Цветя в стаята на бебето

  • 3 677
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 245
В къщи имам 40 саксий,но не са цъвтящи.В стаята,която спи бебо има само 3,но през деня я разнасяме из всички стаи,та дори и поспива в тях.Педиатъра нищо не каза да ги махна,а и не мисля,че са по-малко вредни от всички останали дръзнители,като не изключвам и вредните газове от колите,а по колко часа сме на разходка......Толкова вредни неща има в атмосферата и около нас,че ако тръгнеш да се съобразяваш...Дори новите тези при алергия са непосредсвения контакт е дръзнителя,за създаване на имунитет. Peaceне се притеснявай.

# 31
  • Мнения: 1 237
Когато се роди малката преместих цветята в другите стаи.Освен това като започне да ходи ще бута навсякъде и може да ти създаде доста допълнителна работа.Но въпреки това мисля,че 1-2 саксии не са чак толкова фатални.И аз сведох цветята си до минимум,но не бих се лишила от всичките.

# 32
  • Мнения: 252
аз също съм чувала че не е хубаво да има цветя в стаята на детето но откакто е родена винаги е имало саксия при нея и никога съм нямала проблем

# 33
  • Мнения: 2 381
В стаята има само една палма.Педиатърката ни предупреди само за цъвтящите.

# 34
  • Мнения: 2 631
само без цъфтящи, но аз ще махна всякакви Peace

# 35
  • Мнения: 462
Не е хубаво да има цъфтящи цветя в стаята където ще стои или спи бебо, защото те също гълтат от кислорода. А иначе, ако поддържаш листата чисти, т.е. да няма прах по тях, който може да доведе до алергия, няма проблем!

# 36
  • Мнения: 177
Здравейте, искам да питам знаете ли дали може да има някое и друго цвете в стаята където спи бебето или не.

# 37
  • Мнения: 666
 Не незнаеш каква алергия може да има аз съм голям човек и не държа в къщи цветя заради алергиите които имам , просто премести цветята в друга стая, където бебето не спи

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
По принцип не трябва да има,особено цъфнали растения.Но съм чела,че дори фикуса не е безобиден.В стаята където спи малкия има растение/от тези тропическите,с твърди листа/,не е имало проблеми,но при всяко дете е различно.По-добре е да не експериментираш.  

# 39
# 40
  • Мнения: 1 934
Не е хубаво вечер дърпат кислорода.

# 41
  • Мнения: 5 391
нямам намерение да оставям цветя в стаята, където ще спи детенцето.

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз знам само за цъфтящите цветя, че не е хубаво да са в стаята.

# 43
  • Мнения: 4 392
Запалена цветарка сьм,но не дьржа цветя в спални помещения Wink

# 44
  • Мнения: 1 382
Не е желателно - те момичетата са ти казали защо,а и прах се събира по тях...Въпреки това аз имам 2 юки и една нолина в стаята,където спим и тримата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт