nemoga da zabremeneia

  • 3 576
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравей отново мила. Малко е трудно да се каже дали това е нормална темп. За да се определи това е необходимо да си я мериш от началото на цикъла та до следващият....и така няколко месеца. Записвай си на кой ден колко ти е и така и ти и ние ще се ориентираме по-лесно. Температурата може да ти е била по-висока вчера и сега да е имплантационен спад /ако ову-то ти е била рано, към 10-12 ден/, може сега тепърва да си в овулация....наистина е трудно да се каже точно. Влез в сайта на зачатие и използвай календарите за БТ. Нанасяй си там стойностите и така ще се ориентираш по-лесно! Хайде, стискам палци!

# 31
  • Мнения: 1 668
Аз забременях след 2 години и половина опити. Почти се бях отчаяла и мислех сериозно за осиновяване, когато видях положителния тест. Сега чакам моето момченце да се роди след около 3 седмици и съм безкрайно щастлива. Дано всички, пишещи в този форум да видят скоро двете чертички. Само да добавя, че и при мен и мъжът ми нямаше причина да не се получава, но просто не ставаше. Явно психологическия фактор понякога е доста силен... Успех, момичета!

# 32
  • Мнения: 554
6 месеца опити за забременяване не е никак притеснително. Дори и гинколога ти би ти препоръчал да мине поне една година. Психически трябва да си спосокойна и най ве4е да вярваш че ще стане. Аз също забременях трудно - след 2,5 г. опити. Но всяка вечер се молех и вярвах че ще стане. Позитивното мислене помага. Успех!

# 33
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
мили моми4ета,здравейте.благодаря ви от всв сърце за суветите ви и за подрепата която ми отдавате.много се надявам този месец ве4е да е станало и да се похваля с две 4ерти4ки.откакто ми е свършило го правим през ве4ер и ще видим после какъв е резултата от това.дано да не сме пропуснали деня.а ако сме следващиа месец пак.моми4ета вие ми давате сили да продулйа да се боря,защото преди да срешна вашиа форум се бях от4аяла но ве4е не съм.оби4кам ви и стискам палци на вси4ки да ни зарадвате със дно малко сладко пухкаво беб4е.целувам ви и ви прегръщам Hug  bouquet newsm51

# 34
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДОБИ, ето ти малко информация какво да правите, ако искаш да забременееш. Прочети го внимателно и се постарай да изпълниш повечето неща! Погледни тук

# 35
  • Мнения: 1 006
Здравейте момичета!Ние правихме опити също 6-месеца.Не съм си следяла,нито температурата,нито съм правила тестове за овулация.Забременях на седмия месец.Същия месец правихме секс един единствен път и то един ден след като ми свърши цикъла.Доби смятям,че не трябва да се притесняваш.Всичко ще се нареди!

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 15:37 от elica s

# 36
  • Мнения: 333
Аз също много искам да имам бебче! 1cribКогато човек си го постави за цел става много трудно. Така е при мен. Най-важно е да се правят опити и да не се драматизира. txtloves Човек на трябва да се отчайва. Ако една година сте правили опити в периода на овулация и няма резултат, чак тогава се консултирайте с лекар. Аз все изпускам периода или любимия е в командировка или сме изморени. Така няма как да  стане. newsm03 Обичайте се и продължавайте да опитвате! luvbed Успех на всички!!!  newsm17

# 37
  • Мнения: 6 167
Доби, успокой се.
Повечко опити и по-малко изчисления, температури и тн. Само се натоварваш мила. Софтуери, календари - хубаво.
Ама бабите ни не са знаели ни овулация ни бт.. и са имали по 12 деца.
не че ние трябва да не ги знаем ( в крайна сметка сме в 21 век) , ама да смяташ като луда .... само се побъркваш излишно.  В крайна сметка само 6 месеца са минали. Освен това нещата не са само в главата на жената, а и на мъжа. Благодаря , че ни обясни как се прави бебе   Joy, ще имам предвид Joy

Тест овулационен е най-лесно да се купи и тва е. Не го навивай тоя въпрос повече.  Гледай си живота , ежедневието и любовта и си направете едно хубаво бузесто бебе!

Очаквам новината с нетърпение, да се изфукаш като видиш двете чертички!

  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 125
ДОБИ, не виждам място за притеснение! Това, че от няколко месеца не можеш да забременееш, не значи че съществува проблем. Има момичета, които забременяват още на 1 опит, има такива, при които става след година, две или три. Преди всичко разбери, че основен проблем може да се яви психиката ти. Когато вниманието ти е съсредоточено САМО и ЕДИНСТВЕНО в това ще стане или не бебо, така затрудняваш още повече постигането на успех.
   Успокой се, ако прецените направете спермограма на партньорът ти, направи си обстоен преглед при лекар, на който имаш доверие и се наслаждавайте на любовта като акт!
     Вярвай ми, че нещата ще станат, но ако искаш да спомогнеш за това, наложи си да бъдеш спокойна, търпелива и положително настроена!

   п.п. За твоя информация тук, в този форум е пълно с момичета като теб. Някой чакащи от доста дълго, други минали по този път и сега искащи второ детенце, трети пък са преживели загуба. Няма отчаяние, има само надежда и подкрепа. Присъедини се към нас и мисля, че няма да съжаляваш!   bouquet


Много точно казано!!! smile3501

С мъжа ми не се пазехме цели 6 години. Не ставаше нищо. Когато забременях след 6 години се оказа извънматочна...След 2 години пак забременях случайно и нормално (без да меря температури, овулации и пр.) и имам чудесно детенце-зверче Mr. Green

Идеята  и желанието да искате и да правите бебе не трябва да ви става ФИКС ИДЕЯ!

# 39
Можеш да си купиш тест за овулация. Спестява ти продължителното мерене на температура. Аз използвах американски, по 5 в кутия и още първия път стана. Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт