Давате ли пюрета с пилешко и пуешко месо след като има птичи грип?

  • 1 352
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
Давам и пилешко, и пуешко, и жълтък. Не се притеснявам от грипа.

# 31
  • София
  • Мнения: 154
Давам пилешко, но пюретата приготвям аз. Няма страшно при подходяща топлинна обработка

# 32
  • Мнения: 2 407
Давам!

# 33
  • Монреал
  • Мнения: 631
  Пък и от около месец на детската кухня не дават пилешко месо.
[/size][/color]
Странно...само зеленчукови манджички ли правят? Струва ми се, че спекулират с този птичи грип, и са решили да правят економии. Не се ли ощетяват децата така? Thinking
Купоните на същата цена ли са?
Съберете се майките, ползващи въпросната кухня и им вдигнете един хубав скандал #2gunfire

# 34
  • Мнения: 1 031
Аз давам жълтък, че просто не съм въвела месните пюрета. Но смятам да давам разбира се, дори с пилешко ще започна Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, по принцип не давам готови пюрета. Но, пък без притеснение си му правя манджички с пилешко и пуешко месо. А жълтък си давам редовно, през ден.

# 36
  • София
  • Мнения: 15 215
  Пък и от около месец на детската кухня не дават пилешко месо.
[/size][/color]
Странно...само зеленчукови манджички ли правят? Струва ми се, че спекулират с този птичи грип, и са решили да правят економии. Не се ли ощетяват децата така? Thinking
Купоните на същата цена ли са?
Съберете се майките, ползващи въпросната кухня и им вдигнете един хубав скандал #2gunfire


Вероятно готвят с други меса в тази кухня-телешко, агнешко, заешко.....
При нас не са спирали да готвят с пилешко.

# 37
  • Мнения: 3 356
Аз за сега съм въвела само пуешко.И ще продължа с пилешко.
Жълтък само веднъж,че се изрина.

# 38
Аз за сега съм въвела само пуешко.И ще продължа с пилешко.
Жълтък само веднъж,че се изрина.

разбира  се  че  давам. дори  и  жълтък  давам. а  за  месото  копувам  пюрета  на  нестле  и  хип. много  ги  харесва.след  два  месеца  като  станем  на  8м. записваме  и  кухня.така  че  бъди  спокойна.когато  даваш  жълтък  , вариш  яйцето  20м.  и  няма  проблем.

Общи условия

Активация на акаунт