Любовната седмица - обичайте и бъдете обичани - 13.02-19.02.2006 г. !

  • 5 211
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 698
Искам да продължа по темата с романтиката като споделя с какво ме изненада любимия. Вчера се върна много късно от работа и на мен ми беше тъжно, но той дойде с червена роза и една картичка, на която беше написал:
"Това, че вече има две жени в живота ми, не означава, че деля любовта си на две, а че обичам два пъти повече?"...
и на мен ми заседна една буца от щастие.Иначе беше късно за купони, хапнахме, аз си гушнах Лора, той-възглавницата  Grinning
Целувки на всички, а на  preggo мами двойно повече !

# 46
  • Мнения: 1 710
Извинявайте, че пиша това съобщение тук, ама Нанди не си е изтрила пощата и не мога да и го изпратя - та това касае нея:
Разбира се, че уговорката е в сила. Още днес ще нося топката и ще звънна на Ваня да я вземе, за да не я затрият някъде. Дано ви свърши работа и най-вече дано ви помогне. Децата са на градина, а се надявам в петък да мине и резонанса на Гого - днес вече оправиха апарата. Стискайте палци всичко да мине нормално. Да нацелуваш малката.

А на другите мама да кажа, че не съм ви забравила, ами тези дни ми беше много лошо - нещо сърцето ми излезе от ритъм - абе нервата... Ама изненадах тати с бутилка вино , кашу и бонбони - той просто се размаза.
Хайде ще пиша пак, когато мога.

# 47
  • Мнения: 3 698
Извинявам се, че се намесвам, но  ако топката е изчезнала, аз имам и мога да изпратя, предполагам, че до ден-два ще стигне до Сф.
Поздрави на Ваня от нас с Лора.
На теб-по-малко нерви , за петък много стискаме палци Praynig

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
bim bam извинявай, ама все забравям! /кво да се прави - кат една бременна крава съм станала Wink/
Искам да ти кажа колко много се радвам за малкото ти слънчице! Наистина мисля си, че няма по-мили и хубави думи от тези "бичкам те". и бързо да ти оздравява малката. а и повече любов ти желая - сигурна съм, че покрай малкат и проблемите сте се изнервили и уморили... тези пътувания и всичко останало - са си тежък товар! поразрови огнището да намериш някой по-жежък въглен - да видиш какъв огън ще пламне Wink само леко с любоФта, че да не слагаш лентичка кат мен Wink /надявам се леката закачка да не те обиди/

Сети, ти знаеш, че вие с мъжа ти сте ми слабост Wink Толкова сте ... някак един за друг... просто не знам как да опиша това което чувствам когато ви гледам. Радвам се, че той въпреки многото работа не е забравил, че ти имаш нужда и от него! И знаеш ли, човек с такъв съпруг не би могъл да е самотен дори и той да е на хиляди киломентра и да не може да се видите! Но мисля, че си го знаеш Wink

Мая, нещо са те налазили нервите! Спокойно, сигурна съм - направо имам вътрешна увереност че при Гого всичко ще е перфектно! КАк върви с памперсите? ДАно напредва юнака.

elinger радвам се, че звучиш по-оптимистично... но все още долавям тъга в писаното. желая ти скоро и тя да изчезне, заедно с недоразбирането ви и караниците! желая ви любов, уважение и разбирателство!

Любознателна, думите ти ме накараха и аз да погледна себе си и да преосмисля някои неща... ако имах поне част от твоя характер и сила... ма май ще си остана самосъжаляваща се безхарактерна личност!

Иги, къде се потули? Момичетат от отчетната питат за теб и се притесняват!

Ние сме болни - от днес сме на антибиотик и да видим - Дани само лежи на леглото и нищо не му се прави. Аз драйфам, чат пат и той - като се задави с някоя храчка... не яде нищо - но поне сокове пие. ама и тях не много... дано поне до довечера помогне антибиотика да започне и да хапва.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 333
Мая, благодаря ти от мое име и от името на Мария!   bouquet

Надявам се искренно да има положителен ефект и върху нея, какъвто е бил върху твоите дечица! Да ни донесе и на нас здраве и щастие!  Praynig
Стискам палци магнитният резонанс да се сътои и всичко да е наред с Гого! И да споделиш с нас хубавата новина, че вече няма и спомен от лошите нещица (аз вече не искам да ги изричам с гадните им имена) !!!
 С вас сме!  Hug

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  НаденцеHug Благодаря ти!!! А като стигнах до момента с лентичката, направо ме разрева. Мечтая си за лентичка, вярвай ми! Но в момента има разни други обстоятелства, които ме притесняват... И много си права за огъня, само че аз изпитвам неувереност в моите чувства и желания, не в неговите...  Embarassed и ако в скоро време си изясня нещата за себе си, се надявам да ми стане по - леко.
  Иначе днес малката е по - добре, няма температура, явно антибиотикът вече е задействал. Вие да се оправяте бързо! Целувам те мнооого!  Heart Eyes



П.П. А това въобще не е вярно:
.............. ма май ще си остана самосъжаляваща се безхарактерна личност!

Последна редакция: ср, 15 фев 2006, 16:30 от bim_bam

# 51
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
миличка бим бам, какво да ти кажа - не знам нищо за проблемите ви, но позволи ми да ти споделя нещо - мъжете обичат по по-различен начин както нас така и децата си/ни. ТЕ не могат да изразяват чувства, а понякога дори не умеят да се грижат за децата, които толкова са искали. Те са страхливи и в най-тежките мигове с децата - ние жените сме сами /другото е изключението потвърждаващо правилото/. Ето и сега мъжа ми спи преди нощна /много е уморен след нощна/, а  аз сама си блъскам главата с детето - не защото не го обича или защото е егоист, а защото природата ги е ОЩЕТИЛА и те НЯМАТ сили да надделеят собствените си нужди заради тези на децата - някои нужди - да, но други - просто не се осъзнават...
такива са си мъжете... повечето, а другото е изклюбение. това особено за нас майките с деца с проблеми  е доста тежък товар и понякога много накърнява образа на мъжа до нас в нашето сърце! дали сме прави? не съм сигурна, защото оставам с впечатление, че много малко мъже биха се справили по-добре. т.е. повредада не е в НАШИЯ телевизор, а въобще в "телевизорите", т.е. в мъжете като цяло.
все си мисля, че когато всичко отшуми и се поуспокоите, и си отпочинете - ще разбереш истината за себе си. но поне на теб ти трябва много яка почивка, за да видиш реално нещата, а не пречупени през умората, гнева, насъбралата се тъга!
хайде целувки и горе глават - след като се пребори за малката, сега остава по-лесното Wink

# 52
  • Мнения: 1 710
Нанди, топката е предадена. Дано помогне.

Аз днес съм доста по-добре. Сърцебиенето спря, макар че кашлицата продължава. Важното е, че децата са здрави, а в такива моменти всичко друго е на заден план.

Ама вие в тази седмица на любовта, какви моабети сте завързали...

# 53
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дани е като дробче... викнах Бърза помощ по съвет на педито да го видят - да не се обезводни или пък нещо др
Хайде лека ви нощ и дано и ния я изкараме в оздравяване

# 54
  • Мнения: 3 698
Бързо оздравяване на малкото човече  Praynig Много ви целуваме !

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
за сега се разминахме с моя страх - слава богу не се е обезводнил и не е менингит. било нормално да е толкова отпаднал - ама доктора го видя жизнен де... да го беше видял 10-15мин преди това като дроб...
ама поне каза че няма признаци на менингит, че и неговото педи се изприщи с това рязко отпадане - днес е бил буден всичко на всичко 4-5 или мах 6 часа! и все лежи и само нещо отвреме на време си говори... абе направо беше страшна картинка
до утре и лека нощ! че направо и аз съм дроб, а май и аз се разболявам

# 56
  • Мнения: 1 710
Наде, пази се... макар че знам с децата това е трудно. Радвам се, че Дани е по-добре - дано бързо се оправя. Болно време, ей..

# 57
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Наде, от температурата е нормално да е отпаднал, те нямат силици милите. Ти си знаеш, давай много водички, сокчета, течности, каквото обича. А и ти също приемай, течности, цитруси, пази се да не се тръшнеш и ти.

# 58
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Наде, как сте, как изкарахте нощта?
Дано Дани е по - добре днес, а и ти да не се разболяваш!  Praynig

# 59
  • Мнения: 3 698
Момичета, Лора падна от дивана и си удари главичката  Cry , а аз бях на един метър от нея.Иде ми да се гръмна.Не плака много, после я държах час и нещо будна, весела си беше.Сега заспа. В 13.30-14.00ч.ще дойде да я погледне лекарка.Дано нищо й няма  Praynig Милото ми бебче.Понякога чувствам, че не се справям изобщо и за нищо не ставам  Sad
Наде, пази се, хапни нещо и гушни до Дани да поспиш.Дано бързо оздравее милия.Има ли кой да ти помага, знам, че си свикнала самичка, но ако  има кого да викнеш все пак да те отмени малко.

Общи условия

Активация на акаунт