А дали мога да давам мюсли на детето?

  • 1 740
  • 15
  •   1
Отговори
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Прочетох темата за корнфлейкса,но днес купих мюсли.Та сега се чудя дали мога да дам на малката мюсли за закуска newsm78.Вие как мислите?

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не виждам причина да не можеш да даваш Wink

# 2
  • Мнения: 4 392
И аз се чудех,маиките ,които дават корнфлеикс,защо всьщност не дават мюсли.Според мен,това е по-добрият и по-полезният вариант.Но трябва да купиш мюсли сьс сушени плодове,а не с парченца шоколад.А може и сама да си го направиш. WinkНе видях лентичка под постинга ти,много избьрзах,но знам,че в някои видове мюсли има сушени ягоди,а те нали са алерген,та се чудя,като са сушени,пак ли са опасни...
Боже ,колко имам да уча още в бебешката академия,и пак ненаучена ще си умра Cry Wink Laughing

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ох,аз съм купила точно шоколадово.Ще купя друго и де пробвам.Руми е на 1г.и 8м. и вече е опитвала ягоди.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Давай му на детето  Grinning голями сте вече  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 187
Да , можеш разбира се. Според мен е  страхотна закуска. Аз ги давам и с прясно и с кисело мляко, позволявам си да прибавя и малко мед  Grinning.

# 6
  • Мнения: 5 577
Аз имам едно  мюсли, ама много никакво такова - само овесени ядки вътре и семки.  Close

# 7
  • Мнения: 46 477
Аз разглеждах едно, което мислех да купувам за София, но вътре имаше семки, фъстъци и разни такива неподходящи неща, затова давам само овесени ядки, фини.

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз разглеждах едно, което мислех да купувам за София, но вътре имаше семки, фъстъци и разни такива неподходящи неща, затова давам само овесени ядки, фини.

А овесените ядки как ги приготвяш?Аз един път ги накиснах в АМ,като кашата,но тя не искаше да ги яде.

# 9
  • Мнения: 46 477
А овесените ядки как ги приготвяш?Аз един път ги накиснах в АМ,като кашата,но тя не искаше да ги яде.

Накисвам във вода (фините са готови почти веднага, не е нужно да киснат като другите), слагам една мерителна лъжичка адаптирано мляко и някакъв намачкан плод (банан, ябълка, круша)  Simple Smile
Опитвала съм и в кисело мляко, но не ги иска.

# 10
  • Мнения: 2 271
Не виждам причина да не можеш да даваш Wink
Peace

# 11
Овесените ядки, аз ги варя, и след това ги давам с намачкан плод или плодово пюре. Никол, ти колко време ги киснеш във вода?

# 12
  • Мнения: 4 358
Избягвай мюсли, в което има ядки (орехи, фъстъци, бадеми).

# 13
  • Мнения: 1 427
Мама Мери, извинявам се, че ще използвам темата ти но да не отварям друга WinkДнес купих овесени ядки,но този път не са така фини.Стоят на цели семчици.Може ли някой да ме светне дали да ги кисна и колко или е по-удачно да ги смеля?Благодаря ви предварително Simple Smile

# 14
  • Мнения: 46 477
... Никол, ти колко време ги киснеш във вода?

Ако са обикновени- доста, към час, но карам на фини, че по-бързо става, 5-10 мин. и са готови. Във вода на стайна Т, не запарвам.

Общи условия

Активация на акаунт