Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 5 500 808
  • 63 147
  •   33
Отговори
# 62 640
  • София
Пак нищо няма да стане, от края на юни чакам... Накрая ще викна някой да го свърши, писна ми вече. Като си поел ангажимент, свърши го. Аман!

# 62 641
♥ HAPPY ♥, свиркай ако решиш да се оттървеш от кашона Simple Smile На нас още няма изгледи да ни омръзне легото. Нито колите с дистанционни - чакаме поне 2.
Много ми се спи, направо като при земетресение. Едва си държа очите отворени, а уж рано легнах снощи и се наспах.

# 62 642
И на моята Дядо Коледа ще и донесе Лего 😆. На Черния петък взех каляската на Рапунцел, а от сестра ми спалнята. Голяма краста е това Лего. Не знам ако вземе да се запали и реши да ги колекционира, ще фалирам.

# 62 643
Колко е тая каляска...да си сверя часовника дали не съм просто свидлива.......

# 62 644
Колко 😒 90 кинта на редовна цена. Ако не я бях взела на черен петък с намаление 35%  просто щеше да има друг подарък, щото 90 за Лего не давам.

# 62 645
А аз се оплаквам,от заместник госпожата по английски в училището на дъщеря ми.Откакто е назначена по заместване децата не харесват английският като предмет.Наскоро им беше пуснала контролно и във всичките класове масово ниски оценки беше писала 2-ки 3-ки 4-ки тук-там някоя  5-ца и 6-ца.Без да е обяснена граматиката на децата.Това във всичките 4ти класове.Не е възможно децата да са тъпи и глупави.Другата,която им преподаваше преди им пишеше високи оценки и ходих вчера до директора на училището,а днес и до регионалният инспекторат по образованието в града ни.И те са задействали нещата от инспектората.Класната и ми каза,че не е трябвало да ходя в инспектората.А къде при филанкишията ли?Всички останали родители си мълчат,макар да виждат и те проблем.Трябва да ескалира за да се вземат мерки ли?По-добре да учат английски с учителка имаща подход към децата и която да създава интерес в тях към езика,а не някаква караща да мразят английският като предмет и пишеща им ниски оценки.Те не са нанесени в дневника и бележниците на учениците оценките.

# 62 646
  • София
Ниските оценки нереални ли са?

# 62 647
А всичките деца глупави ли са а?Разбира се ,че не са реални и субективни.Дъщеря ми ходи на школа по английски и там и на изпити се е явявала и целият материал го владее добре и има отлични резултати.Има знания по английски.Може да превежда и чете .Но самото контролно което им е дала въпросната заместник госпожа масово е затруднило учениците от всичките 4-ти класове в училището.

# 62 648
  • София
Незнание не означава "тъпи и глупави". Ниските оценки може да се дължат на ниско ниво на преподаване на предишната учителка, например.

# 62 649
Аз, като учител, се оплаквам от родителите! Причините са безброй...
А, и винаги пиша и казвам реалните оценки на учениците. Кого лъжем с високите и хубави оценки?! Единствено вредим на децата по този начин - и учителите, и родителите. Едно е поощрението, съвсем друго е писането на високи оценки ей така, да се радват децата и майките им.

# 62 650
Тя и на съседката дъщерята ходИ цяла година на уроци по математика, но изкара три на матурата.
Не са ли дали тестовете да ги видите? Така ще се ориентирате какво се случва.

# 62 651
Предишната им госпожа си беше професионалист и абсолютно целият материал обясняваше на децата на достъпно за тях ниво и граматическите правила също.Предишната им пускаше и контолни върху граматика и думи и правиха преписи.А при тази заместничката няма такова нещо нито преписи правят,нито граматиката учат,абсолютно нищо и изведнъж айдее контролно без да е обяснен и разяснен материалът.Къде е проблемът в учителката,а не в децата.Ако трябва да се види истината да се направи и родителска среща с родители и ученици.По-добре е английски да им преподава учител обичащ децата и имащ подход,а не потърпевши да са децата от всичко това.

# 62 652
Едва ли заместващата учителка е дала на четвъртокласници тест с въпроси за седми клас. По-скоро другата учителка не е наблягала толкова на материала. И в четвърти клас далеч не е достатъчно да може да чете и превежда ученикът, за да има отлични резултати.

# 62 653
Гневни родители, заради ниски оценки ... любимо ... Heart

# 62 654
  • Макондо
То може реално да има проблем, но така поднесено..

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт