Ясновидци/врачки - тема 21

  • 199 259
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7
Mомичета,някоя от вас да е ходила на баячка ?Имам здравословен проблем,който според мен е в следствие от урочасване.В този случай не знам при баячка ли да отида ,при ясновидка ли>МОля някой да сподели ако има опит с нещо подобно  newsm78

# 751
  • Мнения: 5 459
Аз искам да ви запитам някой дали има координатите на отец Цвятко от Русе?

# 752
  • Мнения: 12
Здравейте на всички! Искам да споделя моят опит с ясновидците. Ходила съм до сега при двама. Божидар Караджов - чаках 2 месеца, докато ми дойде часът. Позна ми точно за здравословното състояние, но ми каза, че съм имала негативна енергия, която трябва да изчистя. Една доза (каквото и да има в тази доза) - струвала 120 лв. На мен ми трябвали 4, т.е 480 лв. Това са супер много пари според мен за изчистване на енергия. Човекът може да има дарба, но не може да искаш толкова пари от хората, които например са отчаяни и ще тръгнат да вземат на заем, за да си чистят енергия. Това е дарба, която ако наистина я имаш, би трябвало да вземаш колкото хората ти оставят. Как ще ми гарантира, че това ще ми помогне. Ако не ми помогне, няма да ми върне парите Simple Smile Така и не отидох.
Марияна Николаева - спечели в едно от предаванията "Ясновидци". Много малко неща ми позна за бъдещето. Почти нищо от това, което ми каза, не се е сбъднало. Тя също си има определна тарифа.

Ако някой има добри впечатления от други ясновидци, да пише Simple Smile

# 753
  • Мнения: 7
Mомичета,някоя от вас да е ходила на баячка ?Имам здравословен проблем,който според мен е в следствие от урочасване.В този случай не знам при баячка ли да отида ,при ясновидка ли>МОля някой да сподели ако има опит с нещо подобно  newsm78
                                                                                                                                                                     
     Да поясня проблема  ми е,че по цял ден ми се мотае главата и ми е лошо и така от ггодина насам,не мога да излизам от вкъщи и имам чувството,че ми е направена някаква магия или просто имам мн насъбрала се негативна енергия.Някой да изпитвал нещо пдобно?

# 754
  • Мнения: 5 459
Mомичета,някоя от вас да е ходила на баячка ?Имам здравословен проблем,който според мен е в следствие от урочасване.В този случай не знам при баячка ли да отида ,при ясновидка ли>МОля някой да сподели ако има опит с нещо подобно  newsm78
                                                                                                                                                                     
     Да поясня проблема  ми е,че по цял ден ми се мотае главата и ми е лошо и така от ггодина насам,не мога да излизам от вкъщи и имам чувството,че ми е направена някаква магия или просто имам мн насъбрала се негативна енергия.Някой да изпитвал нещо пдобно?

По-добре си дай парите за невролог. Възможно е да е вегетативна дистония.Не си внушавай задължително магия.

# 755
  • Мнения: 7
Ох,ходила съм на всякакви доктори ,в момента пия едни хапчета,но имам някакво усещане,че са уроки(не ме мислете за луда),просто това чувствам ,пък не пречи да пробвам нещо нетрадиционно  Thinking Попринцип имам силна интуиция и й се доверявам

# 756
  • София
  • Мнения: 544
Вчера една моя близка приятелка ми сподели че е ходила при Пепа от Х.Димитър по препоръка на нейн познат , който бил много доволен , но моята приятелка не останала очарована от предсказанията й .
Моля дайте мнение ако някой от вас е бил при нея , предстоят ми много важни решения и живота ми е пълен хаос в момента  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт