Да се оплачем...

  • 7 256 054
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 63 495
  • Мнения: 13 082
Poppy, същата работа. Много били 4 часа в една посока, какво толкова имало на тоя коледен пазар което на нашия го нямало. 😒 Не му се карало, по цяла седмица не слизал от колата. И още 101 подобни.

# 63 496
  • Мнения: 5 998
Ами много са, момичета. Ще трябва да се тръгне в ранни зори, та да се пристигне в по-прилично време, шофьора цял ден ще е пребит от път, а ще трябва и да обикаля по сергиите и после още толкова наобратно. Не е приятно. 😁

# 63 497
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 483
Аз с щерката бях +13, с малкия родих -1 от забременяването. С него 10дни след раждането корема ми беше тотално плосък, като излязох от родилния и после на връщане първата вечер ( с цивилните дрехи) се усъмниха, че съм родилка от отделението😂

# 63 498
  • Мнения: X
Организмите са различни, нормално е да се качва различно по време на бременност. Някои жени даже свалят в началото. Аз свалих 25-те си кила за 4-5 месеца без да съм пазила диети, та си мисля, че част от тях са били точно от задържане на вода. За мен е ненормално бременна жена постоянно да мисли за килограми, което не означава, че трябва да яде като невидяла. Ама да плаче, защото в 6 тия месец е качила 8 кила? Аз трябваше да се гръмна още във втория.

# 63 499
  • Мнения: 683
Може и ненормално да е, но на мен това ми носи и проблеми. За последния месец от 54кг., стигнах 59., с което имам и бонус спукани капиляри по краката и болки в ставите при по-дълго заседяване. Както и да е, ще гледам да се стегна, от мен зависи да регулирам нещата. Да сме здрави, тези проблеми са решими. Wink

# 63 500
  • София
  • Мнения: 14 660
Няма да се ядосвате за Драма, ако е само за коледното градче, осем часа път за един ден категорично няма смисъл. Градчето е смесица от луна парк и къщички като нашите коледни пазари. Два-три часа максимум и пак тежък път наобратно. А пътя след Симитли чак до Драма си е със завои доволно. По-добре си отделете два дни, спете в Кавала, ще разгледате и там, и пътя няма да се усети толкова нанагорно.

# 63 501
  • Мнения: 68 628
Тя набива сладко..което е далеч от здравословно хранене, каквото твърди че има. Нито бебето нито тя имат нужда от захар...това не носи нищо полезно като храна на бебето. Даже е вредно.
Не искам да звуча набиващо канчето, но това е реалността и никой не печели като си заравя главата в земята...така мисля...😊

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 12:42 от teta75

# 63 502
  • Мнения: 683
Хехех Simple Smile Ама защо реши, че съм си заровила главата, не разбрах? Казах, че се храня с качествена храна, с изключение на шоколада, който ми е пределно ясно, че не ми е нужен, но се случва да го ям. Явно тук е тема за оплакване от болести само и предписване на лечение, моя грешка.

# 63 503
  • София
  • Мнения: 38 475
Как да не е полезен шоколада? Шшшт.
А има много видове с малко или без захар.
Кофти чувство е като прескочиш 60ката на кантара.
Коледен базар в Драма? Взимам си бележка, че може да се разходим натам за къща и без това.

# 63 504
  • Мнения: 7 907
Още с първата бременност съм отключила хашимото и ИР, ама не са ме диагностицирали - иначе нямаше от 55 кг да стана 103 Joy

# 63 505
  • Мнения: X
Аз вече съм 65кг.  или + 12 ,но хич и не се втелявам,само искам леко раждане и всичко да е наред и с трима ни,все ще изкарам още 3 месеца с малко ограничения.Мантрата ми е,от всичко което ми се прииска но по малко,за сега работи.Викат че кърменето в комплект с недоспиването е по страшно,така че сега е момента за контрол над храната 😁

# 63 506
  • Мнения: 18 422
Мишленце, при мен беше точно така с апетита при кърмене и недоспиване.

Иначе някъде четох, че десертче всеки ден носи 5 кг. отгоре допълнително. И понеже вече знаех, че след раждането трудно свалям и още по-трудно си контролирам апетита, оставих десертчетата за след раждането.

Хич не са ми много на мен 4 часа в посока, важна е мотивацията. Освен това сме двама шофьори, не е нужно само единият да се мОри. Миналата година отказа Драмата заради пътя, за тази си знам урока. Предложих да отидем за риба и случайно на връщане ще минем през Драма. Ама 4 часа път за риболов не са много, нали.

# 63 507
  • Мнения: X
Аз от 56 стигнах 100+, като кит бях последния месец.

# 63 508
  • Мнения: 68 628
Хехех Simple Smile Ама защо реши, че съм си заровила главата, не разбрах? Казах, че се храня с качествена храна, с изключение на шоколада, който ми е пределно ясно, че не ми е нужен, но се случва да го ям. Явно тук е тема за оплакване от болести само и предписване на лечение, моя грешка.

Не само...и хранителен режим предписваме също Stuck Out Tongue Winking Eye

Добронамерена съм. Имам предвид мантрата - ще си хапвам сега каквото ми се хапва, пък после ще ги смъкна бързо - е много подвеждаща и погрешна. Говоря общо, не коментирам теб Hug
Всеки си знае...Hug
Аз качих около 12 кг - от 52кг на 64-65 кг.

# 63 509
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
soft,всичко е в норма за мен.Ти поне си бременна,разбираемо е да качиш малко,ами аз... Embarassed

Тете,моля те,душицо,поне д-то да си топна в твоя гардероб! Praynig Laughing

Аз съм пример точно за йо-йо ефекта.Успях на сваля 4 кила и после юруш на храната,като държана на въже.Резултатът е плачевен.

Общи условия

Активация на акаунт