Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 5 351 789
  • 60 290
  •   2
Отговори
# 53 220
  • Куциндрел
Щом има хора, които ги купуват....

# 53 221
Много интересно с това яйце всъщност. Цената е девалвирала и от 4300$ в описанието е стигнала реално 3500$. А на края на описанието казват, че заради политиката на ЕВАУ това е просто колекционерска вещ и няма магически способности, но ако клиентаът желае нещо повече, да се свърже с продавачите.

# 53 222
  • София
Не е истина колко съм бясна на себе си - някъде съм изтърсила 150 лв Rage

# 53 223
Не е истина колко съм бясна на себе си - някъде съм изтърсила 150 лв Rage
Аз така се бях ядосала на себе си за 20 лв. Намерих ги в колата

# 53 224
Стана проблем днес на работа и явно е по моя вина.Cry

# 53 225
  • София
Пеша бях, трябваше да свърша някои неща в близкия мол и кой ме би по главата да тръгна с повече пари в брой. А нямам такъв навик.

# 53 226
  • София
Свърших работата със здравните картони.
ЛЛ ми се накара. Щот влизаме и започвам... картони, ваксина, талони... Тя написала за ваксината в картона и ѝ казвам "тя снощи вдигна темп., заради плач...". Трябвало първо това да кажа. А иначе я прегледа ѝ е ок щерката.
Както и да е. Ваксината след 10 дена.
Всеки ми казва, че синът ми бил пораснал... видимо е така, ама по метър - хич. Една комшийка веднага... "изследвай му хормона на растежа". И баща му е бил същият. А сега е снажен, едър българин.

Седя на обяд и пия кафе до блока. Имаме павилион. Продавачката отворила широко вратата, седим и си лафим.
Гледам нещо изскочи из под една кола и си подскача. Аз нали не доскивам. Изправям се... мишле. И двете с него се стресирахме... то реши да се изнесе скорострелно назад с розовите си лапички Joy
Май беше решило да иде на гости в павилиона. Продавачката всичко опищя. А щерката каза, че и друг път е виждала. Мазето ни май бъка. Ние не използваме нашето и не знам какво е положението долу.

# 53 227
  • BG
Боли ме глава. Пих хапче и нищо. Събудила съм се в 04.30 ч., станах и пуснах пералнята.
На път за работа видях размазано едно малко черно коте. Стана ми много жал. Аз от няколко месеца си търся черно мъжко коте и не мога да намеря. Нашия котарак го откраднаха и от тогава не мога да намеря коте.
Здравей, в една група във фейса-Аз обичам котките-търсят дом на малко черно котаранче-Патиланчо се казва.

# 53 228
Пийкок, виж по шкафовете-стар ориз, грис или нещо подобно. Трябва да има източник на молците. При мен един пакет с царевично брашно беше пълно с пеперуди.

# 53 229
  • Пловдив
Тази вечер се оплаквам, че хлябът, който миналата година по това време беше 0,70, от тази вечер е 1,15 лв. за 600 грама. Разбира се, не скочи изведнъж, но в неделя 0,90, снощи 1,00, а от днес 1,15. Иначе заплатите не са мръднали.

AnMary, вземете да купите отрова за мишки от агро аптека. Казвате, че искате мишките да хапнат и да бягат да умират навън. Иначе няма отмирисване. За десетина лева ще решите проблема. В един даден момент започват да се катерят нагоре по етажите, при това по фасадата и тогава започва големият ужас. Влезе ли в апартамент, че и както бързо се размножават....

# 53 230
Оплаквам се, че има две потребителки, които ме влудяват с непрестанните си оплаквания и вечно гледане в чуждата паноца. Разбира се, проблемът винаги е в чуждия телевизор.

# 53 231
Оплаквам се, че някои се оплакват с намеци, пък аз не съм досетлива и се напрягам от много мислене. Joy

# 53 232
Също така в подправки или захар могат да се завъждат гадините.

# 53 233
  • София
В един даден момент започват да се катерят нагоре по етажите, при това по фасадата и тогава започва големият ужас. Влезе ли в апартамент, че и както бързо се размножават....
Ох, недей така. Ще говоря с домоуправителят.

# 53 234
Оплаквам се, че сготвих една манджа, която я няма в никоя рецепта. Сега не знам дали ще се яде  Laughing Mr. Green  Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт