Телевизор Telefunken

  • 13 077
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
Искам да купя телевизор за жилище, в което ще живеят квартиранти. За това искам да е нещо по-евтино. Видях в сайта на Технополис телевизори марка Telefunken. По-евтини са от останалите известни марки като Samsung, Philips, LG и пр. Не искам да давам много пари за телевизор, но пък не искам и през 2 месеца да влиза в сервиз. Някой има ли впечатления от марката Telefunken? Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 21
Такава марка купихме за къщата на село, в която живее дядо. За него един от големите, а за другия етаж - от по-малките /като ходим на гости да си гледаме и ние/. Две години вече - никакви проблеми  Peace Съжалявам само, че не мога да кажа колко инча бяха, но големия беше около 500 лв., а малкия - около 300. +/- 50 лв. Надявам се да съм ти била полезна

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря ти за отговора. Никой от моите познати няма впечатления от тази марка, а в интернет няма абсолютно никакви отзиви за нея и исках да видя поне едно странично мнение.
P.S. Честита Коледа! С пожелания за здраве, щастие и много хубави работи Simple Smile

# 3
  • Мнения: 21
Честита Коледа и на теб и много, много здраве!

ПП Блъскам си главата от къде да сваля едни игри за конзола ДИВА - пак е някакво китайско производство - та ако случайно чуеш нещо ще съм много благодарна  Wink

Весели празници!

# 4
  • Мнения: 0
За съжаление не съм много запознат, но ще попитам тук-там и ако някой знае, ще ти драсна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт