Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 11:00 ч.

Kилолек

• 38 720
  • 115
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. Нова съм и искам да попитам дали някой знае нещо за Килолек на Мирта Медикус?

Последна редакция: ср, 19 мар 2014, 08:39 от Адри́

# 1
  • София
Ще го пробвам тия дни, чакам доставка Simple Smile

# 2
az veche go piq no neka svursha pone ednoto blisterche i shte kaja za efekt

# 3
  • София
Аз съм много скептична, но го спечелих от Фейсбука и ще го пробвам, пък може да се окаже ефикасно поне с частта за ограничаване на апетита.

А ти как го разбираш това 1-2 капсули дневно преди, по време или след хранене? Аз изпих две наведнъж преди малко. Или трябва по 1 два пъти на ден  newsm78 Има ли значение?

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 11:04 от Кукумицина

# 4
ima znachenie dva puti po 1 kapsyla ne poveche az za 5 dni svalix 2 kg za sega nqmam stranichni efekti no chesto xodq do toaletnata po malka nujda inache se chyvstvam mnogo dobre

# 5
Не виждам нещо грандиозно в този продукт. Даже съставките му нямат никакво отношение към притъпяване на апетита или към горенето на мазнини. Нямам представа защо препоръчват този продукт за отслабване.  newsm78. Единствено Полски хвощ има диуретично действие, което не мога да нарека отслабване.

# 6
  • София
И според мене е поредната глупост. И не притъпява глада, не съм усетила да съм по-малко гладна.

# 7
Момичета, аз си купих 2 кутии Килолек от изложение " Алея на здравето"  преди месец може би, първата седмица не свалих, но от втората седмица започнах да свалям 1,5кг а сега съм с 4 кг надолу.
Чудя се дали се прави почивка или мога да продължа...

# 8
Зависи колко килограма искаш да свалиш. Но си мисля, че свалените килограми са само вода и в момента, който спреш продукта ще си я върнеш мигновено.
За трайното сваляне на килограмите има доста теми и в нито една не е спомената някое вълшебно хапче.

# 9
Може и да си права choki_moki.  Ще си направя една седмица почивка, за да видя дали  има йо-йо ефект и ще споделя своя опит с вас.

# 10
искрено ти пожелавам да се окажа в грешка Simple Smile

# 11
Аз спечелих този продукт от играта им във фейса. Получих го и изпих един блистер вече. За сега килограмите ми не са мръднали

# 12
Az piq veche treto blisterche i yseshtam razlika i v namalqvaneto na apetita i v kilogramite  no vse pak bez ogranicheniq v qdeneto i dvijenie nqma da stane neznam za drugite az lichno aum dovolna ot rezyltatite

# 13
Както ви обещах, ще споделя резултатите с вас от своя експеримент да спра за една седмица Килолек. С голяма радост ви съобщавам, че не съм качила и грам след, като спрях да го пия  newsm44

# 14
Както ви обещах, ще споделя резултатите с вас от своя експеримент да спра за една седмица Килолек. С голяма радост ви съобщавам, че не съм качила и грам след, като спрях да го пия  newsm44

А колко кг. имаше да сваляш, ga4e?

# 15
  • София
Ми аз го позарязах 1 седмица, сега пак го почвам.

# 16
Весела Коледа, мацки!  bouquet
Как сте?
Слабеете ли?

# 17
  • София
За съжаления не, само че аз го зарязах, не виждам никакъв ефект.

# 18
Аз пък реших да го пробвам и го ползвам от 30.12.
Купих си 2 кутии и 3-тата ми е подарък, за доста време ще ми стигне. Ще пиша пак след време да споделя какво става.  Peace

# 19
  • София
Ами стискам палци при тебе да подейства. Аз нещо нямам нерви, а и като не виждам резултат известно време и се обезсърчавам. От днес съм на някакво подобие на Аткинс - месо и салати.  Mr. Green Абе женското страдание край няма.

# 20
Ами стискам палци при тебе да подейства. Аз нещо нямам нерви, а и като не виждам резултат известно време и се обезсърчавам. От днес съм на някакво подобие на Аткинс - месо и салати.  Mr. Green Абе женското страдание край няма.

Хахахаа, верно няма край това страдание Simple Smile
Аз от диета тип Аткинс най-добре се явствам и резултатите ми са трайни, а все не мога да я довърша, само я почвам  Joy

Ще пия за сега Килолека, пък да видим Wink

# 21

А колко кг. имаше да сваляш, ga4e?

Свалих 4 килограма, но след поне месец и половина пиене на Килолек и имам да свалям още 2 килограма, особено след празниците , когато позабравях  да пия Килолек Blush/, но сега пак смятам да продължа да го пия

# 22
zdraveite sled 3 kytiiki kilolek sum 10 kilograma minys shte go spra za malko da vidim kakvo shte stane Grinning

# 23
zdraveite sled 3 kytiiki kilolek sum 10 kilograma minys shte go spra za malko da vidim kakvo shte stane Grinning

Страхотен резултат!  bouquet
Дай да видим снимки "преди" и "след".

# 24
Мисля, че потребителката valeto_93  ни хвърля по върбите с тия 10 кг.
Регистрирана е в края на миналата година и е писала само в тази тема и то само хвалебствия за въпросния продукт.

Вале, ще ме извиниш, ако греша, но само пускаш бомби и изчезваш.

# 25
  • София
Аз това отдавна го забелязах.

# 26
Здравейте, и аз се чудя да го почвам ли килолек', но засега съм на овесени ядки-диета, пък по нататък с времето ще реша.Успех на всички Wink

# 27
burkash se kykymicin no si prava normalno e da mislish taka s ydovolstvie shte kacha snimki no vse oshte neznam kak

# 28
burkash se kykymicin no si prava normalno e da mislish taka s ydovolstvie shte kacha snimki no vse oshte neznam kak

Аз ще ти кажа един лесен начин. Ако имаш фейсбук, може да дадеш линк, да надникнем там.

# 29
https://www.facebook.com/valentina.nikolova.93    albuma se kazva kilolek i snimkite ot moreto sa predi da go zapochna drugite vsichki snimki sa sled nego

# 30
https://www.facebook.com/valentina.nikolova.93    albuma se kazva kilolek i snimkite ot moreto sa predi da go zapochna drugite vsichki snimki sa sled nego

Браво, Вале!  bouquet
Има видима, голяма разлика! Hug
Разкажи по-подробно сега как се храни по време на приема, спортува ли, такива неща Simple Smile

# 31
ami ogranichix si hapvaneto izbqgvax maznichkoto nikakuv xlqb povechko sypichki i plodove a otnosno sportyvaneto nqmam svobodno vreme i za tova kato patyvam za rabota vmesto eskalator i spokoino kachvane tichax po stulbite ne polzvax asansior xodex povechko pesha i taka

# 32
ami ogranichix si hapvaneto izbqgvax maznichkoto nikakuv xlqb povechko sypichki i plodove a otnosno sportyvaneto nqmam svobodno vreme i za tova kato patyvam za rabota vmesto eskalator i spokoino kachvane tichax po stulbite ne polzvax asansior xodex povechko pesha i taka

Браво!   bouquet

А колко време го пи?

# 33
ami pix go 2 meseca sega shte go spra

# 34
Аз продължавам да го пия, ще си го доизпия.
За сега не виждам особена разлика, но една приятелка, която не ме е виждала от 1-2 седмици, каза, че съм отслабнала видимо. Crazy

# 35
spokoino ot strani se vijda po dobre razlikata a zashto ne zabelejish po drexite az taka ysetix razlikata

# 36
Да ви питам по колко таблетки на ден пиете? Ако е по 2 наведнъж или 2 пъти по една. По кое време на деня го пиете? Днес ще го взема и аз да пробвам. Трябва да сваля 10-15 килограма.

# 37
dva puti po edna tabletka az piex sytrin i vecher predi xranene

# 38
Здравейте момичета, аз от три дена го пия,освен че ходя до тоалетна по често, което според мен е добре,защото задържам течности,мисля че няма какво да ни навреди, няма вредни неща в него,дори и да го пием за по дълго време.Една приятелка ми го препоръча  пък да видим какво ще излезе, все пак е препоръчително и нещо спортничко... Laughing, аз искам да сваля 10кг, дано да не забравя да пиша, ако ги сваля.... до скороо момичета  Grinning

# 39
Здравейте момичета след като решихме да изчакаме малко с бебчето си поръчах още 2 кутий когато ги получих се премерих кантара показа 63 кг когато ги изпия ще ви пиша пак ще  кача и снимки

# 40
Здравейте, някой друг няма ли да сподели за постигнати резултати с килолек. Аз си го закупих вчера и ще пробвам, ако има резултат ще пиша.

# 41
Аз го подарих на една позната на която и предстои бал, и при нея започна да дава резултати, но по-бавно отколкото при мен. Според мен той действа по различен начин на всеки.

# 42
Аз го подарих на една позната на която и предстои бал, и при нея започна да дава резултати, но по-бавно отколкото при мен. Според мен той действа по различен начин на всеки.

Здравейте, а при вас какъв беше резултата и за колко време го постигнахте? Спазвахте ли някакъв режим на хранене?

# 43
първата седмица не свалих, но от втората седмица започнах да свалям 1,5кг а сега съм с 4 кг надолу. Без хранителен режим нещата се случват по-трудно... а и предполагам, че по-дълъг период ще трябва да се пие Килолек.

# 44
  • София
Има ли още някой, който го пие. Виждам, че има реклами за този продукт. Моля да споделите отново дали сте доволни. Благодаря.

# 45
  • София
И аз започнах да го пия от 4 дни. Много е рано да говоря за каквито и да било резултати (аз и не търся повече от 2-3 кг. надолу), но определено имам значително по-слаб апетит (това може и да е самовнушение, защото съм лесно податлива на такова) и стомахът ми стана доста по-редовен в последните 2 дни, което за мен си е сериозно постижение  Laughing

# 46
Знам, че темата е само за Килолек, но все пак да попитам дали някой е пробвал и другите два продукта на фирмата - Бодислим и Биокорект. Чудя се кое да поръчам. Може би има такива, които са комбинирали различните продукти?

# 47
И аз се сдобих с Килолек. Почвам да го пия, надявам се да сваля 2 -3 килограма. Дано има резултат, защото тези последни 2 килограма не мърдат  ooooh!

# 48
Знам, че темата е само за Килолек, но все пак да попитам дали някой е пробвал и другите два продукта на фирмата - Бодислим и Биокорект. Чудя се кое да поръчам. Може би има такива, които са комбинирали различните продукти?

dami, Биокорект - капсулите ми е познато още от 2010, тогава го пиех и бях доста доволна. Сега пак имам нужда да сваля някое и друго килце и се колебая, дали да си го взема пак или да опитам този Килолек.

# 49
Уф няма ефект, може би искам твърде бързо да стане Rolling Eyes
Но поне не ми се яде сладко и стомахът ми като че ли е по- редовен?!  Rolling Eyes
Дали е от приема на Килолек?

# 50
  • София
Аз съм 1,5 кг надолу. Не спазвам диета, но се движа повече напоследък  Peace

# 51
  • Венера
Здравейте, от вчера и аз пия Килолек. Има ужасен мирис, но ще го преживея. И при мен веднага се появи честото ходене по малка нужда и изхвърлям значителни количества вода. Пожелавам успех на всички и след няколко дни ще се отчета.

# 52
И аз го пия...ще видим

# 53
  • Венера
Отчитам се с минус един кг. Осъзнавам,че е вода, но минуса ми харесва

# 54
  • София,
Лост пиши като имаш резултати - точно се чудех и аз кое от тия да пробвам - бях се спряла на Хитозан Плюс, но може би първо това ще пробвам - откъде да си го купя?

# 55
Аз го спечелих от тук-  2 опаковки  Grinning но мисля че го има в аптечната мрежа
От преди това си имам собствен режим, поогранчила съм се, но не драстично
Мисля че засега помага да огранича зверския глад Simple Smile и глада за сладко в някаква степен

# 56
Здравейте,от утре и аз го почвам.Смятам и да спазвам хранителен режим,дано даде резултат.Аз имам  цели 20кг. излишни.

# 57
  • Бургас
Аз го пия трета седмица вече.Честичко съм до царското място, апетитът ми леко понамаля, най-вече зверският повик за сладко и тесто.Като килограми съм -3.

# 58
  • София
Моля, който го е купувал от София да каже от коя аптека се е заредил. В кварталните аптеки не можах да го намеря.

# 59
Моля, който го е купувал от София да каже от коя аптека се е заредил. В кварталните аптеки не можах да го намеря.

Аз лично съм го купувала от изложение Алея на здравето и от тук: http://e-shop.aleianazdraveto.com/product/76/kilolek.html

# 60
  • София
Благодаря Simple Smile Днес го намерих и го взех. Надявам се да сваля 5кг с него. Ще пиша, ако има резултати.

# 61
Аз го пия от 25.07.

нямам минус още ,но апетита намаля .Надявам се да имм резултат скоро.

# 62
Момичета, много зор видях с този Килолек! Пих го стриктно 2 седмици и нищо, направо се бях отказала, но реших да допия опаковката, оставаха ми 10-тина капсули и тогава се случиха нещата Simple Smile. След 15-16 ден започнах да свалям. Явно действа бавно, докато се нагоди към моя муден организъм?! Важното е,че свалих около  2 килограма! Много бавно се случва, но пък съм доволна, защото смятам,че не съм подложила здравето си на  стрес и глад. Пия 2-ра опаковка в момента и мисля да ходя на народни танци newsm78

# 63
  • Бургас
Момичета, много зор видях с този Килолек! Пих го стриктно 2 седмици и нищо, направо се бях отказала, но реших да допия опаковката, оставаха ми 10-тина капсули и тогава се случиха нещата Simple Smile. След 15-16 ден започнах да свалям. Явно действа бавно, докато се нагоди към моя муден организъм?! Важното е,че свалих около  2 килограма! Много бавно се случва, но пък съм доволна, защото смятам,че не съм подложила здравето си на  стрес и глад. Пия 2-ра опаковка в момента и мисля да ходя на народни танци newsm78

Не се отказвай, при мен също ефектът дойде след втората седмица.Успех! Wink

# 64
тъкмо бях почнала да се отчайвам,но като прочетох поста ви се успокоих

# 65
Здравейте и от мен.Пия килолек 5 ден вече.Апетита ми намаля наистина,аз имах голям.Кантара ми показваше 82,а сега 80  незнам дали си внушавам,но е  факт,че не ям толкова  и  ходя редовно до тоалетна.Имам апетит,но определено не е този,който беше.Ще пиша пак,следя темата. Hug  bouquet

# 66
Аз го почнах на 03.07 на следващия ден почнах и диета.Наистина се ходи по често до тоалетна и като чи ли го няма предишния глад.За тези дни от 79кг-днес 76.4

# 67
Е не свалям и това е.Изпих вече 2 блистера.

# 68
  • Бургас
Е не свалям и това е.Изпих вече 2 блистера.

Аз почнах да свалям на третия блистер, нали писах по-горе, не се отказвай.

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 09:10 от Горгона

# 69
  • София
Записвам се да следя темата и резултатите ви, че се чудя дали да не го пробвам

# 70
А дано. Simple Smile

# 71
Нещо зациклих за 79....... Shocked и ми се похапва, опитвам се да се залъжа със плодове, ама не става ядат ми се неща,който не трябва. #CrazyПия ги за сега пък незнам.Имам още едно хапче от опаковката и почвам другата. Praynig Очаквам и вашите мнения  Heart Eyes

# 72
Аз изпих едната кутия.Мръдна кантара------най-после,От вчера почнах втора.Ще пиша.

# 73
  • София
Аз още нямам минус, но то аз и не спазвам някаква диета през цялото време. Гледам да се движа повече. Иначе апетита ми намаля. Нямам странични ефекти за момента  Peace

# 74
Аз също не спазвам хранителен режим.Но апетита намаля драстично.най-важното е че не ми се яде сладко. Simple Smile

# 75
Да, определено намаля нуждата от сладко и при мен, чак не ми се вярва
Но продължавам да си похапвам повечко вечер, което е доста лошо...идеи кога да пия хапа, че да ме "хване" вечерта,  или според вас няма значение
Досега все по различно време го пия, но не намирам разлика
Вечер все си ми се яде най-много  Tired

# 76
Много е важно вечерята да не е основното хранене за деня и да не е късно. Тя по скоро трябва да бъде лека храна. Но, ако наистина апетита е много силен, може да приемете 2 капсули Килолек на веднъж, 20-30 минути преди хранене. Като допустимият прием за ден е максимално 3 капсули.

# 77
Напълно съм наясно че е добре вечерята да е лека и ранна, точно затова писах
Ще пробвам този вариант, засега с една таблетка преди вечерята и ще споделя
Благодаря за съвета

# 78
Да и моя апетит към сладкото намаля,но глада си го имам.Не толкова голям,но се плаша,че ми се похапват неправилни неща,защото те засищат.  Confused Cry д-р Пашкулев, може ли горе долу да ми кажете някакъв режим на ядене?Или храни,който е добре да ям и такива,който и да избягвам?Благодаря  Hug(Предполагам,че и за другите момичета ще е полезна тази информация)

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 13:22 от gerito225

# 79
Да и моя апетит към сладкото намаля,но глада си го имам.Не толкова голям,но се плаша,че ми се похапват неправилни неща,защото те засищат.  Confused Cry д-р Пашкулев, може ли горе долу да ми кажете някакъв режим на ядене?Или храни,който е добре да ям и такива,който и да избягвам?Благодаря  Hug(Предполагам,че и за другите момичета ще е полезна тази информация)

Заложете на продукти, понижаващи апетита: чаша нискомаслено прясно мляко или лъжица обезмаслено сухо мляко, пресен или сушен плод или зеленчук, немазно пилешко месо или риба, кисело мляко, какао, лимонов сок или минерална негазирана вода.
Стремете се към балансирано хранене – закуска (зърнени продукти, богати на фибри), обяд (зеленчукова салата, бобови храни), вечеря (месо, риба, зеленчуци);
Забравете за кифличките към 10.30 часа или за няколкото сладки преди вечеря – това кара организма ви да иска още и още.

# 80
Благодаря ви.  bouquet

# 81
Само да вметна че повечето сушени плодове са пълни със захар и трябва да се внимава

# 82
  • София,
обиколих три четири аптеки и никой не беше чувал за това лекарство Sick. Само от сайта ли си го поръчвате?

# 83
  • Бургас
обиколих три четири аптеки и никой не беше чувал за това лекарство Sick. Само от сайта ли си го поръчвате?

Може и от сайта, може и от някоя аптека да ти го поръчат, ако работят с дистрибутора.
Не е лекарство..уточнявам само.

# 84
  • София
<eiffel tower>  В Ремедиум-а го има  Peace

# 85
  • София,
<eiffel tower>  В Ремедиум-а го има  Peace

Благодаря ще проверя и там!!!

# 86
Аз иу го купувам от билкова аптека.

# 87
Отслабнах най-после!  PraynigИмах да свалям 3 килограма. Не знам дали е от Килолек или просто се бях настроила,че трябва задължително ад сваля?! Определено ядях по -малко, защото нямах апетит, гледах да се храня с полезни храни. Но определено не съм спортувала, това си го признавам  Blushдано ги задържа, вече една седмица поддържам 48 килограма.

# 88
Оууу супер,аз незнам нещо го закотвих.Не свалям вече седя си на 79 кг.И почвам да губя и желание да го пия.Взимам по едно хапче,ама не е както от началото ще го доизпия и ще видим.Пишете аз следя темета  Wink

# 89
По една ли капсула? Аз от самото начало взимах по 2 - сутрин на гладно и вечер. Пробвай по 2 капсули! Успех Simple Smile

# 90
Аз пиех по 2,но като видях,че не свалям и си имам апетит реших да не се претоварвам с 2.

# 91
Понеже генетично сме обременени да се подуваме като балон преди цикъл, а бях чела за Килолека ,че премахва излишните течности, та според вас може ли да се взима превантивно примерно 3 дни преди менструацията? Как смятате дали ще действа?  newsm78

# 92
  • Бургас
Понеже генетично сме обременени да се подуваме като балон преди цикъл, а бях чела за Килолека ,че премахва излишните течности, та според вас може ли да се взима превантивно примерно 3 дни преди менструацията? Как смятате дали ще действа?  newsm78

Може би е най-добре да пишеш на производителя с този въпрос.Аз го пиех от около 10 дни, когато ми дойде цикъла и не мога да бъда съвсем обективна, но да- наистина сериозно усетих излизането на течностите. Wink

# 93
Да, може би е по - добре да пиша на тях.  Shocked

# 94
Аз се отчаях,изпих вече 2 опаковки и не свалям.Апетита намаля.корема ми се прибра,но кантара не мърда.

# 95
Това не означава ли ,че сваляте мазнини? Защото и при мен беше така. Свалих 2 килограма, но всички ми казват колко много съм отслабнала, което нали 2 килограма е нищо?! Rolling Eyes

# 96
И аз не знам свалям ли качвам ли

# 97

В продукта Килолек Полският хвощ има отводняваща функция през бъбреците, а Азиатската центела отводнява тъканите. Така, че преди цикъл би предотвратил чувството на подуване.

# 98
Момичета изпих вече 2 опаковки от килолека и няма ефект.Та се чудя да си купувам ли трета.Продавачката  в аптеката каза,че ефекта се появавял след приема на 3-тата опаковка.

# 99
Странно на мен ми подейства след 2-рата кутия newsm78
Но все пак да не забравяме, че всеки организъм е различен и универсално правило няма. Може пък на теб да ти е необходим по-дълъг прием, а и щом аптекарката ти е казала, че ефекта е след 3-тата опаковка... не се отчайвай, понякога е необходима само капка до постигане на целта   bouquet

# 100
prechi li na menstruaciqta i za 14godishni vredno li e Confused Thinking

# 101
Не пречи на менструацията, но на 14 годишни не бих го дала

# 102
14 години при момичетата се води вече късен пубертет, така че може съвсем спокойно да се взема Килолек.

# 103
Не се вманиачвайте на тема килограми. Те сами по себе си нищо не означават. Много по-важно е правилното им разпределение по тялото, пък ако ще кантарът да показва по-голямо тегло. Важно е и активното тегло да бъде по-високо за сметка мазнините. Така ще станете по-привлекателни, по-жизнени, по-здрави. Другото е статистика.

И за да не съм извън темата - съпругата ми изпи няколко опаковки Килолек. Като килограми почти не е мръднала, но на фигурата и могат да завидят доста по-млади жени. Тя и преди си беше добре, но получи "фина настройка". Трябва да се отбележи, че и работата и е много динамична и това сигурно също е допринесло за успеха.
Разбира се, не очаквайте чудеса - няма как да се преборите със структурата на тялото, наследствените предразположения и т.н. само с един продукт, ако не промените начина си на живот и хранене.

# 104
Ако не се ядат сладко, тестени изделя вкл. хляб, газирано, пържено, мазно и всякакви вредни храни... при балансирано здравословно хранене и ежедневни тренировки + прием по 1 капсула сутрин и вечер.. би трябвало да има резултати, нали? newsm78 ooooh! Praynig

# 105
Ако не се ядат сладко, тестени изделя вкл. хляб, газирано, пържено, мазно и всякакви вредни храни... при балансирано здравословно хранене и ежедневни тренировки + прием по 1 капсула сутрин и вечер.. би трябвало да има резултати, нали? newsm78 ooooh! Praynig

По принцип да. Само за мазното съм на особено мнение, стига да не е пържено или трансмазнини. Все от някъде трябва да имаш енергия за тернировките.

# 106

По принцип да. Само за мазното съм на особено мнение, стига да не е пържено или трансмазнини. Все от някъде трябва да имаш енергия за тернировките.

При спазване на хранителен режим+тренировки няма смисъл да пиеш килолек. Laughing

# 107
Vsqkakvi hrani li qdete,dokato priemate kilolek?

# 108
Vsqkakvi hrani li qdete,dokato priemate kilolek?

Докато пих Килолек не съм спазвала никакъв хранителен режим, но в интерес на истината и апетита ми не беше голям. Може и да си внушавам, но като спрях да пия Килолек повече ми се похапваше, и по-трудно се възпирах да не си слагам допълнително.

# 109
Дооооста късно пиша..но все пак бих желала да споделя какво се случи с мен. Някъде на 1-ви / 2-ри Септември си го закупих и започнах да пия по 1 капсула след/преди всяко хранене.Стартово тегло-64кг. - на 12-ти Ноември се претеглих отново - краен резултат 51.500кг. Всичко това постихнах с мноооого труд, тренировки, ограничения и стимул. За жалост покрай празниците се отпуснах доста и качих някое друго кило отново.. но сега отново започвам, защото лятото наближава и трябва да се влиза във форма! Страшно доволна съм.. някой ако иска мога да му изпратя своите резултати *снимки* , начинът ми на хранене и тренировки. Simple Smile единственото, което желая да кажа на всеки един е - НИКОГА да не се отказ2а и да продължава вечно да вярва, че няма невъзможни неща, защото наистина е така! Превърнах се в мотивация за доста от своите приятели и това ме стимулира още повече да продължа напред! Simple Smile Все пак нищо не зависи само от една хранителна добавка или продукт за отслабване, но значително си показва ефекта! Поздрави!

# 110
Николета М., ако може, когато имаш време да ми опишеш по-пълно начинът ти на хранене и тренировки.
Благодаря предварително.

# 111
Здравейте много отдавна не съм писала бях спряла килолек за 1 година сега го започнах отново за всеки желаещ мога да пратя снимки за резултатите сега го комбинирам с 90 дневната диета

# 112
здравейте момичета при вас как върви отслабването

# 113
Здравейте, искам да попитам дали Килолек има странични ефекти при планиране на бременност? От няколко години се опитвам да забременея и се чудех дали ако пия Килолек, това би било допълнителен проблем.

Д-р Пашкулев, какво мислите по въпроса?

# 114
Здравейте,след като спрях с пиенето на Килолек реших да започна с някакви добавки прерпоръчаха ми форевър ливинг там всичко било с чисто алое вера ако някоя от Вас е използвала техни продукти моля за мнение

Последна редакция: ср, 12 окт 2016, 17:47 от valeto_93

# 115
Доволни ли сте от Килолек? Има ли ефект от него? newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт