Най-хубавото през моята бременост?!

  • 2 603
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Момичета кое е най-хубавото нещо, което ви се случи през бременноста, освен това, че родихте прекрасни малки бебенца.
При мен например това беше, че посещавах училище за родители, където се запознах с много бъдещи майчета, с който почти 2-ве години вече поддържаме връзка. Събираме сладурчетата още от съвсем малки бебета. Ходим си по рожденни дни и ни е толкова весело както на нас самите така и на дечицата. Надявам се да продължим и занапред.
А при вас кое беше най-хубавото?

# 1
  • Мнения: 8 505
Най-хубавото през моята бременност беше това,че не я усетих.Иначе не съм правила нищо различно от преди.

# 2
  • Мнения: 3 447
Много са. Като се започне от теста, който направих в офисната тоалетна Grinning Когато бебчо оцеля, въпреки кървенето и опасността Praynig Когато ходихме на фетална морфология и видяхме, че всичко му е наред... и че си имаме още една пишка в къщата Blush Когато за първи път му видях личицето на видеозона Heart EyesИли може би това, че се събуждаше всяка сутрин точно в 8.30, на един и същи светофар по пътя за работа и започваше да хълца Hug

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
най-хубаво ми беше, че като бях ядосана без никакви задръжки си го изкарвах на потърпевшите.Те сами си казваха, че е от хормоните, а аз просто не се подтисках да мълча Wink

# 4
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Най-хубавото беше, когато усетих бебчо за първи път да мърда в корема ми, а после и да се движи, а заедно с него и коремът ми. Любовта, която ми даваше съпругът ми.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Най-хубавото беше,че въпреки че карах лека бременност,мъжът ми ме остави да мързелувам през цялото време.Ходеше на работа,вечер готвеше,а събота и неделя чистеше.Аз само почивах,а той казваше да събирам сили за бебето Laughing.

# 6
  • Мнения: 2 407
Най- хубавото беше ,че изкарах една лека и безпроблемнна бременост и се омъжих!

# 7
  • Мнения: 603
Най-хубавото бяха малките ритничета на бебо Laughing
И разбира се, отпуската преди раждане - която прекарах в блаженна почивка и разходки, обръщайки внимание само на мен и коремчо.

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Изкарах лека и безпроблемна бременност, за всичко ми се угаждаше, а най-големия кеф беше, когато пазарувахме всичко необходимо за бебето, толкова се вълнувах и пазарувах с голямо удоволствие, а дрешките едни такива мънички  Hug

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък карах тежки бременности и хубавото беше, че имах оправдание за всичко. Най-много се радвах след прегледите с ултразвук, когато ми казваха, че бебето се развива нормално (и за това ходех през няколко дена Mr. Green). А най-вълнуващият момент беше когато ми съобщаваха, че са извадили бебето и е момиченце  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 934
И при мен бременноста беше много лека. Почти неразбрах че съм бременна е докато не ми натежа много корема.

# 11
  • Мнения: 1 382
Всичко,без ставането за пиш по 5-6 пъти нощем  Mr. Green.даже ми липсва

# 12
  • Мнения: 2 125
Най-хубавото през моята бременност беше това,че не я усетих.Иначе не съм правила нищо различно от преди.
Laughing И аз така!

# 13
  • Мнения: 5 103
Самото усещане, че съм бременна Hug

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Открих този форум, научих много полезни неща, а ипродължавам да научавам; запознах се с много готини хора, с майки, с които обменям опит и знам, че в трудни моменти мога да се довера на човек, който ще ме разбере и ще ми помогне Simple Smile

# 15
  • Мнения: 2 672
самата бременност и всичките онези "сладки" нещица свързани с нея - мързела , спане когато ми е кеф , угаждането Sunglasses
      - растящият корем , ритането , хълцането на мъника , това да усещам движенията му, мечтите за него , разходките ни.....

# 16
  • Мнения: 46 504
Имах изключително лека бременност, никакво физическо неразположение не усетих, ходих на работа до самото раждане, но бях рискова бременност и това уби цялото удоволствие от създаването на новия живот, за нищо хубаво не се сещам, бях много напрегната и уплашена, всеки ден ставах уплашена, че ще направя аборт ...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при мен бременноста беше много лека. Почти неразбрах че съм бременна е докато не ми натежа много корема.
И моята беше лека, а най- хубавото бяха ритничетата на бебо, а и за пръв път в живота си ядях сладко(преди това не обичах)

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Най-вече ритниците в коремчето ми.Много ми беше хубаво като я усещах.

# 19
  • Мнения: 1 014
Когато на първият ултразвук видях малкото тупкащо сърчице!!!

# 20
  • Мнения: 1 101
Цялата ми бременност беше прекрасна. Нямам най-хубав момент, всеки един ден беше по-хубав от предишния...

# 21
  • София
  • Мнения: 5 750
Когато на първият ултразвук видях малкото тупкащо сърчице!!!
Peace И тъй като още не е приключила, надявам се да има и други хубави неша!

# 22
  • Мнения: 1 107
Всички около мен - близки, приятели, колеги - бяха ужасно мили, много ми се радваха и ме обсипваха с грижи (и подаръци Embarassed).
Не се намери никой, който да ми обясни, че все пак не съм единствената бременна на света  Mr. Green, за което съм им много благодарна  Hug

# 23
  • Мнения: 344
Имах изключително лека бременност. Най-хубавото беше, че спях на воля цял ден, колкото си искам и когат оси искам. Това вече никога няма да се повтори Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 1 259
Най- хубавото беше ,че изкарах една лека и безпроблемнна бременост и се омъжих!
И аз така Grinning.Бях глезанката в семейството Mr. Green...еех как ми липсват тези дни Heart EyesМъжът ми към 10.00 ч. поднасяше кафето в леглото... и аз го пия до към 11.00 Joy...живот Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 577
Ринтичетата и усещанията на бебето.

Иначе не виждам нищо хубаво в това да се надуеш като плондер.

# 26
  • Мнения: 5 391
Самият факт, че съм бременна толкова ме радва, че размива всички болежки и неразположения.
Щастлива съм, че срещнах много приятни момичета, с които споделяме всичко и се надявам и след това да запазим тези отношения.
А и ритничетата ме радват неописуемо! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 478
Единственият ми ултрзвук и риткането Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 910
Хубавото е, че изкарах  много лека бременност, но най- прекрасните ми моменти бяха, когато усещах бебето да рита.

# 29
  • Мнения: 7 474
Че не повръщах Sick и бебето не риташе много newsm32, а също и глезенето и вниманието на околните. newsm51

# 30
  • София
  • Мнения: 2 181
Освен това че в мен има едно малко човеченце най-хубавото беше че лежах и спях на воляяяя Grinning

# 31
  • Мнения: 35 957
най-хубавото беше краят й, не в смисъл, че се роди милото съкровице и подобни али-бали, а че се отървах от огромното коремище и станах човек отново!

# 32
  • Мнения: 2 271
Когато всеки месец виждах на ехографа МОЕТО бебче да се движи(освен,че я чувствах)!

# 33
  • Мнения: 7 186
Че свърши! Hug

# 34
  • Мнения: 4 242
Самата бременност! Аз бях най-щастливия тумбак на света!
Дано имам възможност още веднъж да изживея подобно щастие!

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Всичко! С изключение на няколкото припадания в началото през цялата бременност се чувствах прекрасно . Hug             

# 36
  • Мнения: 7 430
Бе ми за пръв път и се чувствах толкова хубаво  Heart Eyes въобще не усещах, че съм бременна, Имах възможност да си отида в Бг и там да ме поглезят Wink първите ритничета бяха толкова силни, че и сега си спомням какво ми беше

Сега - радвах се, когато видях още една пишонка  Mr. Green че баткото милва (и ритка понякога Wink) всеки ден коремчето ми - придава ми такова спокойствие Hug и най-вече вечер, когато започне с упражненията и имам чувството, че ще излезе Wink

# 37
  • Мнения: 694
Сега като се замисля с първата ми беше всичко много интересно и се чувствах прекрасно. Първия ултразвук на който видях вече оформеното бебе. Първите ритничета, абе чувствах се прекрасно.

А сега това е направо кошмар. Толкова ми е досадно, че нямам думи. Всичко ме боли, не мога да спя, да живея пълноценно защото все нещо ми има.  Embarassed

С една дума две различни бременности.

# 38
  • Мнения: 1 666
Най-хубавото беше цялата ми бременност, защото:
-беше много чакана и желана!
-мина много леко и безпроблемно!
-заради очакваното бебче завършихме ремонт и преместване, което отдавна протакахме!
Няма да изреждам моменти от рода на - когато за първи път го видяхме на видеозона, когато за първи път ритна и т.н. защото се подразбират!
А най-хубавото е, това което сега спи в детската стая!

# 39
  • Мнения: 1 038
Най-хубавото беше,че имах лека бременност,чувствах се много добре,бях много глезена,не мислих абсолютно за нищо. Hug

# 40
  • Мнения: 2 663
самата бременност и всичките онези "сладки" нещица свързани с нея - мързела , спане когато ми е кеф , угаждането Sunglasses
 - растящият корем , ритането , хълцането на мъника , това да усещам движенията му, мечтите за него , разходките ни.....

и когато видях за първи път тупкащото сърчице

# 41
  • Мнения: 2 672
самата бременност и всичките онези "сладки" нещица свързани с нея - мързела , спане когато ми е кеф , угаждането Sunglasses
 - растящият корем , ритането , хълцането на мъника , това да усещам движенията му, мечтите за него , разходките ни.....

и когато видях за първи път тупкащото сърчице


ooooh! Естествено! просто......съм забравила Embarassed
всеки един път на ехографа беше много вълнуващ , исках лекаря да ме остави цяяял ден да  го гледам какво прави.
Даже се интересувах колко струва един ехограф Laughing ей ,така да си имам в къщи Joy Добре ,че са много пари , щото нон-стоп щях да си стоя в къщи и да го гледам  Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 577
най-хубавото беше че всички ме глезиха и си ядях каквото ми се прииска независимо от калориите Laughing Joy

# 43
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз съм в петият месец, но досега хубавите моменти бяха когато разбрах че съм бременна, когато видях как тупка сърчицето му, когато го видяхме на видеозона да мърда, когато го усетих и видях да ми се мърда леко коремчето и най-вече се надявам, че хубавите моменти тепърва предстоят. txtloves

# 44
  • Мнения: 421
Лека и безпроблемна бременост Hug

# 45
  • Мнения: 3 929
Освен самата различност на бременността от обичайното физиологично състояние на жената, най-хубавото беше сватбата ни /бебчо беше на 6 месеца в корема ми/, това, че се чувствах по-хубава и уверена, привилегиите, които дава бременността във всяко едно отношение. Наистина всичко беше прекрасно - толкова много не са се грижили за мен никога, така както през бременността. А и понеже съм си чревоугодник, беше прекрасно всички да извиняват апетита ми с беменността. Понякога даже ми се иска да върна времето няколко месеца назад.

# 46
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Най-хубавото беше че спрях всички диети, дадоха ми болнични още от началото и ми казаха да почивам и да се разхождам. И разбира се 9 месеца гледах сериали, с хапване и пииване в ръка, или скитах по магазините а вечер двамата мъже в къщи ми носеха каквото поискам и вършеха вместо мен домакинската работа. А бебочето си растеше и риташе на спокойствие.

# 47
  • Мнения: 3 760
Може да звучи тривиално, но най-хубавите неща бяха:
първият ехограф-сърчицето му биеше /8 г.с./; вторият ехограф-на снимката беба беше в идеален профил-напълно оформена /12 г.с./ и първото ритане /6 м./.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами, тя още не е свършила, но досега най - много ми харесват ритничетата на бебчо, пазаруването, вниманието на околните, любовта на половинката!  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 1 446
Изкарах лека и безпроблемна бременност. Най - хубавото беше , след като родих. Цлото щастие на света , което съм очаквала го получих. Иначе до послединя ден бях на работното място(петък) и в неделя родих. Постоянно бях в движение , защото до раждането на бебо трябваше да постигна някои от целите в живота си.

# 50
  • Мнения: 1 489
Аз също изкарах лека бременност,като изключим сутрешните повръщания.Най-хубавото беше,когато ми казаха,че ще е момиче.Винаги съм си мечтала за това,колкото и изтъркано да звучи.Липсват ми и ритничетата,с които ми удряше.

# 51
  • Мнения: 134
Всичко. Heart Eyes Бременноста ми беше много лека и безпроблемна, през всичките 9месеца бях много щастлива Grinning.Понякога ми липсва...

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Раждането на прекрасната ми дъщеря.
Въпреки че имах супер безпроблемна бременност, най- много ме зарадва нейният край!!!
Еми не се чувствах секси, нито пък ми беше добре с големия като глътнитопковец корем, с изфръкналия като на коледна пуйка пъп...
Зарадва ме финала!!!

# 53
  • Мнения: 1 370
Това, че бременността ми беше много лека.
Първият видеозон, когато разбрахме, че ще си имаме момченце.
Моментите, когато бебо си показваше крачетата през корема ми Wink
Когато мъжът ми говореше на малкото съкровище. Беше много мило Heart Eyes
Можех да ям, каквото си пожелая, без да се притеснявам, колко кила ще съм на другия ден Wink

# 54
  • Мнения: 2 952
Най-хубавото беше, когато усетих бебчо за първи път да мърда в корема ми, а после и да се движи, а заедно с него и коремът ми. Любовта, която ми даваше съпругът ми.

Същото  txtloves newsm76 Two Hearts  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts

# 55
  • Мнения: 967
Винаги с носталгия си спомням за последния месец преди раждането, когато вече бях вкъщи по майчинство и се излежавах до късно, а после се разполагах в едно кресло на терасата (лятно слънце и птички) с купа плодове и записки от лекции и цели тухли от учебнци .... Наслаждавах се на зелените дървета пред терасата, на слънцето и птичките, похапвах си сладко и четях по финанси, че да мога да се дипломирам преди бебо да се появи, че после.... голям зор (Само за протокола - взех успешно и последния изпит 3 дни преди раждането Laughing)
Та седя си аз на лятното слънце, чета си, примлясквам сладко и от време на време едно краче, главичка или дупе се изнася встрани и създава мнооооого причудлива форма на ооооооогромния ми гол корем  Mr. Green Аз погалвам сладката издутинка, тя се ентусиазира от ласката и започва все по-усърдно да потропва по търбуха Mr. Green НАЙ-СЛАДКИЯ СПОМЕН ! А една приятелка все ми пращаше смс адресирани до "Нели и Коремче" - много сладко Laughing

# 56
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Моята бременност също беше много лека и за мен най-хубавото беше, че мога да си хапвам без задръжки Mr. Green....е, сега си плащам все още за това Embarassed. А и таткото ме носеше на ръце и изпълняваше всяко мое желание Wink, но аз не злоупотребявах....

# 57
  • Мнения: 1 393
Понеже и двете ми бременостти са планирани,най-хубавото беше че забременях веднага и двата пъти.Майка преди да почине видя сладката си внучка,а вторият положителен тест го подорих на съпругът ми но рождения му ден  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами най-хубавото...
- двете чертички, които видях на морето
- когато казаха "живо е" след един голям кръвоизлив и отлепване на сакчето
- първите ритничета
- липсата на проблеми като повръщане, гадене, киселини, запек и др.
С колко хубави неща е свързана бременността....и наистина е едно от най-прекрасните неща, които се преживяват

# 59
  • Мнения: 1 711
   Аз също карах изключително лека бременност. И всичко в нея беше хубаво. Всеки един момент ми е мил на сърцето. А особенно мили ми останаха консултациите с ехограф и пазаруването за Нероден Петко (Явор)

# 60
  • София
  • Мнения: 3 674
О толкова много неща:
1.Почти не усетих кога мина- не станах мн. дебела и до 5 месец почти не ми личеше
2.Можех да си хапвам каквото ми се яде без да се притеснявам- та толкова тост- санвичи погълнах че сега не ща и да ги видя
3.Можех да си викам на воля на всеки за всичко- не се учудваха- от хормоните било
4.Имах неутолимо желание за секс Embarassed- не че ми е липсвало преди но къв 5 месец....- е мъжа ми не се оплакваше а и не се налагаше да ме пази Sick
5. Най- ме радваше че спокойно мога да си шофирам без колан- така го мразя #2gunfire
6. Но най-сладкия спомен- когато вече се притеснявах че не рита а излизах от 4 месец- моя юнак такъв шут ми наби -и то точно когато се бях отпуснала след обилен обяд на бюрото в офиса с ръце на корема и витаех някъде през прозореца -просто незабравимо

# 61
# 62
  • Мнения: 14 133
1."Честито"- казано от наблюдаващия гинеколог.
2.Видяната за първи път сърдечна дейност.
3.Всички прегледи с ехограф, защото го виждах.
4.Първото усетено негово движение.
5.Първият път, когато му чух сърчицето при запис на тоновете.
6.Настъпването на раждането.

# 63
  • Мнения: 207
Най-хубавото през моята бременност беше самата ми бременност!!! Joy
Това, че завърших втора магистратура.
Че бях избрана за най-чаровна бременна от сп. Моето бебе и аз (много се бях разхубавила).
Много лека бременност карах и не се спирах да пътувам.
Само хубави, много хубави спомени свързани с двете лентички на теста, първият видеозон, тупкащото сърчице, малките ритничета и непрекъснатото хълцане в корема!!!! pregnant

# 64
  • Мнения: 4 392
Моята бременност беше много лека,бях постоянно в движение и до последно си бях много пьргава.Чувствах се красива,секси,супер!
В последния триместьр обаче много ме мьчеха киселините Sad

# 65
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
изкарах лека бременост ... е освен в началото когато ми се гадеше много и повръщах ...но най-хубавото беше радостта на таткото който през цялото време беше до мен и продължава все така ...когато ходихме на месечните прегледи заедно ...особено когато в 28 г.с. видяхме на 3Д видеозона колко прилича на тати малката Ема  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 784
Най-хубавото беше резултатът- т.е. Хубавото ми детенце. А иначе- омъжих се, с изключение на първите няколко месеца, карах лека бременност, обиколих България, не се лишавах от забавления, всеки ме глезеше. Първият път, когато видях бебка на видеозона, първият път, когато я усетих да мърда, да хълца, звукът на сърчицето и, докато ми следяха тоновете преди да родя. Ох, чак ми се прииска отново да съм бременна. Heart Eyes

# 67
най-хубавото беше когато видях малката на видеозона preggo

# 68
  • Мнения: 2 309
Цялата ми бременност беше прекрасна.Дори и сблъсъците ми с леките неразположения.Всеки един симптом,първото ритниченце,ритничета,ритници и шутове Laughing най-ми беше сладък,като го усещах да хълца.И не на последно място съпричастността на съпруга ми.

# 69
  • Мнения: 528
Най хубавото през моята бременост беше че всички много ме глезеха и мъжът ми ме носеше почти на ръце

# 70
  • Мнения: 532
аз все още съм бременна и се чувствам прекрасно,просто защото съм бременна,без друга особена причина...много ми допада Wink

# 71
  • Мнения: 655
Най-хубавото беше, когато усетих бебчо за първи път да мърда в корема ми, а после и да се движи, а заедно с него и коремът ми. Любовта, която ми даваше съпругът ми.

И за мен това са най-хубавите неща по време на бремеността ми. Да се чувстваш обичан и да усещаш малкото човече как расте в теб - това са неща, които трябва да се изживеят, те не могат да се обяснят.

# 72
  • Мнения: 4 362
Най хубавото когато  мърда и ме ритка,но най,най хубавото е когато го видя вече родено,също се сещам за още един хубав момент преди месец когато отидохме на преглед и аз тамън бях хапнала и неговото коремче така беше щръкнало и то  Grinning много сладко махаше с ръчички  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 930
Като започна от двете черти и няколкото теста( за да ги видя и пак, и пак, и пак  Wink), после прегледите на ехото, снимките, пазени и до сега, ритничетата и това, че не искаше да напуска маминото шкембе Wink. Всичко беше хубаво през моята бременност, за секса да не говорим  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 49
Naj-hubavata novina be6e kogato razbrah, 4e shte stavam mama za pyrvi put. Use6taneto 4e nosi6 jivot vyv teb e strahotno! Njama da zabravja momenta kogato vidjah moeto momi4ence za pyrvi put.Tozi mig go 4akah celi 9 meseca s goljamo neturpenie! Use6taneto da bude6 i da si majka e bojestveno, uspeh na vsi4ki vi!  bouquet Laughing

# 75
  • Мнения: 357
Въпреки леката бременност, която имах, най-хубавото беше раждането на сина ми!
Честно да си кажа до едно време ми беше хубаво да си го нося навсякъде с мен и той да си ме подритва, но накрая ужасно много ми тежеше, макар че бях качила  само 12кг, а не си представям какво щеше да е, ако са 20 или повече Wink

# 76
  • Мнения: 559
Ритничетата на беба, всеки ден тръпнех в очакване.

Общи условия

Активация на акаунт