Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 5 793 003
  • 67 912
  •   6
Отговори
# 66 705
  • София
Ако си сигурна за нерва - невролог. Почни Б-комплекс витамини, на 99% съм сигурна, че ще изпише такова нещо.

# 66 706
Схванала съм се отвсякъде.
Искам да е лятоооооооооо.

# 66 707
  • Варна
Ние пък ако нещо се скараме с ММ пред майка ми, тя после сумти години наред по адрес на зетя. Пред него нищо, но ползва всеки удобен повод да ми каже "Той така нервно реагира, ето видя ли тогава как...." (примерно). А дори не говоря да се сме се скарали както си му е реда, ами нещо примерно сме си скръцнали със зъби.
Откакто усетих колко помни тия неща много внимавам какво си говорим и как се държим пред нея. Че после ние с него цун гун и се оправяме, ама през нейните очи е глупакът дето си е позволил да крещи на дъщеря ѝ.
Именно.

# 66 708
  • Костенец
Mалката ми повръща цяла нощ.

# 66 709
Бойлерът изпрегна. .....😭

# 66 710
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
Бойлерът изпрегна. .....😭

не знам какво е изпрегна, но ако е избил предпазния клапан можеш само да се радваш.
другото е по-лошо.

# 66 711
  • Страната на чудесата
Малкото е с 39° температура😒
В ДГ има скарлатина, тичах да пусна бърз тест-отрицателен. Вирус е някакъв, ама дано мине без усложнения, че имаме платена почивка другата седмица.

# 66 712
Да не те плаша..но може и грип да е. Бързите тестове за скарлатина не са 100% сигурни. Кръвни не пусна ли...левкоцитите да видите?

Изнервена съм. Прибрахме се от обиколки за подаръка. Няма нужда да казвам гладко ли мина или напротив...

# 66 713
Ама каква почивка? Ами Демон и Рая? Те къде са в цялата картинка? 😃

# 66 714
  • Страната на чудесата
Рая при баба свеки, Демон на хотел и той( котешки)

# 66 715
Май бутнах леко една паркирана кола... И май един мъж ме видя Sad притеснено ми е Sad

# 66 716
Май бутнах леко една паркирана кола... И май един мъж ме видя Sad притеснено ми е Sad

Нали имаш ГО? Може да си оставиш телефона на стъклото на пострадалата кола и да уредите нещата. После застрахователите да се оправят.

# 66 717
  • Варна
И какво от това? Броните нали за това са сложени, да поемат такива удари. Щом е било леко, значи едва ли нещо фатално е станало. Поражения има ли?

# 66 718
На моята кола няма. Не спрях, защото детето плачеше. Не мисля, че е станало нещо лошо. Но все пак ме гложди, че не постъпих правилно

# 66 719
  • ВАРНА
Ако свидетелят е видял всички цифри от номера ти и те открият - имаш наказание напуснал ПТП преди пристигане на пътна полиция.

За избягал от ПТП само със материални щети наказанието е 200 лева и отнемане на книжката и контролния талон за един месец.  

За избягал от ПТП с ранени и подвеждане под съдебна отговорност.  НО това не те касае теб за радост.

Най-добре се върни и остави тел.си номер под чистачките на чукната от теб кола.   Може да се разберете с констативен протокол.  
 Иначе си избягала и става зле.

Общи условия

Активация на акаунт