Приключенски душ

  • 3 024
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! Решила съм за Нова година да подаря на приятеля ми приключенски душ за двама от спа център “Мусита“ Варна. Някой пробвал ли е подобно нещо и какви са ви мненията като цяло? Аз съм пробвала млечна вана (на друго място) и много ми хареса, но то е доста по-различно.
Предварително благодаря    Wink

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Първо...ще му се "свие" оная работа, после ще му стане лошо, след това най-вероятно ще избяга на чист въздух я от миризмата, я от музиката....
Та...ако си решила да трошиш едни пари...поръчай му тайландски масаж! Peace
Е, няма да е за двама... Т.е - няма да е И за теб, ама....нали искаш да е доволен!

Как купувате нещо, което незнаете какво е..... ooooh!

# 2
  • Мнения: 616
В спа център Мусита не съм била, нямам представа за какво иде реч. Обаче приключенски душ сме пробвали във Велинград - страхотно е! Мъжът ми иска да ходим пак  Peace Там обаче приключенският е част от целия спа центъ, т.е. има сауна, парна баня, ледена стая, ледено ведро, още някакви неща бяха + място за релакс в края на пътечката... Та ние го извъртяхме много пъти по ред, за няколко часа... Раз-маз-ваш се!!! Мнооого е яко!
Но ако само влезеш от вън и хоп! в душа... не знам дали ще е толкова яко. Може би някакъв масаж е по-добра идея.

# 3
  • Мнения: 0
Благодаря ви! Wild_rabbit, не съм казвала, че съм го купила, всъщност реших първо да попитам Simple Smile Сега съм сигурна, че ще опитаме, ние обичаме да опитваме нови неща Wink Всъщност, мисля, че най-много ще му хареса точно това, че ще е с мен Wink А и масаж вече съм му подарявала.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Късно се включвам, но да кажа, тъй като съм ходила в Мусита. Ваучерът ни беше за ползване на сауна, парна баня и приключинския душ. Ходихме миналата зима и душът работеше само като обикновен душ. Нямаше звуци и миризми. Самата кабина е осветена, но не създава впечатление за тропическа буря или нещо подобно Laughing Чуваше се музиката, която е в спа-то. Като цяло ми хареса спа центъра им, но приключенският душ не беше това, което бяха описали.  Peace
Дано са го оправили и да ви е харесало.

# 5
  • Мнения: 616
О, приключенският душ във Велинград беше разкошен! В хотел Аква тоник беше. В кабината има дюзи, разположени на най-различни места и височини; различните "програми" (не знам как се наричат) са описани до бутони на стената, като асансьорни копчета; натискаш Тропичекса буря например, и светлината става зеленикаво жълта, чуват се птичи песни, разни шумове като от дървета а душът пръска топла вода от най-различни посоки; когато исзебереш нещо друго се променят и светлината, и звуците и посоката на водните струи, и топлината и силата... наистина все едно те брули северен студен вятър... не помня всички програми, но беше мноооооого гот!!! За двойка не е особено удачно, не за друго, а защото тялото на другия спира една част от водните струи, и не е толкова "триизмерно" пръскането.  Crazy

# 6
  • Мнения: 0
Благодаря ви, разбрах и придобих представа Simple Smile Всъщност още не сме ходили, защото влакът ми закъсня и не можах да взема ваучера, но вече имам идея как ще отбележим Св. Валентин! Simple Smile Wink

Общи условия

Активация на акаунт