Baby Amore много се ядосах!

  • 2 416
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Днес Дядо Коледа, ни донесе така бленуваното бебе. До тук добре, но какво му се случи познайте Rolling Eyes
Дъщеря ми 6г. 9м. леко го повдигна от възглавничката (не цялото да увисне на тежестта си), за да го намести.
Хвана го отпред за челото  нокътчето и така се отбеляза, че чак  го по прокъсна Shocked
Толкова ли е нежно това бебе не знам и детето ми определено няма маникюр.

 Много е  разстроена Tired аз пък много ядосана,  защото тя е много внимателна към играчките и много си ги пази.
Моля ви, споделете вашите бебета толкова ли са чувствителни, или е дефектно нашето?

# 1
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Тази кукла верно ли струва 120лв?  Shocked И аз бих се ядосала..  Whistling

# 2
  • София
  • Мнения: 1 977
Ох,в първия момент реших,че говорим за истинско бебе и ми спря сърцето:))))
И според мен са скъпички,не знам понатам дали бих дала толкова пари,ако пазите касовата бележка пробвайте да рекламирате продукта!

# 3
  • София
  • Мнения: 593
Пазим я момичета касовата, но не знам редно ли е  да искаме смяна Tired
Егати вместо да си играе с нея, я пази като писано яйце Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Тази кукла верно ли струва 120лв?  Shocked И аз бих се ядосала..  Whistling

Вярно толкова ooooh! много иска бебе вкъщи, но по стечение на обстоятелствата, засега ще се задоволи с кукла.

# 5
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Направи им рекламация и ще се учудиш колко отзивчиви могат да бъдат понякога търговците. Започни любезно,но твърдо и настоявай за замяна или връщане на парите. Много пари са това. Отивай и хич не се колебай. Успях!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 8 932
Имаме от по-миналата година такова бебе и от най-старата серия. И двете се въргалят в коша за играчки, не се пазят хич и не са мръднали. Само са пооцветени след среща с флумастрите, но това няма как да го изчистя. Пробвай да си смениш твоето, не са толкова нежни.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 035
Нащо е на 3г някъде, има отбелязани нокътчета, радинки от зъби и т.н. неща Simple Smile
Честно казано не го пази много, ама и го съдра от игра. Меко е покритието и е еластично, за да може да има мимики и да мига, така че е нормално да се наранява лесно. Лошото е, че като не знаеш в началото и не се съобразяват никак, а после е късно.

Общи условия

Активация на акаунт