ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО- тема №14

  • 74 694
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Беше станало дума за йога по-нагоре. Ето един интересен сайт.
http://www.change-life.eu/

И по-конкретно-упражнения за нашето състояние :

http://www.change-life.eu/yoga/statii/265-chetiri-joga-pozi-za-i … ocionalnoto-tjalo

# 16
  • Мнения: 113
защо йога какво общо има или този отговор е за някой друг

# 17
  • София
  • Мнения: 749
Миленка, преди да забременееш имала ли си подобни проблеми?
Твоят случай, предвид бременността, е специфичен. Преди да решиш, че е от паника, по-добре провери други причини.
Тук има момичета, които изкараха бременност с ПА, но те си я "носеха" отпреди...

# 18
  • Мнения: 1 495
Аз бях така с високо кръвно от време на време като бременна , но моето не беше кръвно от самата бременност - смисъл задръжка на течности , еклампсия и т.н. , а беше на психическа основа . Смисъл като отидех на лекар и веднага го вдигах едно високо , доки все се караше и се притесняваше . Иначе в нас от време на време го вдигах като получех атака някаква и така ставах червена цялата , та даже и до ден днешен ставам червена понякога . Много ме е яд , но се получава от време на време. Иначе нищо не ми помагаше освен пълноценната почивка ,така изкарах последните 5 месеца в нас на спокойно и почивка.

# 19
  • Мнения: 1 495
Хора на вас понякога горят ли ви ушите , защото на мен стана 2 вечери ми гори все лявото ухо , а другото не , чудя се от какво е , както нямах апарат в нас отидох и го взех от нашите , но кръвното беше ок , от какво така ми горят ушите?

# 20
# 21
  • Мнения: 109
Благодаря за новата тема  bouquet
Някой попита за проблеми със щитовидната жлеза- аз съм с Хашимото в много ранен стадий..засега не се изисква лечение, само следене на хормоните.. Самите хормони са ми гранични, но антителата са с доста високи стойности... Това всичко го разбрах през пролетта-е, още не съм си изследвала хормоните от тогава... Това просто не съм аз.. Много съм учудена как още не съм се проверила- обикновено с моето състояние при най-малкия проблем почвам да обикалям лаборатории и лекари..а сега- нищо..седя си така и не ми дреме.. Явно наистина се променям! Но усещам, че ме мъчи жлезата- много се потя..постоянно..без причина...Sad И подозирам, че повечето ми моментни неразположения(сърцебиене, умора,задух, слабост, гадене и т.н.) вече идват по-скоро от жлезата, отколкото от ПР.. newsm78 ,защото като цяло не съм депресирана и съм в ...даже много добро настроение(в сравнение с това, на което съм способна и в което съм била години наред).

# 22
  • Мнения: 1 495
NOA ,  и аз мисля , че при мен неразположенията идват по - скоро от жлезата . След НГ ще си правя пак изследвания да видим , имам чувството , че съм развила хиперфункция тоя път , защото освен всички симптоми отслабвам, а ям като разпрана.

# 23
  • Мнения: 5
относно диенксита предупреждавам от собствен опит, че не трябва да се спира рязко, по добре по дълго да си го пиеш и постепенно да се премахва. Аз много съжалявам че си прецаках празниците, така се нагласих с това спиране и точно за празниците, обаче като не се бях поинтересувала така се случват нещата. Лек, нелек пак си е хапче, което влияе на психиката. Понеже става въпрос и за билките, аз мога да кажа, че първите две години от паническото се лекувах само с билки при един билкар, но така и немога да кажа дали те ми повлияха или просто от само себе паническите атаки се разредиха до момент в който напълно спряха. След което имах само неразположения и разни симптоми , но поне атаките бяха спряли...пу пу, да не се връщат Simple Smile

# 24
  • Мнения: 113
ВаняМ,благодаря за обърнатото внимание по принцип ги имам от пред бременността но се притеснявам че ми има нещо сериозно

# 25
  • София
  • Мнения: 749
Е тук всички сме се събрали със същите 'сериозни' диагнози.
Аз напоследък съм много, много зле. Всичките ми страхове са на макс. Наш познат починал в съня си внезапно от тромб, в новините само за инфаркти, инсулти и мозъчни тумори чета...
И най-малкото неразположение да усетя и вече полудявам Sad Всичко ми се тресе, а нямам никакво успокоително... Освен мента, глог и валериан на таблетки, ама аз това не го броя Sad

# 26
  • Мнения: 113
ох не трябваше да ми споменаваш за познатия че сега няма и да спя ще си мисля че и това ми има то достатъчно че си мисля за инфаркт,инсулт ужас направо незнам какво ми е вече за мен ми има нещо сериозно майка ми мърмори че от страх незнам вече и аз

# 27
  • София
  • Мнения: 749
Извинявай много! Той е човек на 70 години, не прави аналогия с теб. Да не говорим, че и с мен не бива да се сравняваш - аз съм 2 пъти по-голяма от теб.
Аз го казах колкото да покажа какво ме е травмирало. Много ясно разбирам, че това, което ми се случва в момента е резултат от паника. Но въпреки всичко се страхувам ужасно Sad

# 28
  • Мнения: 113
няма проблем а ти на колко години си е ти пак си знаеш че е резултат от паника аз не съм сигорна че е паника мойто и аз незнам вече какво е де

# 29
  • София
  • Мнения: 749
няма проблем а ти на колко години си е ти пак си знаеш че е резултат от паника аз не съм сигорна че е паника мойто и аз незнам вече какво е де
На 42 съм. И както някой беше споменал наскоро, започвам да се замислям дали не влизам в климактериум и всичките тия симптоми да са ми от това !?

Общи условия

Активация на акаунт