Опитах , енергийна напитка.

  • 6 059
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Трябва ми СПЕШНО бърз отговор. На 14 съм и днес си купих кенче "Монстер Енерджи" , мислех си , че не е , чак толкова страшно,но после ми казаха и добре , че не изпих , цялото кенче . Стана ми супер лошо , получих гловоболие  , нямах представа , къде се намирам.Ох , не мога да ви опиша , какво беше , супер гадно. Мисля , че още ме държи в 1 часа опитах , чувал съм супер гадни неща , за тези напитки и изобщо не исках да пробвам , ама кво да направя... Кажете ми може ли нещо да ми стане?

# 1
  • Мнения: 12 473
Не. Ще ти мине като на пале..Wink

# 2
  • Мнения: 3 157
Горкичкия,като че ли някой насила му го е изливал в гърлото:)...че и цялото:)Ако спешния отговор е дали ще получиш трайни увреждания от напитката,едва ли.
Правописа е потресаващ за момче,ходещо вече 8 години на училище и ме впечатки повече от съдържанието на темата,ако има такова изобщо.

# 3
  • Мнения: 593
Аз съм пила по цяло кенче (от големите), а съм метър и 50, 30 кила с мокри гащи и нищо ми няма.
(Била съм сервитьорка и ми се е налагало да изкарам две двойни смени една след друга примерно). Вземах си по еднин голям Монстър (зелен) и поне две шоколадови барчета - с малц и карамел. Направо не знам как съм оживяла.  Joy

Не се самонавивай.
Все пак е хубаво да избягваш всякакви енергийни напитки - по принцип.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Като ще е монстър, поне да е рехаб, че не е газирана!

Остави енергийните напитки за краен случай и то като станеш възрастен! Peace

# 5
  • Мнения: 200
Кажете ми може ли нещо да ми стане?

Може, Митьо, може.

# 6
  • Мнения: 3 447
Аз съм получавала халюцинации от Ред Бул. Ако човек има индивидуална непоносимост към кофеина,  всичко може.

# 7
  • Мнения: 8 803
Ох, тия лапета, налитат на всякакви боклуци, после олеле....Дано се разминеш само със световъртеж и главоболие, иначе по-трайни увреждания от демонстрираните вече с помощта на правописа няма да настъпят.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Остави енергийните напитки за краен случай и то като станеш възрастен! Peace



Да , в краен случай  Peace

против тях съм но съм прибягвала  Wink помагали са ми в нужда  Peace

# 9
  • Мнения: 4 569
изобщо не исках да пробвам , ама кво да направя... Кажете ми може ли нещо да ми стане?
Горкия той!
Ще ти окапе п*шката.  bowuu Много са вредни тия напитки. Confused
Виж, само жени са писали в темата ти. На тях ще им увиснат гърдите.  Whistling


 Laughing

# 10
  • Мнения: 0
Не мога да повярвам колко мъка има само по този свят.

Митио, ти защо пиеш енергийни напитки, а лелята, която ти го продаде не ти ли каза, че не става за твоето сърчице?

# 11
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
... а лелята, която ти го продаде не ти ли каза, че не става за твоето сърчице?

Дреме й на лелята за чуждото дете. Преди време имаше рекламна кампания на Монстер Енерджи по "Витоша" и момчетата от рекламата подбираха само млади момичета и момчета, за да им дадат по 1 кенче. Моя милост беше подмината  Grinning

# 12
  • Мнения: 24 467
Трябва ми СПЕШНО бърз отговор. На 14 съм и днес си купих кенче "Монстер Енерджи" , мислех си , че не е , чак толкова страшно,но после ми казаха и добре , че не изпих , цялото кенче . Стана ми супер лошо , получих гловоболие  , нямах представа , къде се намирам.Ох , не мога да ви опиша , какво беше , супер гадно. Мисля , че още ме държи в 1 часа опитах , чувал съм супер гадни неща , за тези напитки и изобщо не исках да пробвам , ама кво да направя... Кажете ми може ли нещо да ми стане?

Просто не почвай с по- твърдите артикули на прах, слънце.  Hug
Освен ако пък не си чул нещо супер готино за тях.

# 13
  • Мнения: 0
Митио, голяма работа си.
Само да не решиш, да си лекуваш зъбобола с червено вино или ракия, че тогава и тук няма да можеш да пишеш.

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Monster-ът е мега гаден на вкус Rolling Eyes, за освежаващо действие да не говорим, Кока Кола направо се излагат с тази напитка.
Ако говорим за техните брандове - Burn беше съвсем друго нещо, но явно това, което наистина върши работа го спират Laughing, не се случва за първи път.

Към края на 2-рото денонощие без сън започват да ти се привиждат разни неща независимо от това пил ли си или не енергийни.
Преумореният човек е опасен за себе си и околните, просто в един момент освен спане нищо друго не помага.

А тази тема май идва да ми напомни как е крайно време да си лягам Wink

Общи условия

Активация на акаунт