Професионални серии за коса - тема 59

  • 49 264
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413

Вие влизате в тема 59 - ДОБРЕ ДОШЛИ !

Вместо запис моля споделете :От кой продукт бяхте силно разочарована?

Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата
Ботокс терапията на Лореал за коса

Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Колагеновата терапия на  Шварцкопф




Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар




Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance (протеинова)
Kerastase Nutritive (подхранваща)
Серия Fiberceutic или Ботокс за коса (укрепваща, уплътняваща серия)
Протеин ApHogee
Копринa CHI Silk Infision
Philip Kingsley - Еlasticizer (изглаждаща, омекотяваща маска)
Макадамия (подхранваща, дълбоко възстановяваща)
Мароканойл
Lakme - L2 (хидратиращ, подхранващ)
Milkshake - продукти
Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo (протеинова, хидратираща, уплътняваща, еластичност)
Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия (гъвкавост, еластичност, полиране)



Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

# 1
  • Мнения: 3 413
Силно разочарована от маската Макадамия.Дадох и няколко пъти шанс и в крайна сметка нищо особено...

# 2
  • Мнения: 259
Не ми харреса серията с перли и трюфел на Чи,а цената си я бива...усетих косата си все едно съм я мила с долнопробен шампоан и цвета на шампоана е много гаден ,един такъв селен .... изглежда много ефтино .Друг продукт ,който много ме разочарова е маската на Макадамия ,от нея косата ми се смачква и начупва,обичам продукти ,който ми изправят косъма .И последно- не съм доволна от ботокса и серума Архитект,никакъв ефект от тях не виждам , но моята коса почти не е третирана-само преса и сешоар .Та и аз се замислям за Кристалист напоследък,коста ми е взела от вичко да се утежнява ,сигурено е добър признак  newsm78 .Въпросчето ми е дали изправя косъма ? Много гадно ,че нямат малки опаковки за проба....толкова пари спестяват тези малки опаковки.

# 3
  • София
  • Мнения: 160
Аз също не съм доволна от ш-н и маска Макадамия. Очакванията ми бяха големи, резултатите - никаква хидратация, утежняване, допълнително омазняване.

# 4
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Запис аз не съм доволна от днескашната комбинация, понеже косата ми се наелектризирваше реших да сложа маска Елексир Ултим и Денсифик и косата ми се омазни и клечоса, повече експерименти, не  Peace

# 5
  • Мнения: 1 374
Не ми харреса серията с перли и трюфел на Чи,а цената си я бива...усетих косата си все едно съм я мила с долнопробен шампоан и цвета на шампоана е много гаден ,един такъв селен .... изглежда много ефтино
Подкрепям напълно! Бяха ми пратили мостра на шампоана...е толкова гаден шампоан не бяхслагала на косата си PeaceДруго, което до голяма степен ме разочарова, може би защотоимах твърде големи очаквания е колагеновата терапия на Шварцкопф. Ползвам си я, но толкова време се каних да я поръчам и си представях ще после ще имамедна плътна тежка коса Mr. GreenА тя ми клечкосва и май само 3 пъти съмя правила.

# 6
  • Мнения: 259
Запис аз не съм доволна от днескашната комбинация, понеже косата ми се наелектризирваше реших да сложа маска Елексир Ултим и Денсифик и косата ми се омазни и клечоса, повече експерименти, не  Peace
И аз полудявам с това наелектризиране  #Cussing out ,косата ми и лятото си се наелектризира,сега направо не ми се говори . Единствено "облекчение" , до известна степен получавам от ампулите на Наши със стволови клетки ама не смея да ги ползвам често ,че ме е страх да не ми привикне косата. От любимия ми Бейн сатин 2 е най-страшно наелектризирането ,а толкова си го обичам Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 5 444
От кой продукт бяхте силно разочарована?

 Ботокс ампулата на Лореал ме разочарова,а може би и аз имах по-големи очаквания.И понеже се полакомих и си купих 6 ампулки ги изпробвах в какви ли не комбинации и не се сработихме.Може би най-поносима беше комбинацията с двуминутния реконструктор на Афоджи и пак не беше това,което очаквах.Определено ампулата вместо да ми даде плътност,ми отнемаше от плътността. Sad
 Иска ми се обаче да експериментирам с маската.Описанието на тази серия е точно това,което аз искам да постигна,а защо тази ампула така ми действа не знам  Thinking
 

# 8
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
През зимата е нормално наелектризирването, мисля че преди време момичетата ми предложиха някакъв продукт на Тиджи, ама забравих какво беше, ако някои се сеща да сподели  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 259
През зимата е нормално наелектризирването, мисля че преди време момичетата ми предложиха някакъв продукт на Тиджи, ама забравих какво беше, ако някои се сеща да сподели  Mr. Green
Моята и лятото си лети,но сега е ад,само да си приближа рацете до коста и се почва една борба  #2gunfire А като взема да се реша.....ммаааййко мила косата ми заема хоризонтално положение (а се реша само с четка от естествен косъм) . Като тръгна да се качвам в колата и ме тресе ток все едно оголена жица хващам .

# 10
  • Мнения: X
Маската Иноа - пълно разочарование...! След толкова добри отзиви бях направо потресена от резултата при мен.  Shocked
Някой питаше за хидратираща серия от Матрикс, серията Biolage Hydraterapie Ultra е най- хидратираща, много харесвам балсама.  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 154
Останах разочарована от шампоана Matrix Exquisite oil очаквах да е лек ежедневен шампоан, а то косата остана без обем и по-бързо омазняване Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 31 128
Разочарована съм от серията Кристалист на Керастас и от коприната на Чи, която ми омазнява косата ако не сложа количество колкото грахово зърно.

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз май нямам разочарование досега Thinking всички продукти,които съм купувала съм ги използвала според нуждите на косата,разменяла съм тези,които са ми омръзнали Peace

# 14
  • Мнения: 2 561
Мерси за новата тема bouquet Кога изписахме старата Laughing
Имала съм доста разочарования.Причината е че по едно време купувах страшно много и нямаше как да не нацеля неподходящи продукти.Термокрем на Шв.Пр.калър фрийз-омзнява безобразно много.Крем за изправяне на Голдуел-косата след преса си сменяше цвета Mr. Green ,Топката на Тиджи-омазняваше,изправяше косата...Мостра от маската за косопад на Лакме-потресаващ продукт,омазнява косата и те кара да се измиеш веднага Laughing Моделиращия крем на Вела пр.оставя филм по косъма,все едно е мръсна.Балсама на Алфапарф за блясък от диамантената серия,оказа се супер лек за моята коса.Коприната на Чи-не вършеше никаква работа на моята коса,освен това миришеше на крем за бръснене ooooh! Последното голямо разочарование е от Керастаз.Шампоана  бейн де форс и балсама от серията резистанс-косата ми капеше от тях. Ох,още много има за този списък.Но пък хубавите продукти които съм имала и имам са много повече Peace

Последна редакция: вт, 24 дек 2013, 09:34 от bubka:)

Общи условия

Активация на акаунт