Поръчка от Виктория Сикрет?

  • 17 349
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • In transit
  • Мнения: 11 762
Имаше една тема където бях обяснила за пазаруването от Виктория сикрет , ама неможах дая намеря  newsm78 С две думи да кажа, че нашата поръчка (моята + на приятелката ми) беше с дебитна Виза, но издадена в Щатите, предполагам, че има знаение за тия от ВС. Пратката дойде сравнително бързо 2-3 седмици, обадиха се от митницата в София да питат, дали си я искаме?!?! След още една седмица стигна до Варненската митница. Митото беше доста дебело. И последно стоката изглеждаше доста по лъскава и хубава на сайта отколкото в действителност. С една дума разочарована съм.

# 31
  • Мнения: 1 616
Нимфетка, при каква стойност, по-голяма от 100-200 $ или? А застраховка кой прави и по какъв начин?

Вече са ти отговорили на въпросите. Включвам се, понеже видях по-надолу да питаш за eBay. Аз си харесах доста неща от американския, дори писах на някои от продавачите и ми отговориха, че крайната цена се формира от цената на продукта + доставката (от Щатите до България варираше при различните продавачи от 20 до 25 $). Застраховката (ако има такава - повечето предлагаха застраховка само за територията на USA) и митото също са за сметка на купувача. Пуснах специална тема, за да разбера подробности - ако те интересува, погледни тук:
Някой пазарувал ли е от eBay.com?

А, да кажа, че много харесах нещата, които си си набелязала - страхотен избор! Непременно да се похвалиш, ако се решиш да поръчаш и ги получиш! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 5 622
Афродитке мила .... Първите две неща добре .. ама от там нататък  Embarassed Stop за кога ще ги поръчваш ? За догодина  Grinning Wink
Mr. Green Бе ко им има на другите, виж на тъкмо място за корема свободно колкот си искаш  Mr. Green


Имам ги тези Бейбидол "нощнички". Ама с тях не може да се спи, щот ти се запрятат едни такива...по-добре гол. Бях много смешна като бременна с тях.Жалко, че нямам снимка, да ви покажа. И как "рокличката" се разстила от двете страни на корема ти..... hahaha

# 33
  • Мнения: 7 837
-Моля за невежите Tiredкакво значи чарджнаха?

Задължаване на картата, т.е. теглят ти дължимата сума от картата, чиито данни си дал   Grinning

# 34
  • Мнения: 1 616
Извинявам се на Афродита, че й спамвам темата, но да питам - някой пазарувал ли е от тук:

http://www.shopjlo.com/index.php

# 35
  • Мнения: 4 371
По-нагоре имаше питане дали ги има в Европа. Казвали са ми, че има в Мадрид, но не е потвърдена информация Wink

# 36
  • Мнения: 5 622
Не. ВС, няма другаде, освен в Америка.

# 37
  • Мнения: 5 500
Имам ги тези Бейбидол "нощнички". Ама с тях не може да се спи, щот ти се запрятат едни такива...по-добре гол. Бях много смешна като бременна с тях.Жалко, че нямам снимка, да ви покажа. И как "рокличката" се разстила от двете страни на корема ти..... hahaha
Бе, Бубе Laughing кой е казал, че са за спане тез нощнички Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 2 529
Извинявай, че чак сега отговарям. Embarassed

Както и Кейси е пояснила ВС си взеха сумата (поръчка + доставка), а после се оказа, че не могат да върнат парите, защото те са пратили стоката и не носят отговорност, че тя се е загубила по пътя. Както и да е, претръпнах вече  Grinning Грешката ни в случая е, че вместо да изберем пратка по Fedex (поръчките на мъжа ми чрез тях на разни други неща са си пристигали винаги), ние избрахме обикновена, не сме правили никакви застраховки, сумата беше до 100 $ и мъжа ми каза, че не подлежи на обмитяване...и така и не дойде...
Както и да е беше безмислена тази поръчка, защото мъжа ми почти всеки месец ходи до Щатите и впоследствие ми донесе разни неща от ВС (само че по негов вкус  Joy  Sunglasses), но поне вече знам да не поръчвам така.
Съветът ми е да не се набутваш много за ВС. Хубаво и скъпо бельо и нощнички и т.н. има и в Ла Перла например Wink

# 39
  • Мнения: 5 622
Имам ги тези Бейбидол "нощнички". Ама с тях не може да се спи, щот ти се запрятат едни такива...по-добре гол. Бях много смешна като бременна с тях.Жалко, че нямам снимка, да ви покажа. И как "рокличката" се разстила от двете страни на корема ти..... hahaha
Бе, Бубе Laughing кой е казал, че са за спане тез нощнички Joy Joy Joy

Никой  Wink По презумция нощницата се използва за спане  Joy

# 40
  • Мнения: 5 500
Съветът ми е да не се набутваш много за ВС. Хубаво и скъпо бельо и нощнички и т.н. има и в Ла Перла например Wink
На мен дрешките ми харесаха много, а къде е Ла Перла?

# 41
  • Мнения: 4 202
а къде е Ла Перла?[/b][/color]
В София се намира на ул. Калоян, срещу магазина на Стефанел, а във Вана мисля че продават Ла Перла в самия магазин на Стефанел, вносителите са едни и същи та за това. Но варненския адрес не го помня, в центъра е, но в една по-малка уличка.

# 42
  • Мнения: 2 978
VS. изпращат с ФедЕкс....пратката пристига на летище София...и от там в куриерската фирма.

Преди време имаше много пратки с крадени кредитни карти и от V.S. бяха спряли доставката до България...така че най- добре си питай в сайта им, дали пак пращат за тук.

Афродита, ако пратката е над 100$ няма да пристигне с обикновенна поща - гаранция...

Ако познатият ти митничар е на летище София ще е най- добре и да го предупредиш по- рано....НО той пък трябва да има познати във ФедЕкс...за да може да не се обмити, което мисля, че вече няма как да стане, защото почти във всяка куриерска фирма има камери точно в тези стаи...така че най- добре ще е ако ти я достави познат от там..т.е. да дойде с пратката тук  Wink

п.п. За пратка под 100$ няма такси и т.н, но над 100, таксите мисля, 4е бяха 20%от стойността на пратката....

# 43
  • Мнения: 1 629
а къде е Ла Перла?[/b][/color]
В София се намира на ул. Калоян, срещу магазина на Стефанел, а във Вана мисля че продават Ла Перла в самия магазин на Стефанел, вносителите са едни и същи та за това. Но варненския адрес не го помня, в центъра е, но в една по-малка уличка.

 Във варна, мисля че става дума за магазинът на Братя Миладинови, на ъгъл се намира, някъде срещу Кирил и Методий-училището.

# 44
  • Мнения: 5 647

И още колко по-готини работи има.....

Общи условия

Активация на акаунт