времето в Анталия началото на май

  • 1 442
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Здравейте. В Емералд са пуснали много изгодни оферти със самолет , но за дата 06.05.2014. Тъй като сме с малко дете моля ви кажете как е времето в този период? Благодаря предварително...

# 1
  • Мнения: 514
http://ftour.otzyv.ru/read.php?id=219490 тук ще намериш много информация ,но естествено за минали години,а какво ще е догодина ,бог знае   grinning039

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Такива цени не са за изпускане. Направо невероятно, но какво ли ще е времето в началото на май месец - да кажат тези, които са били там за майските празници през минали години. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 167
Странно, явно никой не е ходил там толкова рано  newsm78

# 4
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз съм ходила в този период - всъщност бях за около месец в Анталия и околности, в периода - април-началото на май. Да кажа само, че това беше преди доста време и както вече са ти казали - какво ще е точно следващата година един Господ знае. Ние случихме на много хубаво време. Но не съм се вълнувала от морето, тъй като тогава бях по работа и обикаляхме разни исторически и природни красоти. И в морето сме влизали, но пак по работа - за да направим едни снимки. И тогава каква буря ни застигна, не ми се говори. Светкавиците цепеха морето буквално и успяхме да се скрием в едно заливче на косъм, докато отмине бурята. Беше супер фотогенично, но не особено приятно.  Sick После - пак настана чудно време. Успяхме да отидем чааак в края на пътуването на плаж - това беше точно около 1-2 май някъде. Водата беше определено студена, но ние се престорихме на моржове и се бухнахме в нея.  Mr. Green След първите няколко минути претръпваш и ти става даже приятно.  Whistling Whistling Естествено, тази година може морето да бъде и прекрасно топло. Но когато бяхме ние, ставаше за влизане в морето само заради едната спортна злоба. Ако това не ви е приоритет, няма проблем. Но ако целта ви е да се плацикате във водата - не знам какво да кажа. Особено пък с малко дете.  Thinking Thinking От друга страна около Анталия има толкова хубави места, които си заслужава да видите, че бихте могли да се възползвате спокойно от изгодната оферта. По това време обикновено е много приятно за разходки, тъй като не е така жежко.  Peace За море сме ходили след това многократно, но в други, далеч по-приятни в температурно отношение периоди.

# 5
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peace  Времето е идеално-била съм и съм доволна.Принципно мразя жегите, но се върнах със загар.

Общи условия

Активация на акаунт