спешно сирклаж 2013

  • 1 871
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
има ли мами които са им правили сирклаж скоро как е минал?имахте ли крав след това?разкажете за вашия сирклаж! newsm17 newsm17

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Процедурата се нарича серклаж.
Не беше толкова скоро, но 2 пъти ми е правен- и при двете бременности. Различно беше, първия път премина по-леко, докато втория път не ми понесе добре упойката и ми беше лошо, студено и ме болеше матката. Неприятните усещания минаха за 2-3 часа. Махането на серклажа също протече различно. Ражданията ми- също. Всичко е много индивидуално и зависи от много фактори и дори при един човек всяко нещо може да протече различно. Така че чуждия опит няма да ти е от полза. Но при всички случаи няма от какво да се притесняваш, не е нещо сложно и особено болезнено.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
СЕрклаж и крЪв.
Иначе ето тема за процедурата, успех!

# 3
  • Мнения: 136
имахте ли крав след серклажа?какво ви посаветваха докторите?

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз имах кръв и двата пъти и преди серклажа, но конкретно след манипулацията мисля да не е текло.
Кръвта сама по себе си не е нещо страшно, важни са причините за кръвотечението. Съответно на едно травмирано място и да се появи някоя капка кръв, не е трагедия.
 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 44
Принцеске, дали са ти линк към темата, която ще ти е интересна. Ето го пак: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709664.345

# 6
  • Мнения: 136
а колко време ви посаветваха да лежите? book

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Индивидуано е ти казвам. Към мен съветите бяха да лежа до края, но не съм се придържала много към тях, защото се чувствах ок. И шепите хапове, които ми ги бяха изписали, не ги пиех редовно защото не се чувствах много добре от тях.
Слушай лекарите, но и тялото си и няма да сбъркаш Peace

# 8
  • Мнения: 34
Всяка една от нас по различен начин се чувства при такава процедура, важен е резултата. Има и упойки при които по-леко се излиза  Rolling Eyes
Предната бременност бях със серклаж, лежах до края, пих си хапчетата и аз, резултата е на почти 5 години  Laughing
Сега  отново съм със серклаж, доктора отново препоръча почивка. Вярвам че ще устискам до пролетта smile3503

# 9
  • Мнения: 136
а имахте ли някакво течение след серклажа?мене ми изписаха магнерот да пия!като ходя до тоалетна като се избарша имам бял без миризма секрет от какво ли е това? newsm78 newsm78

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хапчетата са срещу контракции. Серклажа улеснява инфекциите, може би са гъбички, питай гинеколога си.

Общи условия

Активация на акаунт