Да се оплачем...

  • 7 245 675
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 27 705
  • Мнения: X
Явно всички сме изтрещели. Аз заспах към 2:30, после час и нещо бебето сука и се въртя и в 7 трябваше да ставам. Чувствам се притеснена и подтисната, а реално няма за какво.

# 27 706
  • Мнения: 68 351
Тази година на морето не си починах хич. Емоционално и психически имам предвид. Детето ни направи на луди и двамата. Претенции, мрънканици...ужасен ужасон.  
Нищо общо с миналато лято. Ама нищо общо..
Очаквам с нетърпение потеделник да си почина на работа.

# 27 707
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз не спах добре, ама средното дете изгаряше от температура и за това, пък и при нас си гърмеше яко. Леко да се унеса и бааам.
Малкият и той скокна рано, та не успях да се наспя Sad

# 27 708
  • Северозапада
  • Мнения: 5 459
И аз при недоспалите. На щерката нещо не и е добре на корема и се изпусна нощес. Поддържаше и ниска температера та я дебнах.

# 27 709
  • Мнения: 10 993
На жените,които искат да са жени, а не мъже в емоционален смисъл -мога да кажа, че и аз съм така. Но за мен това е по-добрият вариант. Обратното е много по-трудно. Няма гаранция , че ще намериш мъж, който да се грижи за теб. Аз предпочитам аз да си гоня целите, а не да очаквам, че някой друг ще го направи.

# 27 710
  • Мнения: X
И аз второ кафе пия, а очите ми се затварят... Уж добре спах...

# 27 711
  • Мнения: 47 889
И аз съм напрегната
Мисля че е защото пред две години на този ден внезапно почина дядо ми, с който бяхме близки, и сега ми е много мъчно. Освен това съм болна.
И времето е "тъжно"
Живота е спадове и пикове, хубаво е че се редуват, но когато си в кофти период...Cry е трудно

# 27 712
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Оплаквам се от гадното време, на Пловдив съм, мрачно и гадно е и започна да вали, а аз трябва да излизам и да обикалям из институциите.Confused

# 27 713
  • Мнения: 14 000
Снощи не можах да заспя до късно. Пак ми беше тревожно и напрегнато без причина, отдавна не ми се беше случвало. Мислех да водя децата на плаж, а то станало за якета днес.
Липсват ми старите емотиконки.
Вчера видях две чернобели котенца, същите като това, което ни избра за свои стопани. Така исках да взема едното, но не посмях, заради кучето ни. А имам нужда от малка жизнена топка, която да галя по копринената козинка. И децата искат...

# 27 714
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Категорично при наличие на такова куче не трябва да вземате нова котка, би било ужасно безотговорно.

# 27 715
  • Мнения: 14 000
Знам и това много ме измъчва. Не бих взела, просто изпитах желание да прибера едното, но на този етап няма как да стане. Твърде много обичам животните, за да си играя така със здравето и живота им.

# 27 716
  • Мнения: 6 091
Тази година на морето не си починах хич. Емоционално и психически имам предвид. Детето ни направи на луди и двамата. Претенции, мрънканици...ужасен ужасон.  
Нищо общо с миналато лято. Ама нищо общо..
Очаквам с нетърпение потеделник да си почина на работа.
И аз така Тета .Дойдох си изтощена ,изнервена от морето и по-точно от детето. Дори и с компанията не можахме да се забавляваме като хората ,заради мрънкащото дете.Зарадвах се ,много като се прибрах.То на ясла и ние рахат .Догодина обмислям вече без деца на почивка  Mr. Green

# 27 717
  • София
  • Мнения: 39 717
Безсънието е било повсеместно явление май Simple Smile Аз четох книга (с челник, защото ридъра ми няма подсветка) Joy

# 27 718
  • София
  • Мнения: 19 969
И аз при неспалите - пак ми се прищипа/възпали нерв на гърба. Аман!

Marsia, menyanthe, как сте?

# 27 719
  • sf
  • Мнения: 10 081
Забравила съм отворен прозореца на колата половин ден и цяла нощ, точно в пороя, предната седалка и таблото бяха вир-вода. Пфу, че съм заплес.

Общи условия

Активация на акаунт