Къпането и температурата в стаята

  • 9 645
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 121
Много полезно инфо, благодаря!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 851
Цитат на: силвър
Цитат на: Anna
като къпем бебето затопляме стаята до към 20 градуса, понякога 21. все още не сме го къпали във ваната в банята, мъкнем коритото в стаята. много добре се чувства на тази температура, а спи на 18-19 градуса.

И ние така Grinning


i nie taka

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз да подопълня темата - не харесвам климатиците, а относно термометрите - ми нашият е за 3-4 лева, от една аптека... Но за точността съм сравнявала с друг, и двата показаха едно и също  Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 311
Цитат на: alma
но 22 градуса ни се струват хладничко и затова затопляме поне до 24 - 25 градуса за след баня. С климатик е много лесно.


  thumbsup

 И ний така. Сега в къщи е около 21 градуса и на мен ми е студено на краката cold
 Как да   bath1  шушоната на такава Т ? cry

# 19
  • Мнения: 5 228
Цитат на: malina_m
Аз да подопълня темата - не харесвам климатиците, а относно термометрите - ми нашият е за 3-4 лева, от една аптека... Но за точността съм сравнявала с друг, и двата показаха едно и също  Simple Smile


Да, какъв е този термометър за 30 лв.? Аз пък купих от една аптека термометър за около 1.50 лв. или нещо такова, и даже е доста приличен на външен вид. Смятам да купя същия и за навън.

# 20
  • Мнения: 1 120
Цитат на: veni
Цитат на: alma
но 22 градуса ни се струват хладничко и затова затопляме поне до 24 - 25 градуса за след баня. С климатик е много лесно.


  thumbsup

 И ний така. Сега в къщи е около 21 градуса и на мен ми е студено на краката cold
 Как да   bath1  шушоната на такава Т ? cry


и ние сме така. в нас  е 23 градуса,но за купането пускам климатика на 25-26 градуса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт