11
# 12
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
  bouquet

# 13
# 14
  • Мнения: 35
Здравейте момичета.Искам да ви попитам знаете ли защо немога да се свържа нито със Соня,нито с доктора.Звъня от два дена и без резултат.Искам да си запазя час за да ме прегледа след раждането и да видим дали всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт