Имението Даунтън

  • 44 563
  • 725
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 5 726
Може ли да спрем да дискотираме този въпрос, какво е станало в леглото на Мери. За който му харесва,да си мисли,че е оправена отзад,за мен никъде не беше намекнато,че е било точно там .
Има толкова по-хубави неща в сериала,мога да го гледам само без да слушам,такава красива природа показват,даже лошите герои са ми симпатични.

# 166
  • София
  • Мнения: 23 090
Англичанки и "заден вход" в началото на 20 век?  Laughing  Ето до какво води предозирането с турски локуми, т.е. сериали.
Гледала съм точно един турски сериал, но никъде в него не се е намеквало за секс, пък камоли за определен вид.

Може ли да спрем да дискотираме този въпрос, какво е станало в леглото на Мери. За който му харесва,да си мисли,че е оправена отзад,за мен никъде не беше намекнато,че е било точно там .
Peace

# 167
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може ли да спрем да дискотираме този въпрос, какво е станало в леглото на Мери. За който му харесва,да си мисли,че е оправена отзад,за мен никъде не беше намекнато,че е било точно там .
Има толкова по-хубави неща в сериала,мога да го гледам само без да слушам,такава красива природа показват,даже лошите герои са ми симпатични.
Дискотирането е за дискотеката, тук се дискутира по поставена тема и случка от този сериал е съвсем по темата. Защо трябва да се определя какво да се говори в една тема? Всеки да говори, каквото му е интересно.

Турците държат на девствеността, затова явно масово се практикува всичко друго без нарушаването ѝ.

# 168
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Англичанки и "заден вход" в началото на 20 век?  Laughing  Ето до какво води предозирането с турски локуми, т.е. сериали.
Гледала съм точно един турски сериал, но никъде в него не се е намеквало за секс, пък камоли за определен вид.


А, в това съм сигурна. Просто исках да намекна за абсурдността на предположението чрез абсурдното сравнение между period drama /класическа балерина/ и турска сапунка /кючекчийка/.

# 169
  • София
  • Мнения: 5 726
Винаги ,ще се намери,някой да се покаже по-виш от другият. Да, имам правописна грешка,случва ми се в бързината и не претендирам да съм перфектна в правописът си.
Отивай да я постваш в темата за правопис,за да се изтъкнеш колко си наблюдателна и умна.Има бол теми,дали ти харесва отзад,създай една англичаните в началото на 20 век,дали са го практикували,дано се намерят живи свидетели да ти отговорят. Почвам да си мисля,че на много хора аналният е станал фикс идея за дискутиране и обсъждане.

Когато имам време отново ще изгледам серията ,но продължавам да твърдя,че никъде в нея нямаше намек за такъв.

# 170
  • Мнения: 4 120
 Момичета, и в чужди форуми обстойно е обсъждан този въпрос, така че надали е от турските сериали Simple Smile
Тръгна се оттам, че някой ук предположи, че Мери може да е бременна, което вече си е пост ефект от турските сериали, където героините от забременяват от първия секс.

# 171
  • Мнения: 5 577
И аз чакам Коледния епизод, но се записвам.
На мен лейди Мери много ми харесва. А Сибил ми прилича на Анджелина Джоли. Едит пък ми е малко грозноватичка във филма, но в "съвременна" снимка бях приятно изненадана Simple Smile


На снимката разлчих само Мери и до нея Анна, другите не мога  Confused

Аз днес докато се усетя съм изтеглила не снощният епизод, а 4 еп. на 3ти сезон и без да искам разбрах какво ще се случи. Гледах доста, докато се усетя, че нещо не е както трябва.  Embarassed

# 172
  • Мнения: 4 120
 Дейзи е неузнаваема на тази снимка Heart Eyes

# 173
  • До морето
  • Мнения: 7 061
До Мери е Едит (средната сестра), после майката на Матю (медицинската сестра), после Анна, но последната коя е?

# 174
  • Мнения: 2 757
До Мери е Едит (средната сестра), после майката на Матю (медицинската сестра), после Анна, но последната коя е?
Последната е Дейзи.

# 175
  • Мнения: 924
До Мери е Едит (средната сестра), после майката на Матю (медицинската сестра), после Анна, но последната коя е?
Sophie McShera/Daisy newsm78

# 176
  • До морето
  • Мнения: 7 061
До Мери е Едит (средната сестра), после майката на Матю (медицинската сестра), после Анна, но последната коя е?
Sophie McShera/Daisy newsm78

А, стига бе  Shocked

Да попитам Томас защо толкова мрази другия лакей? Много "тъмно-черен" образ го направиха този Томас  newsm78

# 177
  • Мнения: 2 757
До Мери е Едит (средната сестра), после майката на Матю (медицинската сестра), после Анна, но последната коя е?
Sophie McShera/Daisy newsm78

А, стига бе  Shocked
Разгледай и другите снимки, има я в близък план и ще се убедиш, че е тя.
А относно Томас - явно в лицето на другия лакей вижда конкуренция.

# 178
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Когато имам време отново ще изгледам серията ,но продължавам да твърдя,че никъде в нея нямаше намек за такъв.

Аз ще ти припомня. Когато вечеряха на масата, турчинът спомена нещо като - понякога е необходимо да ни заболи, за да се насладим на удоволствието. Това мисля, беше доста красноречив намек.

# 179
  • София
  • Мнения: 23 090
Явно удоволствието му дойде в повече.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт