Вашите дечковци имат ли си любим филм?

  • 1 917
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Питам ви, а защото аз честно казано чувствам, че скоро ще откача! От месец и половина насам това детенце(2,8 г.) освен Том и Джери друго не признава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И понеже имаме само един телевизор и той е в хола, цял ден това се върти. Тя не го и гледа постоянно, но иска да е пуснат Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Не ще и да чуе за други филмчета! А ако недай си Боже го изключа такъв вой надава, че може и блока да събори. Реве, пищи, тръшка се, ходи и сама си го пуска. Добре, обаче на мен вече ми писна от тези филмчета! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Още като им чуя моелодийките и ми иде да повърна, така ми бъркат в червата! Незнам каква е тая мания! Дали е преиод, който ще отмине?
Вашите дечица как са? Имате ли някакви идеи как да я излъжа да гледа нещо друго?

Благодаря ви!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Питам ви, а защото аз честно казано чувствам, че скоро ще откача! От месец и половина насам това детенце(2,8 г.) освен Том и Джери друго не признава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И
И ние минахме през периода "Том и Джери", сменихме и още няколко (Търсенето на Немо, Цар Лъв и др.).

И понеже имаме само един телевизор и той е в хола, цял ден това се върти. Тя не го и гледа постоянно, но иска да е пуснат Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Не ще и да чуе за други филмчета! А ако недай си Боже го изключа такъв вой надава, че може и блока да събори. Реве, пищи, тръшка се, ходи и сама си го пуска. Добре, обаче на мен вече ми писна от тези филмчета! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Още като им чуя моелодийките и ми иде да повърна, така ми бъркат в червата! Незнам каква е тая мания!
Така сме с Картуун Нетуърк- най-отвратителната анимация, която съм виждала някога!
Мисля, че начинът е да го пускаш примерно по 1 час на ден и спираш, независимо от сцените.

# 2
  • Мнения: 3 491
При нас беше Dora the Explorer, която всъщност аз уважавам, така че нямах нищо против да я гледат  Grinning. Държа ги около 2 години! Не беше обаче приятен периодът, когато бяха започнали да я дават точно когато трябваше да се излиза за детска градина, та трябваше предвидливо да им откланям вниманието с нещо друго и да спирам телевизора, преди да е почнала. Но им мина. Скоро бяхме на детски зъболекар и в приемната вървеше по телевизора, но не им направи особено впечатление, предпочетоха да играят с другите играчки. Май аз повече се заглеждах, а те току ме подръпваха да играем.   Laughing

# 3
  • Мнения: 1 238
При нас беше Dora the Explorer, която всъщност аз уважавам, така че нямах нищо против да я гледат  Grinning. Държа ги около 2 години! Не беше обаче приятен периодът, когато бяха започнали да я дават точно когато трябваше да се излиза за детска градина, та трябваше предвидливо да им откланям вниманието с нещо друго и да спирам телевизора, преди да е почнала. Но им мина. Скоро бяхме на детски зъболекар и в приемната вървеше по телевизора, но не им направи особено впечатление, предпочетоха да играят с другите играчки. Май аз повече се заглеждах, а те току ме подръпваха да играем.   Laughing

Блажке, колко са големи твоите?
То и аз Том и Джери ги уважавам, но ми дойдоха до гуша от прекаленото гледане. Плюс това аз имам само 2 Двд-та с тях и все се въртят от начало и от начало........

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони направо се е вманиячила на тема "Бамби" - щом си отвори очите и иска "Бамби". Друго филмче не иска и да чуе, освен "Желенцата", дето ги дават за "Лека нощ, деца".  Гледа го на компютъра и засега не се сърди като работи и телевизора, та затова някакси се разбираме. Не мога да си представя как по цял ден Тропчо ще и повтаря обясненията като за новородено еленче и аз ще трябва да го слушам!  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 732
И моето си има любими но ги сменя един месец беше на Мулан само това се гледаше и то отначало сега е минала на Снежанка и на мен ми поомръзна но аз и пускам на компютъра и ако искам да гледам телевизия си го пускам -така всеки е доволен Hug

# 6
  • Мнения: 3 491
При нас беше Dora the Explorer, която всъщност аз уважавам, така че нямах нищо против да я гледат  Grinning. Държа ги около 2 години! Не беше обаче приятен периодът, когато бяха започнали да я дават точно когато трябваше да се излиза за детска градина, та трябваше предвидливо да им откланям вниманието с нещо друго и да спирам телевизора, преди да е почнала. Но им мина. Скоро бяхме на детски зъболекар и в приемната вървеше по телевизора, но не им направи особено впечатление, предпочетоха да играят с другите играчки. Май аз повече се заглеждах, а те току ме подръпваха да играем.   Laughing


Блажке, колко са големи твоите?
То и аз Том и Джери ги уважавам, но ми дойдоха до гуша от прекаленото гледане. Плюс това аз имам само 2 Двд-та с тях и все се въртят от начало и от начало........
Едното на 5 1/2, другото през април ще стане на 4. Ей, значи можа и малко по малко 2 години да са били фенове на Дора newsm78. Ние от няколко месеца нямаме кабелна телевизия, та понякoга им вземам Дора от библиотеката, но не е вече същото. Често предпочитат да играят с нещо друго

# 7
  • Мнения: 369
Здравейте и ние минахме периода с Том и Джери и бяхме на нож занего . WhistlingНе и пускам картоона защото там филмчетата са отвратителни (поне аз така мисля)а на кабелната имаме канал:БУМЕРАНГ той пак е само с детски филмчета но пак си има любимо за прерийното пиле и койота другите по не ги харесва.На 2г и 10 м и сме от Враца.

# 8
  • Мнения: 1 238
Цитат
Едното на 5 1/2, другото през април ще стане на 4.
Ихаааа, супер е с такава малка разлика. Моите комшийчета- 2 момиченца са на точно толкова години, имат обаче 13 месеца разлика. Никога не съм ги чула да се карат и толкова добре си играят....Направо ви завиждам благородно(на комшийката и на теб)

# 9
  • Мнения: 3 491
Цитат
Едното на 5 1/2, другото през април ще стане на 4.
Ихаааа, супер е с такава малка разлика. Моите комшийчета- 2 момиченца са на точно толкова години, имат обаче 13 месеца разлика. Никога не съм ги чула да се карат и толкова добре си играят....Направо ви завиждам благородно(на комшийката и на теб)
Аааа, екшън отвсякъде е понякога, но да са живи и здрави, наистина си струва!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 238
Здравейте и ние минахме периода с Том и Джери и бяхме на нож занего . WhistlingНе и пускам картоона защото там филмчетата са отвратителни (поне аз така мисля)а на кабелната имаме канал:БУМЕРАНГ той пак е само с детски филмчета но пак си има любимо за прерийното пиле и койота другите по не ги харесва.На 2г и 10 м и сме от Враца.
На мене никога не ми е харесвал този Картун Нетуорк. Е гати и анимацията е гати и чудото. Някакви извъртяни фигури, някакви герои приличащи на батман, спайдърмен и разни страшни такива, абе кви са тия филми изобщо??? Някакви космически истории, едни страхотии едни чудеса, едни писъци......
Иначе при нас Бумеранг го няма като самостоятелен канал, а то е част от Картууна. Пускат го в определени часове и там филмчетата са по свестни- пускат Том и Джери, Доналд Дък и разните му там Весели мелодии. Но път от скоро получихме нов канал- Дисничанел се казва. Там са по-свестни филмчетата има и игрални филмчета. Но наща си иска Том и Джери и тва е.
Скорпионче, в България филмчетата по картуна преведени ли са на български или ги пускат в оригинала? А какво ще кажете за Джони Браво? Незнам защо, но Оливия и него си го е харесала... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От Том и Джери направо ми се драйфа.  Sick
5-6г. почти друго не се пускаше и само гледайки ги, можех да я храня.
Добре, че свърши този период.
Сега Катуна може да е включен 24 часа, но аз естествено НЕ позволявам подобни волности  Stop

Малкия ми (2г.5м.) все още не е фен на ТВ-то и дет. филмчета Party

tornerosse - без 2-ри ТВ приемник не те виждам Flutter

П.П: Джони Браво го харесва щерката. Всъщност не е лошо филмчето на фона на доста по-гадните други по Картуна.

# 12
  • Мнения: 1 238
Цитат
Джони Браво

Просто ми е смешен като фигура  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy, но си права, че на фона на другите си е направо бонбон. Вднъж даже ми направи впечатление, че една от серийте беше написана от българин....или поне името му беше баш българско Party Party Party Party

# 13
  • Мнения: 17 407
ИМа- Фрнклин и Мечо Пух, не мога ги търпя вече Mr. Green

# 14
  • Мнения: 421
Желенцата от Лека нощ деца-някой да знае от къде да ги изтегля, че тия 3-4 минути дето ги дават Praynig

Властелина на пръстените-на този филм яде без проблеми #Crazy, не ме линчувайте Stop

Общи условия

Активация на акаунт