Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 094
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
Почти безобидна Честит Рожден Ден!Бъди много здрава и щастлива!
Честито Рождество!Бъдете много здрави,щастливи и усмихнати!

# 31
  • Мнения: 307
Честито Рождество Христово!Бъдете здрави мили приятели!
Почти безобидна честит рожден ден!Желая ти само усмивки,верни приятели и много незабравими моменти!

Почерпете се за имения ми ден


# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Леле, колко празнуващи имаме днес!   Crazy Crazy Crazy

Честита Коледа!
Безобидна, да си жива и здрава!
Пух, честит имен ден!
Честит рожден ден и на Пина, да се явИ да почерпи  Laughing и да сподели как са!
  Laughing

Много, много здраве и любов на всички!   bouquet

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Весела Коледа, момичета ! Пожелавам ви много здраве, на вас и семействата ви И късмет !  Hug



Ла вика лока, честит рожден ден с малко закъснение !

Честито и на именниците днес !

Аз и Димана изпращаме годината болни. Тя прихвана от градината вирус със задна хрема и ужасна кашлица, с която д-ра не можа да се справи и пи АБ. А аз два дни след нея цъфнах болна, ама такава кашлица от години не съм имала, изпих и аз един Зинат, ама минаха 7 дни и още кашлям и хрипове имам. Сега уж сиропи допивам и чайчета пия. Не ми се ходи пак на лекар. Confused Ами отчетох се с подобаващо помрънкване.  Heart Eyes

Диманка беше много щастлива с подаръците, а ние имахме Коледа сами тримата за първи път. Ами, хареса ми.

Та така, Весело посрещане на Новата година!  Hug

# 34
  • Мнения: 163
Привет!
В коледния дух на добротата да питам дали някой има останали неща (дрешки, обувки, играчки, чаршафи...) за момченце на 1 година.
Пишете ми лично съобщение.

# 35
  • Мнения: 307
Милички,весело посрещане на новата 2014 година!
Ние я изпращаме болни и ще сме си вкъщи.Сияна на Коледа се поразболя,но от вчера вече буха яко ooooh!
Съни как е Диманка?

# 36
  • София
  • Мнения: 773
Здравейте и от тука,

Пухи, ако искаш и на новото място за закачи, да не губим контакт и там Wink

Съни, бързо да оздравява Диманка  Praynig

Весело посрещане на Новата година и от тука Simple Smile
Нека е здрава, мирна и щастлива за всички ни и много успешна!   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Весело посрещане на Новата година!

Пухи, бързо да оздравява госпожицата!  Hug


Ние току що се излюпваме и ся ще почна да слагам софрата...

# 38
  • Мнения: 70
Честита 2014-та!Бъдете много здрави,щастливи и усмихнати през Новата Година!!! Heart Eyes

# 39
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Вярно, че е много пусто тук   newsm78

Честита ви нова 2014 година  Hug Да сте здрави, силни, късметлийки и обградени с много любов  Wink

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
За много години, момичета ! Много здраве и пак здраве желая на вас и семействата ви ! И една добра, успешна и усмихната 2014-та година !  Hug

Диманка е добре, пу пу, при мен се наложи рентгенова снимка и лечение с 2-ри антибиотик, но днес ми е многоооо по-добре.

Сега вече започвам мислене на тоалети и торта за четвъртия рожден ден !  Heart Eyes Flutter

# 41
  • Мнения: 163
Сега вече започвам мислене на тоалети и торта за четвъртия рожден ден !  Heart Eyes Flutter
Ех, майчино сърце не трае... Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 6 011
За много години, момичета!   bouquet
Пожелавям на всички една успешна година, изпълнена със здраве и щастие!
  Hug

Ние сме добре горе-долу, Макси го тресна И ларингит за разкош, тая сутрин е станал в 4,30 и аз барабар с него...  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 102
Честита 2014г. момичета! Пожєлавам си да сме здрави, всичко останало е преходно:-)
Не съм влизала отдавна, но не съм забравяла и за миг прекрасните мигове изкарани и изживяни с вас в темата!
Преслав расте и дивее...общо взето ни подлудява. Във втора група е в градината,където е най-послушното дете?
Бързо оздравяване на всички болнички.

# 44
  • София
  • Мнения: 110
За много години, дами!
Да сме живи и здрави - ние и децата, всичко да ни се получава и подрежда и да се хвалим и подкрепяме и през тази година!

За който има нужда - .

Аз съм под пара вече от не знам колко време, обаче с Диди сме здрави. Заета съм и ми се спи непрекъснато, но съм доволна и щастлива и пращам поздрави и целувки за всички!

Общи условия

Активация на акаунт