София - Св.Троица,Банишора,Фондови жилища

  • 18 575
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мисля,,че Тони може да отговори на запитването.Ако не ме лъже паметта в сградата на "Братя Грим" има частна градина Thinking

# 271
  • Мнения: 2 125
Мисля,,че Тони може да отговори на запитването.Ако не ме лъже паметта в сградата на "Братя Грим" има частна градина Thinking

Ехооо Flutterза мен ли си говорите Hug
Не знам много за частната детска градина, но може да се попита на място. Братовчедка ми разпитва там, но нещо не беше доволна...ама хора всякакви newsm78. Частната градина е Веда (с немски език), намира се в сградата на 48 ОДЗ Братя Грим. Ето карта

# 272
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мисля,,че Тони може да отговори на запитването.Ако не ме лъже паметта в сградата на "Братя Грим" има частна градина Thinking

Ехооо Flutterза мен ли си говорите Hug
Не знам много за частната детска градина, но може да се попита на място. Братовчедка ми разпитва там, но нещо не беше доволна...ама хора всякакви newsm78. Частната градина е Веда (с немски език), намира се в сградата на 48 ОДЗ Братя Грим. Ето карта

Извинявай,че се разпоредих набързо,но се сетих,че живееш най-близо до въпросната градина Wink.Иначе за часни в др.част на Св.Троица аз лично не зная,но не е изключено пък да има. newsm78

# 273
  • Мнения: 2 125
Е, няма нищо...аз не съм влизала в темата отдавна, та затова се пошегувах Wink.
И аз не знам да има други частни градини или занимални в района.... newsm78, поне не съм чувала Thinking
Не знам дали с една търсачка в Гугъл, няма да изкочи нещо Peace

# 274
  • Мнения: 4 473
bianka и всички от квартала, в 17.30 с Клеми ще бъдем на пясъчника и кафето  Grinning

# 275
  • Мнения: 733
Здравейте мами. Писала съм само един път тука, но пак да пиша. Явно съм изпуснала срещата Ви а много ми се искаше. Ако приемате мами с малки бебоци другия път ще се включим и ние.

# 276
  • Мнения: 2 196
bianka и всички от квартала, в 17.30 с Клеми ще бъдем на пясъчника и кафето  Grinning
Ееее,много ме е яд че съм  на работа по това време . Cry
 Обаче в събота съм на линия. Peace
 Хайде дайте сериозно да се организираме и да спретнем една съботна среща! Hug  bouquet

# 277
  • Мнения: 2 125
Момичета, утре в дома Св. Параскева, който е в кмартала ще ходим по случай празника. Ще има тържество. Който иска може да заповяда да видим малките джуджета и да ги нагушкаме...
Ще ги забавляваме и ще им се радваме...ще има подаръци от движението...
Който има желание и време, може да заповяда Hug


bianka и всички от квартала, в 17.30 с Клеми ще бъдем на пясъчника и кафето  Grinning

Ако не вали утре, като взема моя бяс от ясла - ще дойдем, ама дай отличителни белези Crazy Mr. Green

# 278
  • Мнения: 2 125
bianka и всички от квартала, в 17.30 с Клеми ще бъдем на пясъчника и кафето  Grinning
Ееее,много ме е яд че съм  на работа по това време . Cry
 Обаче в събота съм на линия. Peace
 Хайде дайте сериозно да се организираме и да спретнем една съботна среща! Hug  bouquet


А ма моме, много работиш! Хайде да се спреш, че ти забравих очите! Shocked

И пусни нова темааааааааааааааа Simple Smile

# 279
  • Мнения: 863
bianka и всички от квартала, в 17.30 с Клеми ще бъдем на пясъчника и кафето  Grinning
Ееее,много ме е яд че съм  на работа по това време . Cry
 Обаче в събота съм на линия. Peace
 Хайде дайте сериозно да се организираме и да спретнем една съботна среща! Hug  bouquet


А ма моме, много работиш! Хайде да се спреш, че ти забравих очите! Shocked

И пусни нова темааааааааааааааа Simple Smile
И аз да се включа в подкрепа на мнението на Stellina. Минавам аз онзи ден през пазара, исках да те видя ,обаче нема никой Grinning Исках да си закупя нещо от вас,ама на.... Flutter Кога ще се видим на кафе във вашия квартал Sunglasses

# 280
  • Мнения: 2 196
bianka и всички от квартала, в 17.30 с Клеми ще бъдем на пясъчника и кафето  Grinning
Ееее,много ме е яд че съм  на работа по това време . Cry
 Обаче в събота съм на линия. Peace
 Хайде дайте сериозно да се организираме и да спретнем една съботна среща! Hug  bouquet


А ма моме, много работиш! Хайде да се спреш, че ти забравих очите! Shocked

И пусни нова темааааааааааааааа Simple Smile
И аз да се включа в подкрепа на мнението на Stellina. Минавам аз онзи ден през пазара, исках да те видя ,обаче нема никой Grinning Исках да си закупя нещо от вас,ама на.... Flutter Кога ще се видим на кафе във вашия квартал Sunglasses

Миленче,как няма никой - и мъжо ли го е нямало? newsm78
Stellino ма,ми ела ме виж - ей го къде е пазара. smile3534
Събота ми е единствения почивен ден - дайте да се организираме. Hug

# 281
  • Мнения: 2 196
Ето я и новата тема - да ни е честита!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104441.0

Общи условия

Активация на акаунт