Как сменяте памперса на по-големите дечица?

  • 1 502
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Питам, защото при нас настава война на световете. Вики е на 1 год. и 2 месеца, обаче от 3-4 месеца се върти, реве, не иска да й събувам обувките, чорапите. Пищи като че я колят, когато трябва да се смени въпросното устройство... Излишно е да казвам, че понякога се случва и да се понамажем... На гърне ще я уча като се стопли, но дотогава сигурно ще ме хванат бесовете.
Така че мами, споделяйте челен опит, как се справяте със сменянето на пампите на порастналите вече бебета?

# 1
  • Мнения: 3 447
Трудноооо Twisted EvilМоето не е толкова голямо де, но номера с въртенето си го има. Памперсите-гащи определено са ми по-удобни, могат да се намъкват и в движение, и докато бебчо е по корем или седнал в скута ми Peace

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ами трудно е върти се, опитва се да става, цирика, рита, ама все още не е по силен от мен   Mr. Green
А на моя приятелка сина е на 1г.6м там определено нещата са по лесни, понеже разбира и дори сам си носи памперса с която картинка той си избере   Joy

# 3
  • Мнения: 4 187
Сменям и памперса докато е права, най- вече  Wink. Много рядко успявам да я накарам да легне и да стои мирно, но мога да кажа , че от известно време ми е по- лесно.
Преди два, три месеца беше абсурд, всичко се превръщаше в игра, но с много нерви от моя страна Crazy!

# 4
  • Мнения: 5 577
Пробутвам в ръцете играчка някаква да се залъже.

# 5
  • Мнения: 46 437
Минава, към 1г. и 4-5 месеца става по-лесно, дори сама се бърше с мократа кърпичка  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 910
И при нас имаше такъв период. Давах и някаква по- нова и интересна играчка, даже и телефона съм и давала, защото той беше най- интересната играчка за нея и така успявах да сменя памперса.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Давам интересни т.е непозволени обикновено неща.
Ей сега преди малко успях да я преборя като почнаха рекламите Laughing

# 8
  • Мнения: 3 042
Минава, към 1г. и 4-5 месеца става по-лесно, дори сама се бърше с мократа кърпичка  Laughing

 
NaughtyМоят син е на тази възраст, но никак не ми е лесно да му сменя памперса.  rotfImboВърти се,  newsm32надига се,  мрънка, понякога едвам го удържам. Давам му всевъзможни играчки само и само да постой мирен.
  [/size]

# 9
  • Мнения: 2 040
И при нас е същото .. няма оправия за момента ...  Laughing
Надига си дупето и докато залепя едната страна на памперса и той се е изнизал от дупето, отлепвам и пак наново - пищи, мрънкоти, квичи, само и само гола да я оставя ... Давам в ръцете й нещо, чорапките например й и тя ги взима да ги мирише  Laughing а аз през това време бързам като за световно ... Случвало се е и в движение да го залепвам, и в най- различни пози, дори на 4 крака  Laughing

# 10
  • Мнения: 35 891
моето не е толкова порастнало, но пък е толкова трудно!
единственото, което спасява ситуацията, е да й дам нещо, което по принцип не давам, а после имам няколко секунди, докато се усети!!!

# 11
  • Мнения: 1 181
Много трудно! С голямо въртене и рев. Като дойде време за смяна на памперса направо... smile3511. Обикновено му давам нещо в ръцете - я дистанционно, я джиесем и действам по бързата процедура.

# 12
  • Мнения: 1 327
мойта започна да се върти по корем от 5ти месец, от тогава се научих да и го сменям, докато е по корем. когато пролази обаче настана ад... освен, че скрибуца като я преобувам прави същото и когато се обличаме...  и номера винаги е след като свалиме стария памперс... все едно, че свиря "старт" - следва светкавично обръщане и изчезва по тъч линията  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 3 537
налага се да имате още малко търпение, да станат поне на година и половина.после сами си приготвят памперс, но и тогава понякога си го издърпват изпод дупето преди да си залепил лепките.ние сме вече без памперси /Е, НЕ ВИНАГИ/  и моята се опитва сама да се обува, много е смешна!!! moresmile

# 14
  • Мнения: 5 299
Много трудно! С голямо въртене и рев. Като дойде време за смяна на памперса направо... smile3511. Обикновено му давам нещо в ръцете - я дистанционно, я джиесем и действам по бързата процедура.
Абсолютно същото! Преди минаваше номера с играчката, но сега само дистанционното или Джи ЕС Ем-а Crazy Направо се побърквам, като стане време за смяна Sick

Общи условия

Активация на акаунт