За Зърната на гърдите

  • 33 547
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
И мен ме наболяват понякога zърната, но винаги е от ПМС. Хормоните ми тогава се раzвихрят яко. #2gunfire

И с мен е така  Party

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сори за офф-а ама...честито на котето  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 768
Може ли да ми дадете някакъв линк zа то4но болеЗнените zърна и около тях?къде има подобна тема?

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Може ли да ми дадете някакъв линк zа то4но болеЗнените zърна и около тях?къде има подобна тема?
Виж в "Първи признаци на бремеността" и темата "Ще си имаме бебе" и двете са в този форум.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 360
ох, ше береме зор пак Simple Smile
Десито слава богу бързо забременя, надявам се и Весито да я последва скоро, иначе бел ден нема да има тук през 28 дни...  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 120
Защо, така е поне весело, че каквито черни мисли ме налягат понякога. Весито е сладурка, дано да забременее бързо, защото ще заприлича на повечето от нас, които хладнокръвно си посрещаме М.

# 21
  • Мнения: 957
хе хе, Весито като забременее аз съм на ред да ви тормозя на всеки 28 дни Grinning
Иначе и аз се ослушвам за симптоми, не ме болят зърната, но пък ми изпъкнаха две вени на гърдите. Като дойде това време след овулацията и психясвам. Но съветите ви към Весито и на мен ми дойдоха добре, защото утре се бях наканила да се тествам, ама като гледам нищо няма да се види - 10ти ден само.

# 22
  • Мнения: 1 768
ох, ше береме зор пак Simple Smile
Десито слава богу бързо забременя, надявам се и Весито да я последва скоро, иначе бел ден нема да има тук през 28 дни...  Laughing

Мале дупе да ви е яко,ако не zабременея бърЗо,няма да ви оставя.. Laughing JoyМайтап де..Може преЗ месец да пра6ам теми с мои си приЗнаци hahaha Joy
Надявам се след време да има и мои последователи с жарък темперамент и огромно нетърпение..Такава тръпка е несравнима..Дори пред иЗпит не се валнувам толкова или пред кодежа ми,както когато 4акам,дали 6е ми дойде или не.. Mr. Green
Аz продължавам да питам де..Ако не питам,няма да съм Весито Blush
Та zна4и,винаги ли се уголемяват гърдите при бременност?Например преи жена с големи гърди? #Crazyо6е по големи ли 6е станат при настъпване на бременност?

# 23
  • Мнения: 686
Веси, може и да си бременна и за това да си усещаш така гърдите, но категорично недей да бързаш с теста! Аз миналата седмица правих тест на дата на М - положителен, но след няколко часа ми дойде ...
Един ранен тест може да ти донесе повече разочарование, отколкото успокоение и надежда, така че изчакай да ти закъснее няколко дни.
Успех!

# 24
  • Мнения: 1 768
Веси, може и да си бременна и за това да си усещаш така гърдите, но категорично недей да бързаш с теста! Аз миналата седмица правих тест на дата на М - положителен, но след няколко часа ми дойде ...
Един ранен тест може да ти донесе повече разочарование, отколкото успокоение и надежда, така че изчакай да ти закъснее няколко дни.
Успех!
sunlight, това е наистина ужасно Sad
Не zнаех,4е може да ти покаже положителен реЗултат,а да не си бременна.. Confused
Аz тест мисля 4ак към края на тая седмица да си направя,въпреки 4е не ми се вярва да съм бременна.Нямам го пред4увствието.. Cry

# 25
  • Мнения: 5 178
Аз докладвам :
1) Личната ми даде направление за АГ и каза да ида до края на седмицата да установят има или няма бременност...
леле ако няма бременност  тия тикви дето имам сега на место гърди от кво ли са ???   но мисля че кротна като сметна че от 44 дни не сам имала М
2) Сега  имам огромна чуденка при кой дофтор да ида и да се пиша за следене  през бремеността...отивам да чета варненските теми..
3)Мъжете ви смахват ли се след положителния тест, защото мъжо даде фира

Благодаря на всички за подкрепата !!!


# 26
  • Мнения: 686
Веси, ами аз го имах и предчувствието и симптомите..., обаче не знам защо така се получи Sad
Ще ходя вдруги ден на доктор, дано всичко да ми е наред! Все пак като чета тук из форума, че само 25 % от оплодените яйцеклетки се развиват в нормална бременост, се опитвам да се убедя самата себе си, че е нормално подобно нещо. Искрено се надявам следващия път като видя двете чертички, плодчето здраво да е прикрепено към матката и да остане там 9 месеца! Затова смятам повече тестове да не правя, ако не ми е закъснял цикъла поне 5-6 дни

# 27
  • Мнения: 4 362
болезнени зърна са признак както на ранна бременност (ама обикновено се появяват около 15-20 дни след зачеването, а не 10 дни след зачеването, както е при теб!), така и на предстояща менструация при по-чувствителни жени.
след като имаш още 5 дни до теста, забрави да имаш симптоми на ранна бременност - рано е още и всичките ти симптоми са само в главата ти...

Съгласна съм !
Болежки в областа на гърдите и зърната може да се дължат и на бременност и на предстояща М.Няма нищо сигурно преди датата  Naughty

Та zна4и,винаги ли се уголемяват гърдите при бременност?Например преи жена с големи гърди? #Crazyо6е по големи ли 6е станат при настъпване на бременност?

На мен през цялата бременност до сега не съм усетила болки в гърдите,съвсем леко напрежение,да станат големи гърдите ми-не съм усетила може би в началото ,ама като включим и килцата които изиграха важна роля в уголемяването им  Wink[/color][/i]

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
3)Мъжете ви смахват ли се след положителния тест, защото мъжо даде фира
Мъже кво да ги правиш  Crossing Arms а уж биле силния пол...това са някакви легенди Mr. Green

# 29
  • Мнения: 529
Затова смятам повече тестове да не правя, ако не ми е закъснял цикъла поне 5-6 дни
Весито, да се включа и аз по темата. И на мен миналия месец към 10 ден ми бяха станали много чувствителни зърната, направо всичко ми дразнеше, а иначе гърдите не ме боляха особено. И аз бях сигурна че съм бременна. Направих си тест в деня в който трябваше да ми дойде - имаше бледа втора чертичка.  Sad И какво от това #2gunfire Шест дни след това се събудих сутринта с мисълта че вече не съм бременна, теста имаше само една черта и следобеда ми дойде.  #Cussing out Така че подкрепям sunlight, тестове само след 5-6 дни закъснение, за да не си причинявам друг път такива напразни илюзиии... Cry
Писи коте, а на теб честито, лека и безпроблемна бременност и да кажеш на мъж ти да се стяга, че ще става татко.

Общи условия

Активация на акаунт