За фитнес уредите!

  • 2 056
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 703
Може би имаше някаква подобна тема,но сега и аз да ви питам за мнение!
Искам да си купя уред за вкъщи и се колебая между кростренажор и велоергометър.Преди да забременея редовно ходех на фитнес и най-много бях на велоергометъра.Поддържах добра форма.Сега, след раждането,положението е критично .Кое да си взема от двете за вкъщи?Давайте мнения!

# 1
  • Мнения: 1 558
Кроса, защото натоварва цялото тяло.

# 2
  • Мнения: 1 290
Аз съм за Велото Peace,ако проблемът е бедра и дупе Wink

# 3
  • Мнения: 8 459
Зависи от мястото,с което разполагаш у вас Laughing.Аз имам велоергометър и съм доволна.За кростренажор място няма, а и желание също. Wink

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кроса, защото натоварва цялото тяло.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам велоергометър и степер,напълно достатъчни са ми,но кростренажора не съм го използвала.Доволна съм,степера ми е любим newsm44

# 6
  • Мнения: 585
И според мен кростренажорът е по-добрия вариянт.
Спряла ли си се на някоя марка или още не се разглеждала?
И на мен ми минават такива идеи през главата  newsm78

# 7
  • Мнения: 7 186
Кроса, защото натоварва цялото тяло.

Абсолютно. Peace

# 8
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Велоергометъра е по-добре от кростренажора . Аз ще си купувам вело за 8 март поне така ми обещаха .

# 9
Велоергометъра според мен

# 10
  • Мнения: 231
Още един глас за кростренажора!

# 11
  • Мнения: 2 529
Което и да вземеш, ако редовно тренираш ще има резултат Peace Аз лично, понеже вкъщи само се размотавам, съм си взела карта за фитнес и така имам мотивация и ходя редовно Laughing

# 12
  • Мнения: 206
Кроса, защото натоварва цялото тяло.
И не само... Hug
Можеш да избираш различни опции като натоварване - и крос, и ходене, и височинно натоварване, и е по-ефективен, и поне на мен ми е много по-интересно, тоест не ТОЛКОВА скучно... Mr. Green
Проблемът е, че е много скъп - когато искаш да е добър уреда, и заема голямо място. Ако нямаш тези ограничения, препоръчвам ти този уред.
Всъщност всичко е строго индивидуално като избор. Всеки харесва различни неща, но каквото и да е, е по-добре от нищо. Категорично. И велоергометъра следователно е хубаво нещо. Дори и едно въженце за скачане НЕЩО... стига да не ти стои като моето да събира прах.. Sick
Браво за решението. Каквото и да си вземеш, дано само го използваш, тоест имаш воля... Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 934
Велоаргуметъра според мен. 

# 14
  • Мнения: 171
аз имах велоертометър, но го продадох и си купих крос тренажор. много по-доволна съм защото натоварва цялото тяло. когато тренирам вкъщи въртя кроса 30 мин. и после -упражнения с гирите. с две ръце съм за кроса Peace

Общи условия

Активация на акаунт